GÜNCEL DUYURULAR
  • Görüntülenecek güncel bilgi yoktur

ETKİNLİKLER

GÜNCEL ETKİNLİKLER
  • Görüntülenecek güncel bilgi yoktur

Haberler

 BAŞVURU VE TOPLANTI TARİHLERİ

Toplantı tarihi: 13 HAZİRAN 2023  Salı günü

Gündemlerin az olması durumunda toplantı tarihi bir hafta sonraki tarihe ertelenir.

296 16 04-296 16 22 no'lu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz. 

ÖNEMLİ NOT: Çalışma ''ONAY'' ları elden verilmeyecektir. Sorumlu yürütücüler tüm yardımcı çalışmacılara onayları kendileri vermek zorundadır.

Tıpta Uzmanlık Tez çalışmalarında ''Başvuru formu'' mutlaka PDF şeklinde (İmzalı) CD'ye atılacaktır.

Bu toplantı için evrak teslim tarihi: 08 HAZİRAN 2023 ((Sistem başvurularının tarih ve saati de bu şekilde olacaktır.)) PERŞEMBE günü  Saat 12:00 'ye kadardır. Evrak teslim tarihi ve saatinden  sonra gelen evraklar alınmayacaktır,lütfen ısrar etmeyiniz.

CD'ye atılan dosyalar imzasız, Word dosyası şeklinde olacak,

Taratılmış imzalı PDF dosyası olmayacaktır.

Saat 13:00 den sonra  gelen dosyalar bir sonraki toplantı gündemine dahil edilir. ^^LÜTFEN ISRAR ETMEYİNİZ.^^

NOT: Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından “COVİD-19 Hastalığı Bilimsel Araştırma Değerlendirme Komisyonu” oluşturulduğu bildirilmiş olup, COVİD-19 hastalığı çalışacakların (bilimselarastirma.saglik.gov.tr) internet adresinde bulunan formları doldurmaları  ve onay belgelerini tarafımıza ulaştırmaları gerekmektedir.

^^ÇALIŞMALARDA MUTLAKA DOKTORA BELGESİ (Doktorasını yapanlar için) DOSYANIN VE CD'NİN  İÇİNDE OLMALIDIR.^^ÖNEMLİ NOT: BAŞVURULARIN AZ OLMASI HALİNDE TOPLANTI BİR HAFTA SONRAYA ERTELENMEKTEDİR.

 

DUYURU : Sorumlu yürütücü değişiklik talebi için başvuru yapanlar Anabilim Dalı Kurul Kararı ile yeni eklenen yürütücü ve katılımcıların özgeçmiş belgelerini de eklemeleri gerekmektedir.

 

UYARI:

Gönüllü Olur Formları seçiminde; Hasta veya Sağlıklı kişiler çalışmaya alındığında "006-Gönüllü_Olur_Formu_(Çalışma)", kontrol grupları çalışmaya alındığında ise "007-Gönüllü_Olur_Formu_(Sağlıklı_Kontrol)" formlarının doldurulması gerekmektedir.

İletişim : 

  Selda BAKIR    0258 296 16 04   sbakir@pau.edu.tr

  Hüsniye ERDOĞAN YAŞAR: 0 258 296 16 22    erdoganh@pau.edu.tr

 

 

 

Menü