GÜNCEL DUYURULAR
  • Görüntülenecek güncel bilgi yoktur

ETKİNLİKLER

GÜNCEL ETKİNLİKLER
  • Görüntülenecek güncel bilgi yoktur

Haberler

 BAŞVURU VE TOPLANTI TARİHLERİ

Toplantı tarihi: 27 EYLÜL 2022  Salı günü

Gündemlerin az olması durumunda toplantı tarihi bir hafta sonraki tarihe ertelenir. 296 16 04-296 16 22 no'lu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Çalışma '' ONAY'' ları elden verilmeyecektir. Sorumlu yürütücüler tüm yardımcı çalışmacılara onayları kendileri vermek zorundadır. 

Bu toplantı için evrak teslim tarihi: 22 EYLÜL  2022 ((Sistem başvurularının tarih ve saati de bu şekilde olacaktır.)) Perşembe günü  Saat 15:00 'a kadardır.Evrak teslim tarihinden sonra gelen evraklar alınmayacaktır,lütfen ısrar etmeyiniz.

Saat 15:00 dan sonra  gelen dosyalar bir sonraki toplantı gündemine dahil edilir. ^^LÜTFEN ISRAR ETMEYİNİZ.^^

NOT: Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından “COVİD-19 Hastalığı Bilimsel Araştırma Değerlendirme Komisyonu” oluşturulduğu bildirilmiş olup, COVİD-19 hastalığı çalışacakların (bilimselarastirma.saglik.gov.tr) internet adresinde bulunan formları doldurmaları  ve onay belgelerini tarafımıza ulaştırmaları gerekmektedir.

^^ÇALIŞMALARDA MUTLAKA DOKTORA BELGESİ (Doktorasını yapanlar için) DOSYANIN VE CD'NİN  İÇİNDE OLMALIDIR.^^ÖNEMLİ NOT: BAŞVURULARIN AZ OLMASI HALİNDE TOPLANTI BİR HAFTA SONRAYA ERTELENMEKTEDİR.

 

DUYURU : Sorumlu yürütücü değişiklik talebi için başvuru yapanlar Anabilim Dalı Kurul Kararı ile yeni eklenen yürütücü ve katılımcıların özgeçmiş belgelerini de eklemeleri gerekmektedir.

 

UYARI:

Gönüllü Olur Formları seçiminde; Hasta veya Sağlıklı kişiler çalışmaya alındığında "006-Gönüllü_Olur_Formu_(Çalışma)", kontrol grupları çalışmaya alındığında ise "007-Gönüllü_Olur_Formu_(Sağlıklı_Kontrol)" formlarının doldurulması gerekmektedir.

İletişim : 

  Selda BAKIR    0258 296 16 04   sbakir@pau.edu.tr

 

 

 

Menü