Oryantasyon Programı 2021 Tamamlandı, ORY101 Devam Ediyor

Güncellenme Tarihi: 06 Ekim 2021

2021-22 Eğitim Öğretim Dönemi için Oryantasyon Programı Pamukkale Üniversitesi'nin bütün fakülte, yüksekokul, meslek yüksekokulları ve enstitülerinde yeni kayıt yaptıran öğrenciler için gerçekleştirildi. Bütün Fakülte/YO/MYO/Enstitü Koordinatörlerimize ve bölüm/anabilimdalı Oryantasyon Sorumlusu hocalarımıza Oryantasyon Programı'nın gerçekleştirilmesindeki değerli katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Oryantasyon Kitapçığı ve Denizli Tanıtım Broşürünün tasarım ve dizimi için Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden Grafiker Ali Selmani'ye teşekkür ederiz. 

ORY101 dersi ise güz dönemi boyunca bütün sınıf seviyelerindeki Pamukkale Üniversitesi lisans ve lisansüstü öğrencileri için EDS üzerinden erişime açık kalmaya devam ediyor. Bugün itibariyle 8.880 öğrencinin erişim sağladığı 14 haftalık kredisiz bir ders niteliğindeki Oryantasyon 101 programı, öğrencilerin hem akademik hem de psikolojik dayanıklılıklarını geliştirebilecekleri yazılı ve görsel materyallerden oluşmakta olduğunu hatırlatalım.

ORY101 için videolarıyla katkıda bulunan Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü'nden Arş. Gör. Servet KAÇAR BAŞARAN, Yabancı Diller Yüksekokulu'ndan Dr. Öğr. Üyesi Seher İŞCAN, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü'nden Dr. Öğr. Üyesi Özgü HAFIZOĞLU, Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü'nden Doç. Dr. Rıdvan EKMEKÇİ, Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı'ndan Prof. Dr. İsmail Osman ÖZDEL, Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü'nden Prof. Dr. Murat BALKIS ve Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü'nden Arş. Gör. Ogeday ÇOKER'e bütün PAÜ Ailesi adına teşekkür ederiz. Video çekimleri için Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden Öğr. Gör. Büşra KIRMIZIOĞLU, Öğr. Gör. Cansu ÖKSÜZ KARADEMİR, Fotomuhabir Ümit AYAZ ve Kameraman Fatih YAĞLICA'ya bütün emekleri için teşekkür ederiz. 

ORY101'e erişmek için Pusula Bilgi Sistemi'nden Eğitim Destek Sistemi (EDS)'ye giriş yapabilir, devam eden dersler arasında ORY101'e tıklayabilirsiniz.