Duyurular

Tümünü Gör

Etkinlik Takvimi

<Ekim 2021>
PztSalÇarPerCumCmtPaz
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Tümünü Gör

Prof. Dr. Sezai TOKAT

Bölüm Başkanı

Çalışma Alanları

  • Kayma Kipli Kontrol
  • Bulanık Mantık Kuramı
  • Sayısal Optimizasyon

Prof. Dr. Serdar İPLİKÇİ


Çalışma Alanları

  • Makine Öğrenmesi
  • Veri Madenciliği
  • İş Zekası
  • Akıllı Kontrol

Doç. Dr. Meriç ÇETİN

Bölüm Başkan Yardımcısı

Çalışma Alanları

  • Kontrol Teorisi
  • Yapay Öğrenme
  • Sinir Bilim Uygulamaları

Doç. Dr. Tufan TURACI


Çalışma Alanları

  • Graf Teori
  • Graf Algoritmaları
  • Algoritmalar
  • Ayrık Matematik
  • Uygulamalı Matematik

Dr. Öğr. Üyesi Elif HAYTAOĞLU


Çalışma Alanları

  • Paralel Hesaplama
  • Dağıtık Sistemler
  • Telsiz Duyarga Ağları

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim KÖK


Çalışma Alanları

  • Internet of Things
  • Deep Learning
  • Ad Hoc Networks

Dr. Öğr. Üyesi Alper UĞUR


Çalışma Alanları

  • Ağ ve Bilgi Güvenliği
  • Kriptografi
  • Yazılım Mühendisliği

Dr. Öğr. Üyesi Gökçen YILMAZ


Çalışma Alanları

  • Akıllı Binalar ve Şehircilik
  • Yazılım Kalite Yönetimi (CMMI and ISO/IEC 33000)
  • Yazılım Süreç İyileştirme
  • Yazılım Büyüklük Ölçümü

Öğr. Gör. Dr. Gökhan UÇKAN


Çalışma Alanları

  • Elektrik Devreleri
  • Mikrodenetleyiciler
  • Dijital Sistemler
  • Sinyal İşleme
  • Görüntü İşleme
  • Nesne Yönelimli Programlama
  • Web Teknolojileri

Öğr. Gör. Şevket Umut ÇAKIR

Bölüm Başkan Yardımcısı

Çalışma Alanları

  • Artificial Intelligence
  • Game Programming
  • Computer Vision

Arş. Gör. Dr. Fatmana ŞENTÜRK


Çalışma Alanları

  • Veritabanı Programlama, Modellemesi ve Yönetimi
  • Yazılım Sistemleri Tasarımı
  • Graf Algoritmaları


Arş. Gör. Mine ORHON


Çalışma Alanları

  • Yapay Zeka
  • Makine Öğrenmesi

Arş. Gör. Behlül SARIKAYA


Çalışma Alanları

  • Web ve Mobil Uygulamalar
  • Derin Öğrenme
  • Makine Öğrenmesi

Arş. Gör. Mustafa TOSUN


Çalışma Alanları

  • Dağıtık Sistemler
  • Makine Öğrenmesi