MEZUNİYET TÖREN KOMİSYONU

Öğr. Gör. Dr. Mehmet Halil ÖZTÜRK

Müdür Yardımcısı

2. Sınıf danışmanları

Üye

 

MEZUNİYET KOMİSYONU

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü

Doç. Dr. Pınar İLİ

Başkan

Öğr. Gör. Huriye DEMİRHAN

Üye

Öğr. Gör. Dr. Hatice GENCER ALSANCAK

Üye

Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü

Doç. Dr. Bilgin KIRAY VURAL

Başkan

Öğr. Gör. Mehmet URHAN

Üye

Öğr. Gör. Müge İÇELLİ

Üye

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü

Prof. Dr. Özlem KÖRÜKÇÜ

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi Hande GÜNGÖR

Üye

Öğr. Gör. Dilek ULUDAĞ KODAL

Üye

 

DERS PROGRAMI OLUŞTURMA KOMİSYONU

Öğr. Gör. Dr. Mehmet Halil ÖZTÜRK

Koordinasyon Sorumlusu

Öğr. Gör. Dr. Özden ÖZGÜN ACAR

Sorumlu Üye

Program Başkanları

Üye

 

SINAV PROGRAMI VE GÖZETMENLİK BELİRLEME

Öğr. Gör. Dr. Özden ÖZGÜN ACAR

Başkan

Öğr. Gör. Şeref Duhan ALTUĞ

Üye

Öğr. Gör. Büşra DEĞİRMENCİLER

Üye

Öğr. Gör. Bengisu BELİRDİ ÖZKURT

Üye

 

YAZ STAJI KOORDİNATÖRLERİ

Öğr. Gör. Huriye DEMİRHAN

Öğr. Gör. Dr. Hilal PARLAK SERT

 

Öğr. Gör. Mehmet URHAN

 

Öğr. Gör. Bengisu BELİRDİ ÖZKURT

 

 

ORYANTASYON VE ÜNİVERSİTE TANITIM KOMİSYONU

Doç. Dr. Bilgin KIRAY VURAL

Başkan

Öğr. Gör. Ömer Faruk KARACA

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Mukaddes MERGEN DALYANOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Adile Büşra ÖZDEŞ

Üye

Öğr. Gör. Dr. Ayşe AKGÜN

Üye

Öğr. Gör. Necla TARPICI

Üye

Öğr. Gör. Dr. Hatice GENCER ALSANCAK

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Hande GÜNGÖR

Üye

Öğr. Gör. Müge İÇELLİ

Üye

Öğr. Gör. Büşra DEĞİRMENCİLER

Üye

 

SATIN ALMA, DEĞER TESPİT VE MUAYENE KABUL KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Esin Tuba TEPEKULE

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Ayşe AKGÜN

Yedek Başkan

Öğr. Gör. Dilek ULUDAĞ KODAL

Üye

Öğr. Gör. Mehmet URHAN

Yedek Üye

Erhan ARAN

Üye

Nezahat UYGURALP

Yedek Üye

 

DEMİRBAŞ SAYIM VE TERKİN KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Esin Tuba TEPEKULE

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Ayşe AKGÜN

Yedek Başkan

Öğr. Gör. Dilek ULUDAĞ KODAL

Üye

Öğr. Gör. Mehmet URHAN

Yedek Üye

Erhan ARAN

Üye

Nezahat UYGURALP

Yedek Üye

 

MÜFREDAT KOMİSYONU

Prof. Dr. Özlem KÖRÜKÇÜ

Doç. Dr. Pınar İLİ

 

Doç. Dr. Bilgin KIRAY VURAL

 

Dr. Öğr. Üyesi Selma VURUŞANER

 

 

AKTS KOORDİNATÖRLERİ (Program Başkanları)

Doç. Dr. Pınar İLİ

Yüksekokul Koordinatörü

Öğr. Gör. Hilal Büşra TOKGÖZ

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Program Koordinatörü

Öğr. Gör. Dr. Deniz KOÇYİĞİT

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Program Koordinatörü

Öğr. Gör. Dr. Sümeyye CİLDAN UYSAL

Fizyoterapi Program Koordinatörü

Dr. Öğr. Üyesi Hande GÜNGÖR

Çocuk Gelişimi Program Koordinatörü

Öğr. Gör. Dr. Mehmet Halil ÖZTÜRK

İlk ve Acil Yardım Program Koordinatörü

Dr. Öğr. Üyesi Esin Tuba TEPEKULE

Tıbbi Dok. ve Sekreterlik Program Koordinatörü

Öğr. Gör. Asiye KARÇKAY

Diyaliz Program Koordinatörü

Öğr. Gör. Dr. Tuğçe YEŞİLYAPRAK

Anestezi Program Koordinatörü

Öğr. Gör. Büşra DEĞİRMENCİLER

Yaşlı Bakımı Program Koordinatörü

 

