EĞİTİM KOMİSYONU

Öğr. Gör. Senem TÜFEKÇİ (Başkan)

Öğr. Gör. Tülay BARAN

Öğr. Gör. Atike Nur DURAK

Doç. Dr. Hüsnü ERGÜN

Öğr. Gör. Dr. Eda BAYRAKTAROĞLU

Öğr. Gör. Dr. Mehmet BAŞEĞMEZ

Öğr. Gör. Dr. Özlem YILMAZ KARABOYACI

 

OKUL SANAYİ KOORDİNATÖRÜ

Öğr. Gör. Senem TÜFEKÇİ (Müdür)

 

DERS PROGRAMI HAZIRLAMA KOMİSYONU

Öğr. Gör. Tülay BARAN (Başkan)

Öğr. Gör. Senem TÜFEKÇİ 

Öğr. Gör. Nisan Cansu ERTAN

Öğr. Gör. Dr. Musa TATAROĞLU

Öğr. Gör. Dr. Özlem YILMAZ KARABOYACI

Öğr. Gör. Dr. Mehmet BAŞEĞMEZ

Öğr. Gör. İkbal VURUCU

Öğr. Gör. Filiz GÜLSEVİN ERSÖZ

 

SINAV PROGRAMI HAZIRLAMA KOMİSYONU

Öğr. Gör. Atike Nur DURAK

Öğr. Gör. Dr. Fatma Özge ÖZGEN ÖNEY

Öğr. Gör. Dr. Musa TATAROĞLU

Öğr. Gör. Nisan Cansu ERTAN

Öğr. Gör. Dr. İlknur ÖZDEMİR
Öğr. Gör. Dr. Figen KESKİN
Öğr. Gör. Aslıhan TUGAN

 

STAJ VE EĞİTİM UYGULAMA KURULU

Öğr. Gör. Tülay BARAN (Başkan)

Öğr. Gör. Senem TÜFEKÇİ

Öğr. Gör. Dr. Mehmet BAŞEĞMEZ

Öğr. Gör. Dr. Musa TATAROĞLU

Doç. Dr. Hüsnü ERGÜN

 

ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİM SORUMLUSU

Öğr. Gör. Dr. Fatma Özge ÖZGEN ÖNEY

 

BURS KOMİSYONU

Doç. Dr. Hüsnü ERGÜN (Başkan)

Öğr. Gör. Tülay BARAN

Öğr. Gör. Atike Nur DURAK

Öğr. Gör. Dr. Fatma Özge ÖZGEN ÖNEY

Öğr. Gör. Dr. Musa TATAROĞLU

Öğr. Gör. Dr. Fatmanur ÖZTOKLU DURMUŞ

 

FARABİ DEĞİŞİM PROGRAMI KOORDİNATÖRLERİ

Öğr. Gör. Atike Nur DURAK (Birim Koordinatörü)

Öğr. Gör. Tülay BARAN 

Öğr. Gör. Senem TÜFEKÇİ

Öğr. Gör. Dr. Eda BAYRAKTAROĞLU

Öğr. Gör. Tülay BARAN

Öğr. Gör. Dr. Mehmet BAŞEĞMEZ

Doç. Dr. Hüsnü ERGÜN

Öğr. Gör. Dr. Özlem YILMAZ KARABOYACI
Öğr. Gör. Aylin ARIK

 

ULUSLARARASI İLİŞKİLER KOORDİNATÖRÜ

Öğr. Gör. Esengül KATIRCI ÜNKAYA

 

SEÇİM KURULU

Öğr. Gör. Tülay BARAN (Başkan)

Öğr. Gör. Fatma Filiz YILDIRIM

Öğr. Gör. Filiz GÜLSEVİN ERSÖZ

 

BİRİM EŞDEĞERLİK, MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU

Öğr. Gör. Tülay BARAN (Başkan)

