Duyurular

Fakültemiz İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. N. Orhan BAYKAN'a Baraj Güvenliği Derneği tarafından 2014 yılı Baraj Bilim Ödülü verilmiştir.
Horizon 2020- MARIE SKLODOWSKA-CURIE ACTIONS-Innovative Training Networks (ITN) çağrıları kapsamında Fakülte'mizden Prof. Dr. M. Cihat ALÇİÇEK ve Doç. Dr. Hülya ALÇİÇEK'in dahil olduğu "PRIDE- Drivers of Pontocaspian biodiversity RIse and DEmise" başlıklı proje kabul olmuştur.
Fakültemiz İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Elemanı Araş.Gör.Dr. Hüseyin CEYLAN, Doçent ünvanı almıştır.
Fakültemiz Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Emre ÇOMAK yeniden Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir.
Fakültemiz Tekstil Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Güngör DURUR, Doçent ünvanı almıştır.
Fakültemiz Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof.Dr. Osman Nuri AĞDAĞ, Üniversitemiz Teknoloji Fakültesi Dekanı olarak görevlendirilmişlerdir.
Gıda Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Doç.Dr. Ramazan GÖKÇE, Üniversitemiz Tavas MYO Müdürü olarak atanmışlardır.
Fakültemiz Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Gürhan GÜNDÜZ yeniden Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir.
Fakültemiz Makine Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Mehmet Fevzi KÖSEOĞLU, Doçent ünvanı almıştır.
Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof.Dr. Hulusi KARGI, Üniversitemiz Akademik Değerlendirme Kurulu Üyesi olarak görevlendirilmişlerdir.
15/10/2014 tarihinden itibaren Fakültemiz Kantini hafta içi her gün 21:15’e kadar hizmet verecektir. 15/10/2014 tarihinden itibaren ikinci öğretim fazla mesai kapsamında Fakültemiz Çay Ocağı her gün 18:30’a kadar, İdari Birimler 18:00’a kadar hizmet vermektedir.
Fakültemiz Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof.Dr. Bekir Sami SAZAK, Fakültemiz Yönetim Kuruluna Profesör Temsilci Üye olarak seçilmiştir.
Fakültemiz Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürüten Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof.Dr. Serdar İPLİKÇİ, işlerinin yoğunluğu nedeni ile söz konusu görevinden istifaen ayrılmışlardır.
Tüm bölümler için güz dönemi ders programları yayınlanmıştır.
Mühendislik Fakültemizin Logosu
Tümünü Gör

Menü