Bizi Takip Edin

Birim adı

GÖREV

SÜRESİ 

Komis.Görevi  Ünvanı Adı ve Soyadı   Görevi
Fakülte Yönetim Kurulu
 3 YIL
Üye (Dekan) Prof.Dr.Koray ÖZCAN 07/08/2017-07/08/2020
Üye Prof.Temsilci Üyesi Prof.Dr.Bilal SÖĞÜT 15/08/2017-15/08/2020
Üye Prof.Temsilci Üyesi Prof.Dr.Abdullah Cem KOÇ 13.10.2017 25.12.2020
Üye Prof.Temsilci Üyesi Prof.Dr.Murat ZENGİN 03.12.2019 03.12.2022 
Üye Doç.Temsilci Üyesi  Doç.Dr.Oğuz ÖZBEK 03.12.2019 03.12.2022 
Üye Doç.Temsilci Üyesi  Doç.Dr.Murat Burak ALTINIŞIK 18.09.2018 18.09.2021
Üye (Öğretim Üyesi Dr. Temsilci Üyesi) Dr. Öğr. Üyesi Görkem GÜLHAN 18.09.2018 18.09.2021