Değerli Öğrencimiz,

Pamukkale Üniversitesi’ne hoş geldiniz.

 

Üniversitemizi tercih ederek Pamukkale Üniversitesi ailesi içerisinde yer alan her öğrencimize Engelli Öğrenci Birimi olarak her konuda destek vererek, akademik ve sosyal yaşamınızı kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Pamukkale Üniversitesi’nde mutlu ve başarılı bir öğrencilik dönemi geçirmenizi diliyoruz.

Pamukkale Üniversitesi Engelli Öğrenci Birimi olarak misyonumuz engelli öğrencilerin evrensel ve insan haklarına ilişkin değerler ışığında, güncel bilgi ve teknolojiyi kullanarak, ulusal ve uluslararası standartlarda eğitim-öğretim, araştırma- geliştirme ve uygulama yapma haklarının gözetilmesi, engellerine rağmen toplumsal, kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmaktır.

Herkesin yerleşke içerisinde yer alan tüm mekanlara, hizmetlere ve bilgi kaynaklarına erişebilmesi vizyonuna ulaşmada engelsiz yaşam kültürünün gelişimine de katkı sağlayarak, hayatın her alanında birlikte yaşama inancımız sizlerin de desteği ile bize güç verecektir.

Üretken ve verimli bir üniversite hayatı yaşayacağınız inancı ile başarılarınızın devamını diliyoruz.

Koordinatörlüğümüzle kuracağınız ilişkiler yaşamınızı kolaylaştıracaktır. Lütfen Birimimizi ziyaret ederek, yetkili görevlilerle tanışınız ve verdiğimiz hizmetleri yakından izleyiniz.

 

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet BÜBER

Pamukkale Ünv. Engelli Öğrenci Birimi Koordinatörü