» SPAS Müstahaklık Belgesi  kodunu e-devlet üzerinden alabilirsiniz. SPAS kodu e-devlet üzerinde görüntülenen belgenin sağ alt köşesinde SGK.... ile başlayan sayı ve numaralardan oluşmaktadır. Bu numarayı staj başvuru belgenize yapıştırınız.

» Staj ile ilgili tüm sorularınızı Bölüm Staj Koordinatörlerine veya Üyelerine sorabilirsiniz. Staj Koordinatörleri

» Staj için yapılacak olan "İş Kazası ve Meslek Hastalığı Sigortası" bildirimleri, Staj başlama tarihinden bir(1) işgünü öncesi SGK bildirilir. Bildirimlerinizi kontrol etmek veya görmek için https://www.turkiye.gov.tr/sosyal-guvenlik-4a-ise-giris-cikis-bildirgesi adresine bakabilirsiniz.

» Tüm öğrencilerimizin "İş Kazası ve Meslek Hastalığı Sigortası" bildirimleri zorunlu olarak okulumuz tarafından SGK bildirilecektir. (Sigorta istemiyorum dilekçesi kabul edilmeyecektir)

» Öğrencilerimize staj yaptırmış ve devlet desteği talep eden işletmeler; Öğrenciye ait Staj Başvuru FormuDevlet Desteği Talep Formu ve öğrenciye staj ödemesi adı altında yapılmış dekont ile birlikte evrakları Fakülte Staj Sigorta Birimine göndereceklerdir. (Dekont 'da ..... öğrencinin stajyer maaş ödemesi yazmalı) Staj Sigorta Birimi