Öğr. Gör. Senem TÜFEKÇİ

Öğr. Gör. Atike Nur DURAK

Doç. Dr. Hüsnü ERGÜN

Öğr. Gör. Dr. Eda BAYRAKTAROĞLU

Öğr. Gör. Dr. Mehmet BAŞEĞMEZ

Öğr. Gör. Aylin ARIK

Öğr. Gör. Dr. Özlem YILMAZ KARABOYACI

 

BÖLÜM EŞDEĞERLİK, MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU

Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü

Doç. Dr. Hüsnü ERGÜN (Başkan)

Öğr. Gör. Cevat Sercan ÖZER

Öğr. Gör. Dr. Figen KESKİN

Öğr. Gör. Dr. Ayşe GENÇ

Öğr. Gör. Filiz GÜLSEVİN ERSÖZ

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü

Öğr. Gör. Dr. Eda BAYRAKTAROĞLU (Başkan)

Öğr. Gör. Dr. Fatmanur ÖZTOKLU DURMUŞ

Öğr. Gör. Nisan Cansu ERTAN

Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü

Öğr. Gör. Tülay BARAN (Başkan)

Öğr. Gör. Dr. Fatma Özge ÖZGEN ÖNEY

Öğr. Gör. Esengül KATIRCI ÜNKAYA

Gıda İşleme Bölümü

Öğr. Gör. Senem TÜFEKÇİ (Başkan)

Öğr. Gör. Sinan AKBAL

Öğr. Gör. Atike Nur DURAK

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü

Öğr. Gör. Aylin ARIK (Başkan)

Öğr. Gör. İkbal VURUCU

Öğr. Gör. Dr. İlknur ÖZDEMİR

Öğr. Gör. Sinan AVAN

Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Bölümü
Öğr. Gör. Dr. Özlem YILMAZ KARABOYACI (Başkan)
Öğr. Gör. Fatma Filiz YILDIRIM
Öğr. Gör. Aslıhan TUGAN

Veterinerlik Bölümü

Öğr. Gör. Dr. Mehmet BAŞEĞMEZ (Başkan)

Öğr. Gör. Dr. Musa TATAROĞLU

Öğr. Gör. Dr. Doğan SÖZBİLEN

Öğr. Gör. Duygu YÜKSEL

 

İME (İŞLETMEDE MESLEKİ EĞİTİM) BİRİM KOORDİNATÖRÜ

Öğr. Gör. Dr. Musa TATAROĞLU

 

İME (İŞLETMEDE MESLEKİ EĞİTİM) ALT BİRİM KOORDİNATÖRLERİ

Öğr. Gör. Senem TÜFEKÇİ

Öğr. Gör. Aylin ARIK

Doç. Dr. Hüsnü ERGÜN

Öğr. Gör. Dr. Mehmet BAŞEĞMEZ

Öğr. Gör. Tülay BARAN

Öğr. Gör. Dr. Eda BAYRAKTAROĞLU

Öğr. Gör. Dr. Özlem YILMAZ KARABOYACI

 

SATIN ALMA KOMİSYONU

Öğr. Gör. Sinan AVAN (Başkan) (Asil)

Öğr. Gör. İkbal VURUCU (Asil)

Çağlar UĞUR (Asil)

Öğr. Gör. Atike Nur DURAK (Yedek)

Öğr. Gör. Aylin ARIK (Yedek)

Nimet KAHYA (Yedek)

 

SAYIM KOMİSYONU

Öğr. Gör. Cevat Sercan ÖZER (Asil)

Öğr. Gör. Sinan AKBAL (Asil)

Çağlar UĞUR (Asil)

Öğr. Gör. Dr. Ayşe GENÇ (Yedek)

Pınar KOPARAN (Yedek)

Ferdun ÖNÜR (Yedek)

 

MUAYENE KOMİSYONU

Öğr. Gör. Sinan AVAN (Başkan) (Asil)

Öğr. Gör. Dr. Mehmet BAŞEĞMEZ (Asil)

Ferdun ÖNÜR (Asil)

Öğr. Gör. Filiz GÜLSEVİN ERSÖZ (Yedek)

Nimet KAHYA (Yedek)

Pınar KOPARAN (Yedek)

 

 

Menü