Sevgili Gençlerimiz,

Türkiye’nin sayılı üniversiteleri arasında yer alan Pamukkale Üniversitesi bünyesinde yer alan Meslek Yüksekokulumuz, siz değerli gençlerimizi iş dünyasında küresel ölçekte rekabet edebilecek düzeyde yetiştirebilmek için tüm imkanları ile yanınızdadır.  Buldan Meslek Yüksekokulu alanında uzman akademik kadrosu ile sektörün en fazla ihtiyaç duyabileceği ön-lisans programlarında teknik eleman ihtiyacını yetiştirmeyi hedeflemiş olarak eğitim öğretime devam etmektedir.

Doğal ve kültürel mirası ile cazibe merkezi olan, sosyo-kültürel olanaklar bakımından zengin, dokuma merkezi Buldan ilçesi tüm kurumları ve halkı ile her daim eğitimi, öğrenciyi kucaklamış, yüksek okulumuza ve öğrencilerimize desteklerini esirgememiştir. Bu anlamda okulumuzu tercih edecek siz öğrencilerimizin çok şanslı olduğunu düşünmekteyim.

Sizleri Denizli’nin en şirin ilçelerinden Buldan İlçesinin eşsiz atmosferi eşliğinde bir üniversite eğitimi görmek için  2021-2022 eğitim öğretim yılında yüksekokulumuz ön-lisans programlarında  görmeyi hedefliyoruz. Sağlıkla Kalın..

Saygı ve Sevgilerimle

Prof. Dr. Yıldıray TURHAN

Menü