DEĞERLİ ÖĞRENCİLERİMİZ,

 

Sizler özellikle lise yıllarında üniversiteli birer öğrenci olabilmenin hayalini kurdunuz ve bu uğurda çok çaba sarf ettiniz. Nitekim üniversite yılları bir bireyin hayatında uzun sürecek dostlukların kurulduğu ve unutulmayan anıların yaşandığı en güzel yıllardır. Bizler de, Pamukkale Üniversitesi Bekilli Meslek Yüksekokulu ailesi olarak unutamayacağınız o yıllarda sizlerle birlikte güzel anılar biriktirmekten mutluluk duyuyoruz.

Çalışma hayatına nitelikli insan gücü kazandırmak amacıyla çıktığımız bu yolda, okuyan, düşünen, sorgulayan, araştıran, kendini sürekli geliştiren, sorumluluk duygusuna ve meslek etiğine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, özgüveni yüksek ve bu özellikleri ile iş yaşamında fark yaratan, geleceğin iş insanlarını yetiştiriyor, birlikte birçok unutulmaz projeye imza atıyoruz.

Tüm dünyadaki gelişmelere paralel olarak ülkemizde de nitelikli ve donanımlı iş gücüne duyulan ihtiyacın farkındayız. Bu sebeple teknolojiyi yakından takip ediyor, bilgilerimizi sürekli güncelliyor ve geleceği bugüne taşıyabilmek adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Genç ve dinamik uzman kadrosu, modern sınıfları, donanımlı bilgisayar laboratuvarı, konferans salonu, kütüphanesi, basketbol-voleybol sahası, Kredi Yurtlar Kurumu kız ve erkek öğrenci yurtlarına yakınlığı ve çam ağaçları ile kaplı doğasıyla, geçmişte olduğu gibi bugün de siz değerli öğrencilerimize ev sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz.

İki yıllık bir eğitim-öğretim sürecinin ardından alacağınız diplomanız ile kiminiz iş yaşamına atılırken, kiminiz akademik dünyada kariyer basamaklarını adım adım çıkacaksınız. Ve bizler sizleri tanımanın ve yaşadığınız bu mutlu anlara vesile olmanın gururunu yaşayacağız.

Pamukkale Üniversitesi, Bekilli Meslek Yüksekokulu, sizler için yeni fırsatlara güzel bir başlangıç olacaktır; bizler buna inanıyoruz!

Bizler, bu güzel ülkemizin maddi ve manevi değerlerinin bilincindeyiz. Bu ülkenin en kıymetli sermayesinin, siz değerli öğrencilerimiz olduğunun farkındayız.

Biz sizler için varız ve özveri ile çalışıyoruz.


Dr. Öğr. Üyesi Abdullah BERAM

Yüksekokul Müdürü