Pamukkale üniversitesi Lisansüstü Eğitim Öğretim Yönergesinin 29(3) maddesinde geçen “Üniversite dışından görevlendirilen tez izleme komitesi üyeleri tez önerisi, tez izleme komitesi toplantıları ve tez savunmasına uzaktan erişim yöntemi ile katılabilir. Bu şekilde yapılan sınav kaydedilir ve elektronik ortamda saklanır.” hükmü gereği Tez İzleme Komitesi Toplantıları uzaktan erişim yolu ile yapılabilir. Bu kapsamda uzaktan erişim yolu ile yapılacak toplantılarda uyulması gereken kurallar aşağıdaki gibidir.

 

  1. İnteraktif salon rezervasyonu 31.08.2021 tarihi ile kapatılmıştır.

  2. Yeni yapılacak olan Tez Savunması, Tez İzleme, Tez Yeterlilik gibi etkinlikler için rezervasyon yapılmayacak olup bu işlemler Microsoft Teams uygulaması üzerinden öğretim üyeleri tarafından gerçekleştirilecektir.

  3. Microsoft Teams kurulum ve toplantı oluşturma kılavuzlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

  4. 31.08.2021 tarihinden önce yapılan rezervasyonlar için işlemler Bilgi İşlem personeli tarafından takip edilecek olup toplantı linkleri oluşturulacaktır.

  5. Toplantı kayıtlarının sisteme yüklenmesi için kılavuzda belirtilen toplantı kayıt linkini videopaylasim@pau.edu.tr adresine göndermeniz gerekmektedir. Yükleme yapılmayan sınavlar takip edilemeyeceğinden geçersiz sayılabilir.

  6. Microsoft Teams İndirme ve Oturum Açma Kılavuzu için tıklayınız.

  7. Microsoft Teams Toplantı İşlemleri Kılavuzu için tıklayınız.

Menü