SEVGİLİ ÖĞRENCİLER,

 

Üniversite yılları, her zaman hatırlanan, üzerinden uzun zaman geçse bile unutulamayan yıllardır. Biz de, Pamukkale Üniversitesi Bekilli Meslek Yüksekokulu ailesi olarak unutamayacağınız o yıllarda, hatıralarınızda yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

Pamukkale Üniversitesi çatısı altında, nitelikli insan gücü yetiştirmek için yola çıktık. Çıktığımız bu yolda, okuyan, düşünen, sorgulayan, araştıran, sorumluluk duygusuna sahip, insan ilişkilerinde başarılı, meslek etiğine sahip ve bu özellikleri ile iş yaşamında fark yaratan, geleceğin iş insanlarını yetiştiriyoruz.

Nitelikli iş gücüne duyulan ihtiyacın farkındayız. Teknolojiyi takip ediyor, bilgilerimizi güncelliyor, geleceği bugüne taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Dört aktif bölümü, genç ve dinamik kadrosu, modern sınıfları, donanımlı bilgisayar laboratuvarı, konferans salonu, kütüphanesi, basketbol-voleybol sahası, öğrenci yurduna yakınlığı ve çam ağaçları ile kaplı doğasıyla, geçmişte olduğu gibi bugün de siz değerli öğrencilerimize ev sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz.

İki yıllık bir eğitim-öğretim sürecinin ardından alacağınız diplomanızı, Dikey Geçiş Sınavı'ndaki başarınız ile taçlandıracak; kiminiz iş yaşamına atılırken, kiminiz öğrenimine lisansla devam edeceksiniz. İş dünyası ve akademik dünyada kariyer basamaklarını adım adım çıkarken, bizler yaşadığınız bu mutlu ânlara vesile olmanın gururunu yaşayacağız.

Pamukkale Üniversitesi, Bekilli Meslek Yüksekokulu, sizler için yeni fırsatlara güzel bir başlangıç olacaktır; bizler buna inanıyoruz!

Bizler, bu güzel ülkemizin maddi ve manevi değerlerinin bilincindeyiz. Dünyadaki yenilik ve gelişimleri takip ediyoruz. Bu ülkenin en kıymetli sermayesinin, siz değerli öğrencilerimiz olduğunun farkındayız.

Özveri ile çalışıyoruz.

Doç. Dr. Ali KAYA

Yüksekokul Müdürü