Gençler İçin Yepyeni Bir Uygulama: Kampüste Temassız Ödeme

 

Pamukkale Üniversitesi gençler için yeni bir mobil uygulama ile kampüste temassız ve dijital ödeme uygulamasına geçiyor.

Pamukkale Üniversitesi, Türkiye’de pek çok üniversitenin kullandığı dijital ödeme sistemlerinden biri olan Halkbank Kampüste hizmeti ile kampüs yaşamına yönelik teknolojik gelişmelere bir yenisini ekliyor. PAÜ akademik ve idari personeli ile öğrencilerine kampüs içinde daha hızlı ve verimli hizmet alabilme olanağı sunan mobil uygulama PAÜ’lülere özel avantajlardan da faydalanabilme fırsatı sunacak.

Mobil uygulama içindeki karekod ile kampüs içerisindeki yemekhane, kafeler, kantin, sosyal tesisler gibi noktalarda tüm ödemeler artık tek bir uygulamadan yapılabilecek.

Uygulama, temassız ödemenin yanı sıra askıda yemek bırakmak ve askıya bırakılan yemeklerden yararlanma olanağı da sağlıyor.

PAÜ yemekhanelerindeki menüler hakkında bilgi edinme, doluluk oranlarını takip etme, rezervasyon yapabilme gibi olanaklarla birlikte sağlık, kültür, spor ve sanat ile ilgili içerikler, etkinlikler, duyurular, kampüs içi anlık bildirimler de bu uygulama içinde yer alıyor.

Sunulan özel avantajlar arasında; kampüs dışında çeşitli markalara yönelik özel indirimlerin yanında kampüs içerisinde kantin gibi sosyal tesislerde de indirim olanaklarının bulunması, uygulamada biriken puanların yemekhane, kantin, kafeler gibi noktalarda kullanılabilmesi bulunuyor.

Halkbank Kampüste uygulamasının indirilmesi ve Pusula Bilgi Sistemi’nde yer alan aşağıdaki linkten Temassız Ödeme ile ilgili metnin onaylanması ile işlemler otomatik olarak gerçekleştirilecek.

Halkbank Kampüste Uygulaması Açık Rıza Metni için tıklayınız.