RADYASYON GÜVENLİĞİ ÖĞRENCİ TAKİP KOMİTESİ

Öğr. Gör. Dr. Deniz KOÇYİĞİT

Öğr. Gör. Taha Yusuf KEBAPCI

 

Öğr. Gör. Necla TARPICI

 

Özgür TÜREMEN (Yüksekokul Sekreteri)

 

 

BİRİM BURS KOMİSYONU (Yemek Burs)

Dr. Öğr. Üyesi Hande GÜNGÖR

Başkan

Öğr. Gör. Necla TARPICI

Üye

Öğr. Gör. Dr. Hatice GENCER ALSANCAK

Üye

 

FARABİ KOORDİNATÖRLERİ

Öğr. Gör. Dilek ULUDAĞ KODAL

Koordinatör

Öğr. Gör. Mehmet URHAN

Koordinatör Yardımcısı

 

ULUSLARARASI İLİŞKİLER KOORDİNATÖRLERİ

Öğr. Gör. Dr. Mehmet Halil ÖZTÜRK

Birim Koordinatörü

Öğr. Gör. Dr. Deniz KOÇYİĞİT

Birim Koordinatör Yardımcısı

Öğr. Gör. Hilal Büşra TOKGÖZ

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölüm Koordinatörü

Öğr. Gör. Mehmet URHAN

Terapi ve Rehabilitasyon Bölüm Koordinatörü

Dr. Öğr. Üyesi Hande GÜNGÖR

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölüm Koordinatörü

 

STRATEJİK PLANLAMA KOMİSYONU

Doç. Dr. Pınar İLİ

Başkan

Prof. Dr. Özlem KÖRÜKÇÜ

Üye

Doç. Dr. Bilgin KIRAY VURAL

Üye

Öğr. Gör. Dr. Deniz KOÇYİĞİT

Üye

Özgür TÜREMEN(Yüksekokul Sekreteri)

 

 

ATIK KOMİSYONU

Yüksekokul Komisyonu

Özgür TÜREMEN

Üye

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü

Öğr. Gör. Dr. Ayşe AKGÜN

Başkan

Öğr. Gör. Adile Büşra ÖZDEŞ

Üye

Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü

Öğr. Gör. Müge İÇELLİ

Başkan

Öğr. Gör. Mehmet URHAN

Üye

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü

Prof. Dr. Özlem KÖRÜKÇÜ

Başkan

Öğr. Gör. Dilek ULUDAĞ KODAL

Üye

 

EĞİTİM KOMİSYONU

Doç. Dr. Pınar İLİ

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölüm Başkanı

Prof. Dr. Özlem KÖRÜKÇÜ

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölüm Başkanı

Doç. Dr. Bilgin KIRAY VURAL

Terapi ve Rehabilitasyon Bölüm Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Selma VURUŞANER

Sağlık Bakım Hizmetleri Bölüm Başkanı

 

BİRİM KALİTE KOMİTESİ

Prof. Dr. Özlem KÖRÜKÇÜ

Koordinatör

Öğr. Gör. Dr. Deniz KOÇYİĞİT

Müdür Yardımcısı

Dr. Öğr. Üyesi Hande GÜNGÖR

Yönetim Kurulu Üyesi

Öğr. Gör. Ömer Faruk KARACA

Akademik Temsilci

Özgür TÜREMEN

Yüksekokul Sekreteri

Zeliha KILBIYIK

İdari Temsilci

Rumeysa KÖK

Öğrenci Temsilci

 

BİRİM PROGRAM DEĞERLENDİRME KOMİTESİ

Öğr. Gör. Dr. Deniz KOÇYİĞİT

Müdür Yardımcısı -Birim Yöneticisi

Prof. Dr. Özlem KÖRÜKÇÜ

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Hande GÜNGÖR

Üye

Öğr. Gör. Ömer Faruk KARACA

Üye

Özgür TÜREMEN

Yüksekokul Sekreteri

Zeliha KILBIYIK

İdari Temsilci

Rumeysa KÖK

Öğrenci Temsilci

 

