TAVAS MESLEK YÜKSEKOKULU

KOMİSYONLAR, KURULLAR VE KOMİTELER

 

Yönetim Kurulu

Prof. Dr. Serkan BERTAN

Başkan

Prof. Dr. İrfan ERTUĞRUL

Üye

Prof. Dr. Mustafa Tamer AYVAZ

Üye

Doç. Dr. Nilüfer EMRE

Üye

Doç. Dr. Aykut GÜNLÜ

Üye

Öğr. Gör. Ayten DEMİREL

Üye

Yük. Sek. Hüseyin ÖNÜR

Raportör

 

Yüksekokul Kurulu

Prof. Dr. Serkan BERTAN

Başkan

Doç. Dr. Aykut GÜNLÜ              

Üye

Doç. Dr. Fikret SARI

Üye

Öğr. Gör. Ayten DEMİREL

Üye

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Üye

Öğr. Gör. Dr. Sinem TÜRK ASLAN

Üye

Yüksekokul Sek. Hüseyin ÖNÜR Raportör

 

Yüksekokul Bölüm Başkanları

Öğr. Gör. Ayten DEMİREL

Pazarlama ve Reklamcılık

Doç. Dr. Aykut GÜNLÜ

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik

Doç. Dr. Fikret SARI

Bitkisel ve Hayvansal Üretim

Öğr. Gör. Dr. Sinem TÜRK ASLAN

Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri 

 

Yüksekokul Program Başkanları

Öğr. Gör. Dr. Yasemin BAYĞU YILDIZ

İş Sağlığı ve Güvenliği

Öğr. Gör. Dr. Erinç ERGENEKON

Çocuk Gelişimi

Öğr. Gör. Figen YÜCE

Aşçılık

Öğr. Gör. Rüveyda BAĞBOZAN

Organik Tarım

Öğr. Gör. Betül PAK

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler

 

Eğitim Komisyonu

Doç. Dr. Aykut GÜNLÜ

Komisyon Başkanı

Öğr. Gör. Dr. Sinem TÜRK ASLAN

Komisyon Üyesi

 Öğr. Gör. Kerim KONUKMAN

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Dr. Naime Nur BOZBEYOĞLU KART

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Ayten DEMİREL

Komisyon Üyesi

 

 

Yatay Geçiş-İntibak-Not İnceleme Kurulu

Öğr. Gör. Betül PAK

Kurul Başkanı

Öğr. Gör. Dr. Yasemin BAYĞU YILDIZ

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Figen YÜCE

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Dr. Erinç ERGENEKON

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Rüveyda BAĞBOZAN

Kurul Üyesi


Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü (Erasmus - Mevlana)

Doç. Dr. Fikret SARI

Koordinatör

Öğr. Gör. Nusret Ercan ŞENLİKÇİ

Koordinatör Yardımcısı

Öğr. Gör. Rüveyda BAĞBOZAN

Koordinatör Yardımcısı

 

Farabi Koordinatörlüğü

Doç. Dr. Fikret SARI

Koordinatör

Öğr. Gör. Nusret Ercan ŞENLİKÇİ

Koordinatör Yardımcısı

Öğr. Gör. Rüveyda BAĞBOZAN

Koordinatör Yardımcısı

 

Bologna Kurulu

Doç. Dr. Fikret SARI

Koordinatör

Öğr. Gör. Nusret Ercan ŞENLİKÇİ

Koordinatör Yardımcısı

Öğr. Gör. Rüveyda BAĞBOZAN

Koordinatör Yardımcısı

 

Yüksekokul Staj Koordinatörlüğü

Doç. Dr. Aykut GÜNLÜ

Yüksekokul Staj Koordinatörü

Öğr. Gör. Kerim KONUKMAN

İş Sağlığı ve Güvenliği Staj Koordinatörü

Doç. Dr. Aykut GÜNLÜ

Çocuk Gelişimi Staj Koordinatörü

Öğr. Gör. Nusret Ercan ŞENLİKCİ

Aşçılık Staj Koordinatörü

Öğr. Gör. Dr. N. Nur BOZBEYOĞLU KART

Organik Tarım Staj Koordinatörü

Öğr. Gör. Rüveyda BAĞBOZAN

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Staj Koordinatörü

Bilg. İşl. Ahmet BURSALI

Koordinatör

 

Engelli Öğrenci Kurulu

Doç. Dr. Aykut GÜNLÜ

Kurul Başkanı

Öğr. Gör. Dr. N. Nur BOZBEYOĞLU KART

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Dr. Sinem TÜRK ASLAN

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Kurul Üyesi

 

Ortak Zorunlu Dersler (OZD) Sınav Komisyonu-Koordinatörü

Doç. Dr. Aykut GÜNLÜ

Birim OZD Koordinatörü

Öğr. Gör. Kerim KONUKMAN

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Kurul Üyesi

Öğr. Gör. Ayten DEMİREL

Kurul Üyesi

 

