Duyurular

Fakültemiz İnşaat Mühendisliği ve Makine Mühendisliği Bölümlerinin (NÖ-İÖ) MÜDEK tarafından Akreditasyon Kararı Sertifikaları ve EUR-ACE Etiketi Sertifikaları 2 yıl süre ile uzatılmıştır.
Doç.Dr. Yusuf ÖNER, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 21. ve Üniversitelerde Akademik Teşkilat Yönetmeliği’nin 16. maddesi uyarınca 19 Eylül 2015 tarihinden itibaren yeniden Elektrik Makineleri Ana Bilim Dalı Başkanı olarak üç yıl süre ile görevlendirilmiştir.
Doç.Dr. Emin ERGUN'un yürütmekte olduğu Fakülte Yönetim Kurulu Üyeliği sona ermiş olup, yerine, Fakültemiz Makine Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr. Mehmet ORHAN seçilmiştir.
Doç.Dr. Şevket Murat ŞENEL yeniden Fakülte Yönetim Kuruluna Doçent üye olarak seçilmiştir.
Fakültemiz Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Yrd.Doç.Dr. Levent GÜREL ile Yrd.Doç.Dr. Sibel ÇUKURLUOĞLU'nun; 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun 21. ve Üniversitelerde Akademik Teşkilat Yönetmeliği'nin 14. Maddesi uyarınca Bölüm Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilmişlerdir.
Prof.Dr. Osman Nuri AĞDAĞ, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun 21. ve Üniversitelerde Akademik Teşkilat Yönetmeliği'nin 14.ve 18.maddeleri uyarınca 24 Eylül 2015 tarihinden itibaren yeniden Fakültemiz Çevre Mühendisliği Bölümüne Bölüm Başkanı olarak görevlendirilmiştir.
Academy of International Techno Entrepreneurship (Uluslararası Tekno Girişimcilik Akademisi) Erasmus + KA2 Projesi kapsamında Mühendislik Fakültesi Öğrencileri için 3-17 Aralık 2015 tarihinde Polonya’da Eğitim Fırsatı
Doç.Dr. Emine Nur HERKEN, PAÜ Mantar Araştırma ve Uygulama Merkezi Yönetmeliğinin 8.maddesi uyarınca ilgili Merkezin yönetim Kurulu üyesi olarak görevlendirilmiştir.
Üniversitemiz Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı kadrosunda olup, 2547 Sayılı Kanunun 13/b-4 maddesi uyarınca Fakültemize görevlendirilen Nejla GEBEŞ Fakültemizdeki görevine başlamıştır.
Fakültemiz Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde görevli Uzman Dr. Özgür Önder KARAKILINÇ, İzmir İleri Teknoloji Enstitüsünde yaptığı doktora eğitimini tamamlamıştır.
2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Mühendislik Fakültesi Güz Dönemi Ders Programları Yayınlanmıştır.
ÖNEMLİ: Sınav Otomasyonu Sistemi
Mühendislik Fakültemizin Logosu
Tümünü Gör

Menü