T.C.

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ

SERİNHİSAR MESLEK YÜKSEKOKULU

ÖĞRENCİ DESTEK BİRİMİ KOMİSYONU

 

Meslek Yüksekokulumuz öğrencilerine psikolojik, sosyal, akademik, ekonomik ve kariyer ile ilgili konularda destek olmayı amaçlayan bir birimdir. Bunun için bize ulaşmalı ve sorunlarından haberdar olmamızı sağlamalısınız. Öğr. Gör. Burcu ÖZKAN, Öğr. Gör. Ahmet ADALI, Arş. Gör. Funda BEKİL, Öğr. Gör. Nasibe ERDOĞAN, Öğr. Gör. Mehmet KOZYEL, Öğr. Gör. Didem ECER, Yüksekokul Sekreteri Hayati ÖZKURT sizlere bu konularda destek olabilmek için görevlendirilmiştir.

 

 

BİZ KİMİZ?

Rektörlük bünyesinde bir öğrenci destek birimi kurulduğunu duymuşsundur belki. Biz de Serinhisar Meslek Yüksek Okulunda çalışmaları yürütmek üzere gönüllü olan öğretim elemanlarının kurduğu bir komisyonuz. Üstelik sizi daha iyi anlamamıza yardımcı olmak, sorunlarınızı ve çözüm yollarını belirlemek için bizimle birlikte sizden bir temsilcimiz de var.

 

NELER YAPIYORUZ?

Sana akademik, sosyal, psikolojik, ekonomik ve kariyerle ilgili konularda destek olmayı amaçlıyoruz. Bunun için bize ulaşmalı ve sorunlarından haberdar olmamızı sağlamalısın.

 

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİN?

 

Sana bir e-posta kadar yakınız. Ancak e­postadan hoşlanmıyorsan bunun da kolayı var. Danışmanına ulaşabilirsin. Üstelik sadece kendin için değil, desteğe ihtiyacı olduğunu düşündüğün arkadaşların için de başvurabilirsin. Başvurularınla ilgili hiçbir kimseye bilgi verilmeyeceğine emin olabilirsin.

 

Serinhisar Meslek Yüksekokulu Öğrenci Destek Birimi E-Posta

odbserinhisarmyo@pau.edu.tr

 

Serinhisar Meslek Yüksekokulu Öğrenci Destek Birimi olarak öğrencilerimize maddi-manevi çeşitli biçimlerde destek sağlamak amacıyla çalışmalar yürütülmektedir. Destek birimi olarak süreç içerisinde gerçekleştireceğimiz görüşmeler çerçevesinde farklı kaynaklardan da destek olanakları sağlamak amacındayız.

Bu anlamda öğrencilerimizin aşağıdaki linke tıklayarak formu doldurmalarını rica ediyoruz.

https://forms.gle/usEigGekcDYkf28K9