ALINAN ÖDÜLLER

 

        2020 YILINDA ALINAN ÖDÜLLER

  • Prof. Dr. Türkan TURAN-Araş.Gör. Çiğdem ERDOĞAN : 64. Türkiye Milli Pediatri Kongresi, 19. Mili Çocuk Hemşireliği Kongresi, sözel bildiri (Yoganın okul öncesi dönem çocuklarında kilo yönetimi ve psikolojik iyilik hali üzerine etkisi; randomize kontrollü bir çalışma) "Birincilik Ödülü"

    

        2019 YILINDA ALINAN ÖDÜLLER

  • Ceylan, SS. (2019). Florence Nightingale Hemşire Mektepleri ve Hastahaneleri Vakfı Hemşirelikte Araştırma “Birincilik Ödülü”

 

  • Taşdemir Yiğitoğlu, G., Özkaradiğin, E., Savaş, B. (2019). Bir sağlık bilimleri fakültesi hemşirelik bölümü öğrencilerinin klinik uygulamalarda öğrenci-öğretim elemanı işbirliği hakkındaki düşünceleri. 18. Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongresi. 25-27 Nisan 2019. Afyonkarahisar. “Kemal Kuşum Mansiyon Ödülü Birincisi”

 

         2018 YILINDA ALINAN ÖDÜLLER

  • Özkan, S., Akduman, Ç. (2018). “Nanolifli Yüzeye Sahip Bir Topuk Aparatı” adlı buluş. İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı, İstanbul. Bronz madalya”

 

  • Erdoğan, Ç., Öncel, G., Ergin, H., Özdemir, ÖMA., Turan, T., Çıralı, C. (2018). Orogastrik sonda ile beslenen prematüre bebeklerde anne sütü tadı ve kokusunun etkisi. 26. Ulusal Neonatoloji Kongresi, K.K.T.C. “Hemşirelikte Tartışmalı Poster Bildiri Ödülü”

 

         2017 YILINDA ALINAN ÖDÜLLER

  • İnci, FH, Bayık Temel, A. (2017).The effect of the support program on the resilience of female family caregivers of stroke patients : Randomized controlled trial. Florence Nightingale Hemşire Mektepleri ve Hastahaneleri Vakfı Hemşirelikte Araştırma "Birincilik Ödülü"

 

  • Ceylan, SS, Bolışık, B. (2017). Sarmalama ve silme yöntemi ile yaptırılan prematüre bebek banyosunun stres-ağrı belirteçlerine etkisi. 6. Ulusal 1. Uluslararası Pediatri Hemşireliği Kongresi, Antalya. “Sözel Bildiri Üçüncülük ödülü”

 

          2016 YILINDA ALINAN ÖDÜLLER

  • Zencir, G. (2016). Florence Nightingale Hemşire Mektepleri ve Hastahaneleri Vakfı Hemşirelikte Araştırma "İkincilik Ödülü"