FAKÜLTE KURULU ÜYELERİ

Adı Soyadı

Görev Yeri

İdari Ek Görev Yeri

İdari Ek Görev Unvanı

Görev Başlayış Tarihi

Görev Bitiş Tarihi

Prof. Dr. İbrahim Kısaç

Rektörlük

İlahiyat Fakültesi

Başkan

20.08.2021

20.08.2024

Prof. Dr. Süleyman SOLMAZ

Fen Edebiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

20.08.2021

20.08.2024

Prof. Dr. Nergis BİRAY

Fen Edebiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

20.08.2021

20.08.2024

Prof. Dr. Abdullah Tahsin TOLA

Mühendislik Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

20.08.2021

20.08.2024

Doç. Dr. Mustafa TÜRKAN

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

20.08.2021

20.08.2024

Doç. Dr. Osman ORUÇHAN

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

20.08.2021

20.08.2024

Doç. Dr. İsmail ŞİMŞEK

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

20.08.2021

20.08.2024

Dr. Öğr. Üyesi Ali ÖNCÜ

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

20.08.2021

20.08.2024

Dr. Öğr. Üyesi Gencal ŞENYAYLA                           

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

20.08.2021

20.08.2024

 

FAKÜLTE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Adı Soyadı

Görev Yeri

İdari Ek Görev Yeri

İdari Ek Görev Unvanı

Görev Başlayış Tarihi

Görev Bitiş Tarihi

Prof. Dr. İbrahim Kısaç

Rektörlük

İlahiyat Fakültesi

Başkan

20.08.2021

20.08.2024

Prof. Dr. Süleyman SOLMAZ

Fen Edebiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

20.08.2021

20.08.2024

Prof. Dr. Nergis BİRAY

İİB Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

20.08.2021

20.08.2024

Prof. Dr. Abdullah Tahsin TOLA

İİB Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

20.08.2021

20.08.2024

Doç. Dr. Osman ORUÇHAN

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

20.08.2021

20.08.2024

Doç. Dr. İsmail ŞİMŞEK

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

20.08.2021

20.08.2024

Dr. Öğr. Üyesi Gencal ŞENYAYLA                                     

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

20.08.2021

20.08.2024

 

BİRİM AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU VE İNCELEME KOMİSYONU

Adı Soyadı

Görev Yeri

İdari Ek Görev Yeri

İdari Ek Görev Unvanı

Görev Başlayış Tarihi

Görev Bitiş Tarihi

Doç. Dr. İsmail ŞİMŞEK 

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Başkan

01.01.2021

01.01.2022

Doç. Dr. Osman ORUÇHAN

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

01.01.2022

Doç. Dr. Osman MUTLUEL

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

01.01.2022

Dr. Öğr. Üyesi Gencal ŞENYAYLA                                     

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

01.01.2022

 

 

SATIN ALMA KOMİSYONU

Adı Soyadı

Görev Yeri

İdari Ek Görev Yeri

İdari Ek Görev Unvanı

Görev Başlayış Tarihi

Görev Bitiş Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Gencal ŞENYAYLA                                     

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Başkan

09.04.2021

31.12.2021

Fakülte Sekreteri Mehmet BAYSAL

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

31.12.2021

Şef Süleyman SERİNKAN

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

31.12.2021

 

DEĞER TESPİT KOMİSYONU

Adı Soyadı

Görev Yeri

İdari Ek Görev Yeri

İdari Ek Görev Unvanı

Görev Başlayış Tarihi

Görev Bitiş Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Ali ÖNCÜ

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Başkan

01.01.2021

31.12.2021

Öğr. Gör. Halil ÇATAL

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

31.12.2021

Bilgisayar İşletmeni Ali İhsan KOCAMAN

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

31.12.2021

 

 

MUAYENE KABUL KOMİSYONU

Adı Soyadı

Görev Yeri

İdari Ek Görev Yeri

İdari Ek Görev Unvanı

Görev Başlayış Tarihi

Görev Bitiş Tarihi

Doç. Dr. İdris TÜRK

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Başkan

01.01.2021

31.12.2021

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa TÜRKAN

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

31.12.2021

Arş. Gör. Hali IŞILAK

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

31.12.2021

 

 

 

DEMİRBAŞ SAYIM KOMİSYONU

Adı Soyadı

Görev Yeri

İdari Ek Görev Yeri

İdari Ek Görev Unvanı

Görev Başlayış Tarihi

Görev Bitiş Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ÜMÜTLİ

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Başkan

01.01.2021

31.12.2021

Öğr. Gör. Zeki ABALI

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

31.12.2021

Bilgisayar İşletmeni Ali İhsan KOCAMAN

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

31.12.2021

 

DEMİRBAŞ TERKİN KOMİSYONU

Adı Soyadı

Görev Yeri

İdari Ek Görev Yeri

İdari Ek Görev Unvanı

Görev Başlayış Tarihi

Görev Bitiş Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Mahmut YAZICI

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Başkan

01.01.2021

31.12.2021

Öğr. Gör. Ayşenur KOÇAK

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

31.12.2021

Bilgisayar İşletmeni Ali İhsan KOCAMAN

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

31.12.2021

 

MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU

Adı Soyadı

Görev Yeri

İdari Ek Görev Yeri

İdari Ek Görev Unvanı

Görev Başlayış Tarihi

Görev Bitiş Tarihi

Doç. Dr. İsmet EŞMELİ

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Başkan

01.01.2021

31.12.2021

Dr. Öğr. Üyesi Fatih TOPALOĞLU

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

31.12.2021

Arş. Gör. Muhammed Musab GÖKSÜN

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

31.12.2021

Fakülte Sekreteri Mehmet BAYSAL

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

31.12.2021

 

BURS VE YARDIM KOMİSYONU

Adı Soyadı

Görev Yeri

İdari Ek Görev Yeri

İdari Ek Görev Unvanı

Görev Başlayış Tarihi

Görev Bitiş Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Gencal ŞENYAYLA

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Başkan

01.01.2021

31.12.2021

Dr. Öğr. Üyesi Sefa ATİK

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

31.12.2021

Fakülte Sekreteri Mehmet BAYSAL

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

31.12.2021

 

 

 

 

YATAY GEÇİŞ KOMİSYONU

Adı Soyadı

Görev Yeri

İdari Ek Görev Yeri

İdari Ek Görev Unvanı

Görev Başlayış Tarihi

Görev Bitiş Tarihi

Doç. Dr. İsmail ŞİMŞEK

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Başkan

01.01.2021

31.12.2021

Dr. Öğr. Üyesi Fatih TOPALOĞLU

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

31.12.2021

Dr. Öğr. Üyesi İsmet EŞMELİ

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

31.12.2021

Arş. Gör. Muhammed Musab GÖKSÜN

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

31.12.2021

Arş. Gör. Emine ÖZBEK SERT

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

31.12.2021

 

 

 

ENGELLİ KOMİSYONU

Adı Soyadı

Görev Yeri

İdari Ek Görev Yeri

İdari Ek Görev Unvanı

Görev Başlayış Tarihi

Görev Bitiş Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Salim GÜVEN

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Başkan

01.01.2021

31.12.2021

Dr. Öğr. Üyesi İsmet EŞMELİ

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

31.12.2021

Fakülte Sekreteri Mehmet BAYSAL

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Üye

01.01.2021

31.12.2021

 

BİRİM KALİTE KOMİSYONU (KİDR)