Kültür Sanat Salonları

Hasan Kasapoğlu Kültür Merkezi

Pamukkale Üniversitesi Kınıklı Yerleşkesi’nde bulunan Hasan Kasapoğlu Kültür Merkezi toplam 550 koltuk kapasiteli tiyatro, konser, opera, müzikal ve bütün dans gösterilerinin sergilenebileceği dünya standartlarında bir gösteri merkezidir. Akustik, elektronik, mekanik bakımdan ve sahne teknolojisi ile Ülkemizin en iyi sahnelerinin başında gelmektedir. Sofito kulesi, orkestra çukuru, yan sahnesi, dekor girişi, prova salonu ve kulisleri sahnenin en özellikli alanlarıdır. Salonun akustik ve elektro akustik değerleri dünya standartlarındadır. Hasan Kasapoğlu Kültür Merkezi, ayrıca Denizli Devlet Tiyatrosu sahnesi olarak da kullanılmaktadır.

PAÜ Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz Kongre Kültür Merkezi

PAÜ Kongre Kültür Merkezi 616 kişi kapasiteli 1 büyük salondan ve toplamda 1120 kişi kapasiteli 11 adet küçük salondan oluşan iki katlı bir binada hizmet vermektedir. Salonlarda Üniversitemiz ve Denizli’deki çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından konferans, sempozyum, panel, görsel ve işitsel etkinlikler düzenlenmektedir. Ayrıca; bina içerisinde fotoğraf ve resim sergi salonu, kafeterya ve sergi alanları bulunmaktadır.

pau kültür sanat pamukkale üniversitesi pau kültür sanat pamukkale üniversitesi pau kültür sanat pamukkale üniversitesi pau kültür sanat pamukkale üniversitesi pau kültür sanat pamukkale üniversitesi pau kültür sanat pamukkale üniversitesi