PROGRAM ÖZ DEĞERLENDİRME KOMİSYONLARI

Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü

Fizyoterapi Programı

Doç. Dr. Bilgin KIRAY VURAL

Bölüm Başkanı

Öğr. Gör. Dr. Sümeyye CİLDAN UYSAL

Üye/ Program Başkanı

Öğr. Gör. Mehmet URHAN

Üye

Öğr. Gör. Müge İÇELLİ

Üye

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü

Çocuk Gelişimi Programı

Prof. Dr. Özlem KÖRÜKÇÜ

Bölüm Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Hande GÜNGÖR

Üye/ Program Başkanı

Öğr. Gör. Dilek ULUDAĞ KODAL

Üye

Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü

Yaşlı Bakımı Programı

Dr. Öğr. Üyesi Selma VURUŞANER

Bölüm Başkanı

Öğr. Gör. Büşra DEĞİRMENCİLER

Üye/ Program Başkanı

Öğr. Gör. Bengisu BELİRDİ ÖZKURT

Üye

Öğr. Gör. Şeref Duhan ALTUĞ

Üye

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü

Anestezi Programı

Doç. Dr. Pınar İLİ

Bölüm Başkanı

Öğr. Gör. Dr. Hilal PARLAK SERT

Üye/Program Başkanı

Öğr. Gör. Dr. Tuğçe YEŞİLYAPRAK

Üye

Öğr. Gör. Dr. Hatice GENCER ALSANCAK

Üye

Diyaliz Programı

Doç. Dr. Pınar İLİ

Bölüm Başkanı

Öğr. Gör. Asiye KARÇKAY

Üye/Program Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Bilgin KIRAY VURAL

Üye

Öğr. Gör. Huriye DEMİRHAN

Üye

Öğr. Gör. Adile Büşra ÖZDEŞ

Üye

İlk ve Acil Yardım Programı

Doç. Dr. Pınar İLİ

Bölüm Başkanı

Öğr. Gör. Dr. Mehmet Halil ÖZTÜRK

Üye/Program Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Mukaddes MERGEN DALYANOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Şeyme BATMAZ

Üye

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı

Doç. Dr. Pınar İLİ

Bölüm Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Esin Tuba TEPEKULE

Üye/Program Başkanı

Öğr. Gör. Adnan KÖKSAL

Üye

Öğr. Gör. Bedia SÜNDÜZ KILIÇ

Üye

Öğr. Gör. Ömer Faruk KARACA

Üye

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı

Doç. Dr. Pınar İLİ

Bölüm Başkanı

Öğr. Gör. Dr. Deniz KOÇYİĞİT

Üye/Program Başkanı

Öğr. Gör. Taha Yusuf KEBAPCI

Üye

Öğr. Gör. Necla TARPICI

Üye

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı

Doç. Dr. Pınar İLİ

Bölüm Başkanı

Öğr. Gör. Hilal Büşra TOKGÖZ

Üye/Program Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Selma VURUŞANER

Üye

Öğr. Gör. Dr. Ayşe AKGÜN

Üye

 

 

BÖLÜM DANIŞMA KURULLARI

Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü

Fzt. Hülya TUNCER
(Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri Baş Fizyoterapisti)

Kamu Kurumu Temsilcisi

Uzm. Fzt. Andaç DEMİRÖZ
(Klinik House Sağlıklı Yaşam Merkezi)

İşveren

Uzm. Fzt. Ayşe ÇELİKEL
(Değişim Sağlıklı Yaşam Merkezi)

Özel Sektör Yönetici

Fzt. Teknikeri Umut AK

Özel Sektör Çalışan

Fzt. Sevgi DOĞAN

Serbest Meslek Erbabı

Fzt. Abdullah Cihat UYSAL
(Türkiye Fizyoterapistler Derneği Üyesi)

Meslek Odası Temsilcisi

Fzt. Teknikeri Fatoş TEKE
(Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi)

Mezun Temsilci

Fzt. Mine SAKİN

Öğrenci Temsilcisi

Doç. Dr. Bigin KIRAY VURAL

Bölüm Başkanı

Öğr. Gör. Dr. Sümeyye CİLDAN UYSAL

Bölüm Öğretim Elemanı

Öğr. Gör. Mehmet URHAN

Bölüm Öğretim Elemanı

Öğr. Gör. Müge İÇELLİ

Bölüm Öğretim Elemanı

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü

Öğretmen Hatice ERTEN SARIKAYA
(Zübeyde Hanım Anaokulu)

Kamu Kurumu Temsilcisi

Öğretmen Dilay KILIK
(Gül Anaokulu)

Özel Sektör Çalışan

Zehra KARABABA
(Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu)

İşveren

Pınar KAYA
(Pamukkale Eğitim Vakfı Özel PEV Okulları Genel Müdür )

Özel Sektör Yönetici

Öğretmen Burcu ALKIŞ
(Aynur Feza Başer Anaokulu)

Serbest Meslek Erbabı

Öğretmen Asistanı Özge KARADUMAN

Öğrenci Temsilcisi

Prof. Dr. Özlem KÖRÜKÇÜ

Bölüm Öğretim Elemanı

Dr. Öğr. Üyesi Hande GÜNGÖR

Bölüm Öğretim Elemanı

Öğr. Gör. Dilek ULUDAĞ KODAL

Bölüm Öğretim Elemanı

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü

Dış Paydaşlar

Dr. Öğr. Üyesi Aydın DEMİRAY
(PAÜ Tıp Fakültesi- Dahili Tıp Bilimleri- Tıbbi Genetik)