Akademik Değerlendirme Kurulu (ADEK)

Doç. Dr. Fikret SARI

Kurul Başkanı

Öğr. Gör. Dr. Yasemin BAYĞU YILDIZ

Kurul Üyesi

 

Faaliyet Veri Giriş Komisyonu (Pusula)

Öğr. Gör. Çağrı ÇAĞIRGAN

Başkan

Doç. Dr. Aykut GÜNLÜ

Üye

Öğr. Gör. Dr. Sinem TÜRK ASLAN

Üye

Öğr. Gör. Kerim KONUKMAN

Üye

 

Yüksekokul Birim Kalite Komitesi

Öğr. Gör. Ayten DEMİREL

Kaliteden Sorumlu Müdür Yardımcısı

Yüksekokul Yönetim Kurulu Üyesi

Öğr. Gör. Dr. Sinem TÜRK ASLAN

Birim Kalite Koordinatörü

Öğr. Gör. Çağrı ÇAĞIRGAN

Komite Üyesi (Eğitim Sorumlusu)

Öğr. Gör. Dr. Erinç ERGENEKON

Komite Üyesi (Eğitim Sorumlusu)

Öğr. Gör. Dr. N. Nur BOZBEYOĞLU KART

Komite Üyesi

Öğr. Gör. Gürol UNCU
Komite Üyesi

Yüksekokul Sek. Hüseyin ÖNÜR

Komite Üyesi (Eğitim Sorumlusu)

Bilg. İşl. Fatih HIRA Komite Üyesi
 Öğrenci Temsilcisi Yücel FİDAN  Komite Üyesi

 

Birim Program Değerlendirme Komitesi

 Doç. Dr. Aykut GÜNLÜ

Başkan

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Üye

Öğr. Gör. Dr. Sinem Türk ASLAN

Üye

Öğr. Gör. Betül PAK

Üye

Yüksekokul Sek. Hüseyin ÖNÜR

Üye

Bilg. İşl. Fatih HIRA

Üye (Öğrenci işleri sor.)

Merve ÇETİNKAYA

Üye (Öğrenci Tem.)

 

Birim Öz Değerlendirme Komisyonu

Öğr. Gör. Ayten DEMİREL

Başkan

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Üye

Öğr. Gör. Dr. Sinem Türk ASLAN

Üye

Doç. Dr. Aykut GÜNLÜ

Üye

Öğr. Gör. Dr. Naime Nur BOZBEYOĞLU KART

Üye

 

Organik Tarım Programı – Program Öz Değerlendirme Komisyonu

Öğr. Gör. Dr. Naime Nur BOZBEYOĞLU KART

Başkan

Öğr. Gör. Çağrı ÇAĞIRGAN

Üye

Doç. Dr. Fikret SARI

Üye

Öğr. Gör. Rüveyda BAĞBOZAN

Üye

 

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Programı – Program Öz Değerlendirme Komisyonu

Öğr. Gör. Dr. Naime Nur BOZBEYOĞLU KART

Başkan

Öğr. Gör. Betül PAK

Üye

 

İş Sağlığı ve Güvenliği Programı – Program Öz Değerlendirme Komisyonu

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Yasemin BAYĞU YILDIZ

Üye

Öğr. Gör. Kerim KONUKMAN

Üye

 

Aşçılık Programı – Program Öz Değerlendirme Komisyonu

Öğr. Gör. Dr. Sinem TÜRK ASLAN

Başkan

Öğr. Gör. Figen YÜCE

Üye

Öğr. Gör. Nusret Ercan ŞENLİKCİ

Üye

 

Çocuk Gelişimi Programı – Program Öz Değerlendirme Komisyonu

Doç. Dr. Aykut GÜNLÜ

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Erinç ERGENEKON

Üye

 

Üye

 

Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü – Bölüm Danışma Kurulu

Öğr. Gör. Dr. Naime Nur BOZBEYOĞLU KART

Başkan

Doç. Dr. Fikret SARI

Üye

Öğr. Gör. Rüveyda BAĞBOZAN

Üye

Öğr. Gör. Çağrı ÇAĞIRGAN

Üye

Öğr. Gör. Betül PAK

Üye

Halil NAS (Tavas İlçe Tarım ve Orman Müdürü)

Üye

Süleyman TOZLUKOĞLU (Tavas Ziraat Odası Başkanı)

Üye

Mustafa SANGUR (Mezun Öğrenci)

Üye

 

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü – Bölüm Danışma Kurulu

Öğr. Gör. Gürol UNCU

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Yasemin BAYĞU YILDIZ

Üye

Öğr. Gör. Kerim KONUKMAN

Üye

Metin KOCABATMAZ (Makine Mühendisi)

Üye

Erhan ASLAN (Denizli Sanayi Odası)

Üye

Salih KART (Denge OSGB)

