Menü

Yüksekokulumuzda Görev Yapan Müdürlerimiz

 (Günümüzden Geçmişe Sıralı)

 

 Doç. Dr. Yusuf ÖZCAN
 19.11.2019 - 05.02.2021

 

 Prof. Dr. Sami Gökhan ÖZKAL (Vekaleten)
 24.08.2019 -19.11.2019

 

 Doç. Dr. Dündar KÖK
 24.08.2016 - 24.08.2019


Yrd. Doç. Dr. Fatih TOPALOĞLU
2016- 2016

Doç. Dr. Yusuf KATILMIŞ
2016- 2016

Prof. Dr. İbrahim ORGAN
2011- 2016
  Doç. Dr. Hakan AYGÖREN
2006-2011
 
Öğr. Gör. Tahir SÜĞÜN
Doç. Dr. Hüseyin Ali KUTLU
Prof. Dr. Halil CETİŞLİ
Prof. Dr. Cevdet BOZKUŞ
Prof. Dr. Türker AŞAN
Yrd. Doç. Dr. Mustafa ŞENGÜL

Prof. Dr. Halil CETİŞLİ