Mezun Temsilci

Büşra KARABAĞLI
(Anestezi Programı)

Öğrenci Temsilcisi

Başhemşire V. Demet EKİCİ
(PAÜ Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi)

Kamu Kurumu Temsilcisi

Uzm. Dr. Fatma AYDENİZ OZANSOY
(Kamu Hastaneleri Başkan Yardımcısı)

İşveren

Zehra KÜNARCI
(Özel Egekent Hastanesi)

Özel Sektör Yönetici

M. Işıner SATOĞLU
(Özel Denizli Cerrahi Hastanesi)

Özel Sektör Yönetici

Cemal IŞIK
(Özel Denizli Tekden Hastanesi)

Özel Sektör Yönetici

Ramazan PAYİR
(Özel Sağlık Hastanesi, Diyaliz Sorumlu Hemşiresi)

Özel Sektör Çalışan

Akademik Alt Birim Temsilcileri

Doç. Dr. Pınar İLİ

Akademik Alt Birim Başkanı

Öğr. Gör. Dr. Mehmet Halil ÖZTÜRK
(İlk ve Acil Yardım Program Başkanı)

Akademik Alt Birim Kurulu Üyesi

Öğr. Gör. Dr. Deniz KOÇYİĞİT
(Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Program Başkanı)

Akademik Alt Birim Kurulu Üyesi

Öğr. Gör. Asiye KARÇKAY
(Diyaliz Program Başkanı)

Akademik Alt Birim Kurulu Üyesi

Öğr. Gör. Dr. Tuğçe YEŞİLYAPRAK
(Anestezi Program Başkanı)

Akademik Alt Birim Kurulu Üyesi

Öğr. Gör. Hilal Büşra TOKGÖZ
(Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Program Başkanı)

Akademik Alt Birim Kurulu Üyesi

Dr. Öğr. Üyesi Esin Tuba TEPEKULE
(Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Program Başkanı)

Akademik Alt Birim Kurulu Üyesi

 

ÖĞRENCİ DESTEK BİRİMİ KOMİSYONU

Öğr. Gör. Dr. Mehmet Halil ÖZTÜRK

Müdür Yardımcısı - Komisyon Başkanı

Arş. Gör. Mustafa ÖZKAN

Ruh Sağlığı Alanında Çalışan Öğretim Elemanı

Öğrenci Akademik Danışmanları

Dr. Öğr. Üyesi Hande GÜNGÖR

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Mukaddes MERGEN DALYANOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Dr. Ayşe AKGÜN

Üye

Öğr. Gör. Necla TARPICI

Üye

Öğr. Gör. Mehmet URHAN

Üye

Öğr. Gör. Dr. Hatice GENCER ALSANCAK

Üye

Öğr. Gör. Ömer Faruk KARACA

Üye

Öğr. Gör. Adile Büşra ÖZDEŞ

Üye

İdari Çalışanlar

Zeliha KILBIYIK

Üye

Ümmühan Büşra BOZKAYA

Üye

Görkem Hasan AVCI

Öğrenci Temsilcisi

 

ÖĞRENCİ KONSEYİ BİRİM SEÇİM KURULU

Öğr. Gör. Dr. Deniz KOÇYİĞİT

 

Öğr. Gör. Müge İÇELLİ

 

Öğr. Gör. Dilek ULUDAĞ KODAL

 

 

OZD KOMİSYONU

Doç. Dr. Pınar İLİ

Koordinatör

Öğr. Gör. Huriye DEMİRHAN

Üye

Öğr. Gör. Bedia Sündüz KILIÇ

Üye

 

YÖK KARİYER LİYAKAT

Doç. Dr. Pınar İLİ

 

 

EĞİTİM KOMİSYONU ALT KOMİSYON ÜYE

Doç. Dr. Pınar İLİ

 

Öğr. Gör. Dr. Deniz KOÇYİĞİT

 

 

ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ TEMSİLCİSİ

Öğr. Gör. Mehmet URHAN

 

 

WEB SORUMLUSU

Doç. Dr. Pınar İLİ

 

Öğr. Gör. Bedia Sündüz KILIÇ

 

Erhan ARAN

 

 

PAÜ DANIŞMA KURULU TEMSİLCİ ÜYE

Doç. Dr. Bilgin KIRAY VURAL

 

 

TÜTÜN DENETÇİLERİ

Prof. Dr. Özlem KÖRÜKÇÜ

 

Neşe TABAN

 

 

TRAFİK DENETÇİSİ (Yüksekokul Sekreteri)

Özgür TÜREMEN

 

 

DOSAP KOORDİNATÖRÜ

Prof. Dr. Özlem KÖRÜKÇÜ