Yeni Kayıt Olan Öğrenciler İçin Oryantasyon Programı

Güncellenme Tarihi: 23 Eylül 2018, 11:02

2018 – 2019 Akademik Eğitim-Öğretim Yılı'nda üniversitemize on bine yakın öğrenci kayıt yaptırmış bulunmaktadır. Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi'nin (PDREM) yeni kayıt yaptıran öğrenciler için hazırladığı Oryantasyon Programı 24 Eylül – 5 Ekim 2018 tarihleri arasında bütün Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokullarında gerçekleşecektir. Bölümünüzce duyurulan tarih ve saatte oryantasyon gününe katılmanız gerekmektedir. 

 
PDREM'in ikincisini düzenlediği Oryantasyon Programı, Pamukkale Üniversitesi Kınıklı Kampüsü'nü ve kampüsteki akademik, kültürel, sportif ve sosyal olanakları tanıtmayı, üniversitedeki akademik ve idari yapı ile bölümün/anabilim dalının işleyişini anlatmayı, Denizli şehrini tanıtmayı ve PAÜ'ye yeni başlayan öğrencilerin uyum sürecinde onları desteklemeyi amaçlayarak hazırlanmıştır. 
 
Yeni kayıt haftasında yüzyüze kayda gelen öğrencileri gönüllü öğrencilerimizin karşılamasıyla başlayan süreç, 24 Eylül - 5 Ekim 2018 tarihleri arasında 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma Meydanı Açık Hava Amfisi'nde film gösterimleri ile devam edecektir.

 

ORYANTASYON YERİ VE TARİHLERİNİ  ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 
Detaylı bilgi için
adresini ve PAÜ PDREM sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirsiniz. 
 


Ekli Belgeler