Kale MYO sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, akademisyen ve öğrenciler tarafından Gülbağlık İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri için program gerçekleştirildi.

 Çeşitli etkinliklerin yapıldığı programda Kale MYO Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Gör Tamer BARAN tarafından 7. ve 8. sınıf öğrencilerine meslek seçimi  ve kariyer ile ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantının ardından Kale MYO Çocuk Gelişimi öğrencilerinin hazırladığı kukla ses yarışması, sınav kaygısı skeci, parkur yarışları, balon patlatma ve canlı müzik dinletisi gerçekleştirildi.

Konuyla ilgili olarak Kale MYO Müdürü Prof. Dr  Ersan ÖZ: Daha önce sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında; İhtiyaç sahiplerine yardım, köy okulları okusun diyerek kitap bağışı gibi çeşitli projeler gerçekleştirdik. Planlı olarak projelerimizin devam edeceğini dile getirmiştik. Bugün de öğrencilerimizin hazırlamış olduğu çeşitli etkinlikler ve akademisyenimizce çocuklarımıza  meslek seçimi ile ilgili toplantımızı gerçekleştirdik. İnşallah bundan sonraki süreçte de bu tür etkinliklerimize devam edeceğiz. Yaptığımız etkinlikte emeği geçen başta Belediye Başkanımız Mehmet Salih SAĞINÇ olmak üzere akademik ile idari personelimize ve öğrencilerimize çok teşekkür ederim.

 

                

 

               

 

             

Menü