BİLDİRİ ÖZET KİTAPÇIĞI YÜKLENMİŞTİR

 

Bildiri özet kitapçığına ulaşmak için aşağıda linke tıklayıınız

https://d.pau.edu.tr/02a33c80

 

SUNUMLARLA İLGİLİ BİLGİLENDİRME

Sözlü sunumlara toplam 10 dakika süre verilecektir. Sunumunuzun bu detaylara göre hazırlanması ve size ayrılan sürenin aşılmaması gerektiğini hatırlatmak isteriz. 

Poster sunumlarınızı maksimum 70 (yatay) x 100 (düşey) cm ölçülerinde ve tek parça halinde basılı olarak hazırlamanızı rica ederiz. Poster üzerinde yer alan yazılar 1 metre uzaklıktan bakıldığından okunabilir puntoda hazırlanmalıdır. 

Sözlü bildirilerin, isim ve bildiri başlığını belirtecek şekilde, taşınır bellek ile sunum salonuna getirilmesi önemle rica olunur.

 

NOT: ULAŞIM BİLGİLERİ DE EKLENMİŞTİR.

 

Anatomi Ailesinin Değerli Üyeleri, Sevgili Meslektaşlarım,

21-23 Ocak 2018 tarihleri arasında Denizli’de Prof. Dr. Attila OĞUZHANOĞLU anısına düzenleyeceğimiz “7. Anatomi Kış Günleri” Toplantımız için hazırlıklarımız tüm hızıyla sürmektedir. Sizler için bilimsel ve sosyal aktivitelerle dolu bir program hazırlamaktayız.

Kongremizle ilgili bazı gelişmelerden sizleri haberdar etmek istedik.

Öncelikle siz değerli meslektaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda son bildiri özeti gönderme tarihini 10 Ocak 2019 tarihine kadar uzatılmıştır.  Bu tarihe kadar yine erken kayıt ücretleri geçerli olacaktır. Bir başka gelişme olarak Amerika Birleşik Devletleri Case Western Reserve Universitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Ozan AKKUŞ da davetlimiz olarak toplantımızda aramızda olacaktır.

Değinmek istediğimiz bir diğer husus da kongre kayıt konaklama işlemlerini yaptıran katılımcıların  Pamukkale Richmond Thermal Otel Yetkilisi Çağla ÖZEK'le  (0 258 271 42 94 - 0 530 954 65 12 ) iletişime geçmesi ve rezervasyon bilgilerini iletmeleri  gerekmektedir.