Bekilli Meslek Yüksekokulu

Menü

Duyurular

Tümünü Gör

Bekilli Meslek Yüksekokulu, çam ağaçları ile kaplı yeşil doğası, tertemiz havası ve ilçeye hakim tepede güzel bir Anadolu manzarası eşliğinde öğrencilerini geleceğe hazırlıyor. 7/24 kablosuz internet bağlantısını yerleşke içinde mobil cihazlarınızda ücretsiz kullanımınıza sunuyor. Dünyayı ayağınıza getirirken, sizleri de dünyaya bağlıyor.

Kahvaltı ve yemek imkanları ile Kredi Yurtlar Kurumu'na bağlı kız ve erkek öğrenci yurdu, kampüse yürüyüş mesafesi kadar yakın bir uzaklıkta sizleri bekliyor. 

Biriken bilgi,  konferans salonumuzda siz öğrencilerimizle buluşuyor, çoğalıyor, hayata bakış ufkunuzu genişletiyor. Anlama ve anlatma yolculuğunuzda yeni kapılar aralıyor.

Bilgisayar ve internet kullanımı ile desteklenen ve her geçen gün zenginleşen kütüphanemiz araştırmalarınıza kaynaklık ediyor. Modern derslikler, uzman akademik kadromuz öncülüğünde sizleri hayata ve iş yaşamına hazırlıyor.

Her daim siz öğrencilerimize kapılarını açık tutan bilgisayar laboratuvarımız, hızlı ve güvenli internet altyapısı ile bilgiyi elinizin altına koyuyor. Teknik bilgi ve becerinizi geliştiriyor. İş hayatına atılırken, kendinizi güçlü hissettiriyor.

Üniversite içindeki basketbol ve voleybol sahamız, siz öğrencilerimize doğa ile iç içe spor yapma imkanı sunuyor. Üniversite genelindeki turnuvalar ile yeni heyecanlar yaşanıyor. Mücadele, dostlukla taçlanıyor.

Doğası, coğrafyası, kültürü, muhabbet dolu insanları ile Bekilli, sizleri yalnız hissettirmiyor. Sokaklarında 7/24 güvenle dolaşırken arkadaşlarınızla geçirdiğiniz vakitleri güzel anılara çeviriyor.

 

Hayallerini erteleme! Bizimle okumak güzeldir.