Denizli'nin efeler şehri olarak bilinen Acıpayam ilçesi’nde dünyaya geldi. Öğrenimini Denizli'de farklı okullarda tamamladı. Hacettepe Üniversitesi Muhasebe bölümünü okudu. İlk Çalışma hayatına orta okul zamanlarında Kadıköylü Sarrafiye'de başladı. 

Denizli'nin efeler şehri olarak bilinen Acıpayam ilçesi’nde dünyaya geldi. İlk - Orta ve Lise öğrenimini Denizli'de farklı okullarda tamamladı. İlk Çalışma hayatına orta okul zamanlarında Kadıköylü Sarrafiye'de başladı. 


1999 yılında Hacettepe Üniversitesi Muhasebe Bölümünde üniversite eğitimine başladı. Abalıoğlu Holding'te üniversite stajını taktirname ile tamamladı. Üniversite öğrenemini devam etmekteyken Sosyal Güvenlik Kurumuna muhasebe elemanı olarak atandı ve çalışma hayatına kamu görevlisi olarak devam etti. Ankara'da sürdürdüğü üniversite eğitimi yıllarında Dentroloji ve Orman Ekolojisi faaliyetlerine katılarak eğitim aldı. Değişik bilgisayar kurslarına katılarak bilgi ve tecrübesini geliştirdi. Microsoft Türkiye İş Ortağı NETRON, Vodafon Vakfı ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından sağlanan farklı eğitimler sonrası alınan 5 adet ECDL Bilgisayar Sertifitası ile CASPER ve CHIP işbirliği ile yürütülen eğitim sonrası CCCU Sertifikasına sahiptir. 


Sosyal Güvenlik Kurumunda başlayan kamu görevliliği halen Pamukkale Üniversitesinde devam etmektedir. Denizli'de geçirdiği bu süre zarfında Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Program Geliştirme Merkezinin İnsan Kaynakları Uzmanlığı eğitimlerine katılarak Uzmanlık Sertifikasını pekiyi dereceyle aldı. Beykent Üniversitesinin sertifikalı İletişim Kişisel Gelişim Programına katılarak eğitim aldı.


Pamukkale Üniversitesinde görevini sürdürmekteyken İletişim, Süreç Yönetimi "Kurumsal Farkındalık ve Motivasyon, Etkili İletişim Teknikleri, Altyapı Bilgi Sistemi Eğitimi, Harcama Yönetim Sistemi Eğitimi, Taşınır Kayıt Kontrol Sistemi Eğitimi, Doküman Yönetim Sistemi Eğitici Eğitimini almış ve kurum personelinden 40 kişiye Pusula/DYS eğitimi vermiştir. 


Takım çalışması ve samimiyetin öncelikli başarı anahtarı olduğuna inanan Zülküf YILMAZ 1.derece işaret dili bilmektedir. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi bölümünü bitirmiş ve Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.

 

 


 

 

 

 EĞİTİM BİLGİLERİ

 


 

BELGELER

 


 

 KATILIM BELGELERİ

 • PAÜ - "İletişim" Eğitimi Katılım Belgesi
 • PAÜ - Süreç Yönetimi "Kurumsal Farkındalık ve Motivasyon" Eğitimi Katılım Belgesi
 • PAÜ - Süreç Yönetimi "Etkili İletişim Teknikleri" Eğitimi Katılım Belgesi
 • Denizli Sağlık İl Müd. - Tütün Tebliği ve Uygulaması Eğitimi Katılım Belgesi
 • PAÜ - Resmi Yazışma Kuralları ve Ofis Eğitimi Katılım Belgesi
 • PAÜ - İç Denetim Birimi "Mevzuat Bilgilendirme Eğitimi" Katılım Belgesi
 • Kamu İhale Kurumu - "KİK Mevzuatı" Eğitimi Katılım Belgesi
 • PAÜ - Bilgi İşlem Dai. Bşk. ve Yapı İşleri ve Teknik Dai. Bşk. "Altyapı Bilgi Sistemi Eğitimi"
 • PAÜ - Bilgi İşlem Dai. Bşk. "Doküman Yönetim Sistemi Eğitici Eğitimi" katılımlı birim eğitimleri verilmiştir
  PAÜ - Bilgi İşlem Dai. Bşk. tarafından birimimiz Eğitici Eğitmeni olarak yüksekokulumuz bilgisayar laboratuarında 
           üniversitemiz birimlerinde görevli 40 kişiye eğitim verilmiştir.

 

 

------------

Bizi Takip Edin

facebook

Menü