Albümler

Kan Bağışı Etkinliği
Honaz MYO'da Kızılay Kan Bağışı Etkinliği Gerçekleştirildi. Yüksekokulumuzda 30 Kasım 2022 tarihinde Kızılay tarafından kan bağışı kampanyası gerçekleştirildi. Öğrenciler kan bağışının önemi konusunda bilgilendirildi. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği kampanya sonucunda Yüksekokulumuza teşekkür belgesi takdim edildi. Okulumuz Müdür Yardımcısı ve Öğretim Görevlisi Aytekin ÇERMİK Kızılay'a 29. kan bağışını gerçekleştirerek Kızılay tarafından Gümüş Madalya ile ödüllendirildi.
Afet Farkındalık Eğitimi Konferansı
Denizli İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü(AFAD) Eğitim Şubesi eğitimcileri, Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksekokulu’nda (MYO) personele ve öğrencilere “Afet Farkındalık Eğitimi” verdi. 31.10.2022 tarihinde Honaz Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda yapılan eğitime, Honaz MYO yöneticileri, akademisyenler, personel ve öğrenciler katıldı. Afet ve acil durum karşısında alınacak önlemlerin anlatıldığı eğitimde öğrencilere AFAD gönüllülük projesi hakkında da bilgiler verildi. Denizli AFAD Eğitim Şubesi Uzmanları Can Osman Altıparmak ve Mehmet Öneri, AFAD gönüllülüğü için Honaz Meslek Yüksekokulu öğrencilerine ve personeline çağrıda bulunarak, birçok okul ve kurumda başta deprem olmak üzere ülkemizde sıkça görülen afetlere yönelik olarak, afetlerin öncesi, sırası ve sonrasında yapılacak doğru davranışları bireylere kazandırmak amacıyla eğitimler ve bilgilendirmeler yaptıklarını ifade ettiler. Konferansta ayrıca; afet öncesi yapılması gereken hazırlıklar, deprem çantası hazırlama, afet sırasında doğru davranış şekilleri, afet sonrası ilk anlar, yangın, tahliye, ilk yardım, psikolojik ilk yardım konuları hakkında bilgiler verildi.
Çocuk İstismarına Dur De! Çocuk İstismarı Konferansı
Honaz Meslek Yüksekokulu'nda 13.12.2022 Salı günü UCİM (Saadet Öğretmen Çocuk İstismarıyla Mücadele Derneği) Denizli İl Temsilcisi Didem CABİ SEÇAL ve Psikolojik Danışman Özlem BADUR tarafından "Çocuk İstismarına Dur De!" Çocuk İstismarı konulu konferans düzenlendi.
ISO 9001 : 2015 Kalite Yönetim Sistemi Bilgilendirme Eğitimi
Honaz MYO Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü İş Sağlığı ve Güvenliği Programı ile Sigmacert Global işbirliğiyle 20 Aralık 2022 Salı günü Honaz MYO Konferans Salonunda bilgilendirme eğitimi düzenlendi. Eğitim Eğitmen/Danışman Deniz Gökçe İŞLEK tarafından verildi.
KAN BAĞIŞI KAMPANYASI
Yüksekokulumuzda 30 Kasım 2022 Çarşamba günü Kızılay tarafından Kan Bağışı Etkinliği gerçekleştirildi.
AKADEMİK KURUL 2022/1
Yüksekokulumuz Akademik Kurul Toplantısı 31.10.2022 tarihinde Konferans salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necip ATAR da katıldı.
Kadına Şiddet İnsanlık Suçudur
11.10.2022 tarihinde Denizli İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Şube Müdürlüğü Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Kısım Amirliği tarafından Kadına El Kal-Ka-Maz mottosu eşliğinde şiddet, şiddet türleri, şiddetle mücadele ve şiddete uğrayanlar için yapılan iş ve işlemler anlatıldı. Etkinlik Büro Yönetimi ve Sekreterlik Hizmetleri Bölümü öğrencilerinin Sosyal Sorumluluk ve Etik dersi kapsamında gerçekleştirildi. Etkinliğe 200 den fazla öğrenci ve personel ile okul yönetimi katıldı.
İş Sağlığı ve Güvenliği Programındaki Öğrenciler Sanal/Arttırılmış Gerçeklik Ortamdaki İş Güvenliği Eğitiminde
PAÜ Honaz MYO İş Sağlığı ve Güvenliği Programı öğrencileri Orhan Abalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde bulunan mermer ve traverten sektörüne yönelik sanal gerçeklik iş güvenliği eğitimlerine katıldı. Eğitim alan öğrencilerimiz sanal/artırılmış gözlük aracılığı ile içinde olduğu sanal gerçeklik ortamdaki tehlikeleri fark etme olanağı buldular.
Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Tanışma ve Oryantasyon Etkinliği 2022
10. KARİYER GÜNLERİ
Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Honaz Meslek Yüksekokulu tarafından 24-25 Mayıs 2022 tarihlerinde düzenlenen 10. Honaz Kariyer Günleri “İşyerleri Meslek Yüksekokulu Oluyor” temalı program yoğun ilgi gördü. 2 gün süren "Kariyer Günleri’nde iş insanları, akademisyenler ve mezun öğrencilerin de katılımlarıyla 4 panel, 2 söyleşi ve 1 konferans gerçekleştirildi.
Afad ve Deprem
Afad ve Deprem ile İlgili Sunum
EGE KAF 22
Mehmet Akif Ersoy Konferansı
Uyuşturucu İle Mücadele ve Farkındalık Konferansı
Denizli Traverten Jeoparkı Konferansı
İŞKUR İş Arama Becerileri
AFAD ve Acil Durumlar Konferansı
İlk Yardım Eğitimi
Mehmet Akif Ersoy Sergisi
Belgelerin Dilinden Mehmet Akif Konferansı
Mehmet Akif Ersoy Anısına Fidan Dikimi
2020 - 2021 Mezuniyet Töreni
Yangına İlk Müdahale ve Yangın Söndürme Cihazlarının Kullanımı Eğitimi
Teknik Lise Ziyaretleri
Halkla İlişkiler Programı Tanışma ve Kaynaşma Etkinliği
29 Ekim 2020 Cumhuriyet Bayramı
19 Eylül Gaziler Günü
30 Ağustos Törenleri
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Kızılay Kan Verme
Ağaç Dikim Şenliği
Çanakkale Konferansı
Kadına Şiddete Son
8. Honaz Kariyer Haftası