Fakültemizde kurulu B Blok 2.Katta yer alan EL-K2-1 numaralı bilgisayar laboratuvarımız 43 adet bilgisayardan oluşmaktadır. Bilgisayarlarımız ALL IN ONE bilgisayar dediğimiz yani tümleşik bilgisayarlardan oluşmaktadır. İçerisinde temel yazılımların yüklenmesinin yanı sıra Uluslararası Ekonomi yaz Seminerlerinde kullanılan GAUSS, STATA, EVİEWS, MATLAP vb. gibi programlar ve Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü öğrencilerinin derslerinde kullandıkları gerekli yazılım programları da yer almaktadır.   

   Fakültemizde kurulu B Blok 2.Katta yer alan
EL-K2-2 numaralı bilgisayar laboratuvarımız 51 adet bilgisayardan oluşmaktadır. Bilgisayarlarımız ALL IN ONE bilgisayar dediğimiz yani tümleşik bilgisayarlardan oluşmaktadır. İçerisinde temel yazılımların yüklenmesinin yanı sıra Uluslararası Ekonomi yaz Seminerlerinde kullanılan GAUSS, STATA, EVİEWS, MATLAP vb. gibi programlar ve Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü öğrencilerinin derslerinde kullandıkları gerekli yazılım programları da yer almaktadır.      Fakültemizde kurulu C Blok Zemin Katta yer alan EL-Z-12 numaralı bilgisayar laboratuvarımız 48 adet bilgisayardan oluşmaktadır. Bilgisayarlarımız masaüstü dediğimiz Lcd ekran ve bilgisayar kasasından oluşan bilgisayarlardır. İçerisinde temel yazılımların yüklenmesinin yanı sıra Uluslararası Ekonomi yaz Seminerlerinde kullanılan GAUSS, STATA, EVİEWS, MATLAP vb. gibi programlar ve Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü öğrencilerinin derslerinde kullandıkları gerekli yazılım programları da yer almaktadır.

 


   

Fakültemizde kurulu C Blok Zemin Katta yer alan EL-Z-16 numaralı bilgisayar laboratuvarımız 61 adet bilgisayardan oluşmaktadır. Bilgisayarlarımız masaüstü dediğimiz LCD ekran ve bilgisayar kasasından oluşan bilgisayarlardır. İçerisinde temel yazılımların yüklenmesinin yanı sıra Uluslararası Ekonomi yaz Seminerlerinde kullanılan GAUSS, STATA, EVİEWS, MATLAP vb. gibi programlar ve Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü öğrencilerinin derslerinde kullandıkları gerekli yazılım programları da yer almaktadır.
   

Menü