PAÜ-ADEP Duyurusu

Pamukkale Üniversitesi Akademik Destek Projesi (PAÜ-ADEP) için kabul edilecek uluslararası endeksler içerisinde ERIC yer almaktadır. PAÜ-ADEP/2017 Desteğinden yararlanan araştırmacıların uluslararası endeksler (SSCI, SCI-Exp, AHCI, ESCI, ERIC) kapsamında yayınlamış oldukları makaleleri BAP Bilgi Sistemi'ne 31 Ocak 2018 Çarşamba gününe kadar yüklemesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra makale yayın giriş işlemi gerçekleştirilemeyecektir. 


Makale bilgilerinin sisteme girebilmesi için süreç aşağıdaki gibidir:
BAP Bilgi Sistemi → Projelerim → Destek Başvurularım → 2017KRM002-XXX numaralı projenin üzeri tıklanır → Açılan sayfada solda yer alan “Proje Yayınları” tıklanır → Yeni Yayın Ekle işlemi yapılır. Yayın türünün Makale olarak seçilmesi ve makale bilgilerinin eksiksiz olarak sisteme girilmesi gerekmektedir.

Makalenin ve yayınlandığı derginin 2017 yılı indeksini gösterir belgenin Dosya Ekle seçeneği kullanılarak sisteme mutlaka yüklenmesi gerekmektedir. 

Yayın bilgilerini sisteme kaydetmiş, ancak makale ya da dergi indeksini gösterir belgeyi eklememiş araştırmacıların, Proje Yürütücü ekranında Yayın ve Yapılan Atıflar menüsünden ilgili yayını seçerek güncelleme yapmaları gerekmektedir.


PAÜ-BAP Koordinatörlüğü