Üye

Akif DUMAN (Makine Mühendisi)

Üye

Mehmet Can NEHRİ (DİSGDER)

Üye

Gülsu ÇARLIK (Mezun Öğrenci)

Üye

Salih KURT (Denizli Büyükşehir Belediyesi)

Üye

Kadriye GÖRGÜLÜ

Üye

 

Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü – Bölüm Danışma Kurulu

Öğr. Gör. Dr. Sinem TÜRK ASLAN

Başkan

Öğr. Gör. Figen YÜCE

Üye

Öğr. Gör. Nusret Ercan ŞENLİKCİ

Üye

Turgut ÇETİN (Denizli Profesyonel Aşçılar Derneği Başkanı)

Üye

Emin ELMALLI (Tavas Kahveciler, Lokantacılar ve Meşrubatçılar Esnaf Odası Başkanı)

Üye

Şevket ÇİNELİ (Tavas Kahveciler, Lokantacılar ve Meşrubatçılar Esnaf Odası Başkan Yardımcısı)

Üye

Mehmet ŞAHİN (Mezun Öğrenci)

Üye

Yasemin ŞEN (Öğrenci Temsilcisi)

Üye


Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü – Bölüm Danışma Kurulu

Doç. Dr. Aykut GÜNLÜ

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Erinç ERGENEKON

Üye

Ümit TAHANCALI (Tavas Mehmet Poran Anaokulu Müdürü)

Üye

Melike ALTUNTAŞ (Öğrenci)

Üye

Ayşegül BELİ

Üye

 

Piyasa Fiyat Araştırma Komisyonu

Öğr. Gör. Ayten DEMİREL

Komisyon Başkanı

Öğr. Gör. Dr. Sinem TÜRK ASLAN

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Çağrı ÇAĞIRGAN

Komisyon Üyesi

 

Satın Alma Komisyonu

Öğr. Gör. Kerim KONUKMAN

Komisyon Başkanı

Yük. Sek. Hüseyin ÖNÜR

Komisyon Üyesi

Bilg. İşl. Ahmet BURSALI

Komisyon Üyesi

 

Yemek Muayene Komisyonu

Öğr. Gör. Figen YÜCE

Kontrolör

Öğr. Gör. Dr. Sinem TÜRK ASLAN

Komisyon Üyesi

Yük. Sek. Hüseyin ÖNÜR

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Dr. Naime Nur BOZBEYOĞLU KART

Kontrolör (Yedek)

Öğr. Gör. Nusret Ercan ŞENLİKCİ

Komisyon Üyesi (Yedek)

Bil. İşl. Ahmet BURSALI

Komisyon Üyesi (Yedek)

 

Öğrenci Destek Komisyonu

Doç. Dr. Aykut GÜNLÜ

Komisyon Başkanı

Öğr. Gör. Kerim KONUKMAN

Komisyon Başkan Yardımcısı

Doç. Dr. Fikret SARI

Komisyon Üyesi

Öğr. Gör. Nusret ERCAN ŞENLİKÇİ

Komisyon Üyesi

Hüseyin ÖNÜR

Komisyon Üyesi

Fatih HIRA

Komisyon Üyesi

Serdar DEDEK

Komisyon Üyesi

 

COCUK GELİŞİMİ PRORAMI ÖĞRENCİ DANIŞMANLARI

Birinci Sınıflar

Doç. Dr. Aykut GÜNLÜ

İkinci Sınıflar

 

Okul Uzatanlar

Öğr. Gör. Dr. Erinç ERGENEKON

 

AŞÇILIK PRORAMI ÖĞRENCİ DANIŞMANLARI

Birinci Sınıflar

Öğr. Gör. Nusret Ercan ŞENLİKCİ

İkinci Sınıflar

Öğr. Gör. Figen YÜCE

Okul Uzatanlar

Öğr. Gör. Dr. Sinem TÜRK ASLAN

 

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PRORAMI ÖĞRENCİ DANIŞMANLARI

Birinci Sınıflar

Öğr. Gör. Kerim KONUKMAN

İkinci Sınıflar

Öğr. Gör. Dr. Yasemin BAYĞU YILDIZ

Okul Uzatanlar

Öğr. Gör. Gürol UNCU

 

ORGANİK TARIM PRORAMI ÖĞRENCİ DANIŞMANLARI

Birinci Sınıflar

Öğr. Gör. Çağrı ÇAĞIRGAN

İkinci Sınıflar

Doç. Dr. Fikret SARI

Okul Uzatanlar

Doç. Dr. Fikret SARI

 

TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER PRORAMI ÖĞRENCİ DANIŞMANLARI

Birinci Sınıflar

Öğr. Gör. Dr. N. Nur BOZBEYOĞLU KART

İkinci Sınıflar

Öğr. Gör. Betül PAK

Okul Uzatanlar

Öğr. Gör. Betül PAK


Menü