Üniversitemiz akademik personel ve öğrencileri Word, Excel, Powerpoint, Teams başta olmak üzere bir çok uygulamayı akademik çalışmalarında ücretsiz olarak kullanabilmektedir.

Microsoft Ofis 365 A3 paketinin içerdiği yazılımlara https://learn.microsoft.com/en-us/office365/servicedescriptions/office-365-platform-service-description/microsoft-365-education linkinden erişebilirsiniz.

Yazılımları edinmek için www.office.com adresinden PAUKULLANICIADINIZ@posta.pau.edu.tr eposta adresiniz ile giriş yapabilirsiniz.

Yazılımları bilgisayarınıza her hangi bir kurulum yapmadan online olarak kullanabileceğiz gibi, www.office.com adresinden bilgisayarınıza, cihazınızın uygulama marketinden cep telefonunuza ve tabletinize kurabilirsiniz. 

Yazılımlar 5 bilgisayar, 5 tablet ve 5 telefona kurulabilmektedir.

Uygulama paketinin içerisinde bulunan onedrive’ı kullanarak size özel 5 TB kapasiteli bulut alanınızda şahsi verilirinizi saklayabilirsiniz. 

Not: 2019/12 Sayılı Bilgi Güvenliği Tedbirleri Cumhurbaşkanlığı Genelgesi Kapsamında bulut hizmetinde kuruma ait hiçbir veri, döküman ve bilgi barındırılmaz ve saklanamaz. Bu konuda yasal sorumluluk kullanıcıya aittir.