Çürüksu (Denizli) Havzasında Yer Bilimleri Eğitimi-3

Menü

ÖNEMLİ DUYURU...

2019 yılı "Çürüksu (Denizli) Havzasında Yerbilimleri Eğitimi – 3” projesi kapsamında başvuran 341 katılımcıya ilişkin süreç tamamlanmıştır.

 

Ön değerlendirme sürecini geçen katılımcılar “Bu projeye katılmak isteme nedeni” ve “Bu etkinlikte elde edeceğiniz bilgileri hayatınızın hangi aşamasında kullanmayı düşünüyorsunuz” sorularına verdikleri cevaplara göre seçilmişlerdir. Seçim işlemlerinde bay/bayan oranı ve başvurdukları il dağılımlarına göre değerlendirmeler yapılmıştır.

 

Son Katılım listesi yayınlanmıştır. Başvurular konusunda gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Denizli'de görüşmek üzere...

 

Dr. Barış Semiz

Proje Yürütücüsü 

No Ad Soyad Okulu Branşı
1 Aysun AKKURT Hüseyin Gazi Anadolu İmam Hatip Lisesi / Ankara Cografya Öğretmeni
2 Durmuş AYDOĞDU TOKİ Şehit Ozan Onur İlgen Anadolu Lisesi / Adana Cografya Öğretmeni
3 Nedret DEMİRAY Aziz Erol Güzelcan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi / İzmir Cografya Öğretmeni
4 Hilal Say Ozel pendik kultur temel lisesi Cografya ogretmeni
5 Zühal ERTUĞRUL İskenderun Bilim ve Sanat Merkezi / Hatay Cografya Öğretmeni
6 Gülay ALTAY Mustafa Sıtkı Erkek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taşköprü/ Kastamonu Cografya Öğretmeni
7 Cihan YILDIZ İzmit Bilim ve Sanat Merkezi / Kocaeli Cografya Öğretmeni
8 Birol ALTUNAY Erbakır Fen Lisesi / Denizli Cografya Öğretmeni
9 İbrahim Halil Mustafaoglu Batman Kız anadolu imam hatip lisesi / Batman Coğrafya Öğretmeni
10 Betül Cihangiroğlu Beyoğlu ilkokulu-Turkoglu/Kahramanmaraş Coğrafya Öğretmeni
11 Yasin GÜLSOY Güngören Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi / İstanbul Cografya Öğretmeni
12 Musa ÇOBAN Salihli Bilim ve Sanat Merkezi / Manisa Cografya Öğretmeni
13 Cevdet ACAR Tatvan Öğretmenevi ve ASO. Müdürlüğü /Bitlis Cografya Öğretmeni
14 Necati YAMAN Özel Eryaman Okyanus Anadolu Liisesi / Ankara Cografya Öğretmeni
15 Neslihan ERTAN Doğanhisar Imam Hatip Ortaokulu / Konya Fen Bilimleri Öğretmeni
16 Yeşim ÖZDENİZ Ticaret Borsası Bilim ve Sanat Merkezi / Aydın Fen Bilimleri Öğretmeni
17 Ayşe Yiğit AYDOĞDU Piri Mehmet Paşa Ortaokulu / Aksaray Fen Bilimleri Öğretmeni
18 Sevgi ALAN Bilsem / Kütahya Fen Bilimleri Öğretmeni
19 Gülhanım ÇELİK Şehit Zeki Burak Okay Ortaokulu / Bursa Fen Bilimleri Öğretmeni
20 Yusuf KAPLAN Midyat Söğütlü Fatih Ortaokulu / Mardin Fen Bilimleri Öğretmeni
21 Burcu Babaoğlan Özdemir Elbistan Bilim ve Sanat Merkezi / Kahramanmaraş Fen Bilimleri Öğretmeni
22 Nuran Hoş ERCİN Faruk Başaran Bilim Sanat Merkezi / Trabzon Fen Bilgisi Öğrermeni
23 Bengü BOZLAR İstanbul Bilim ve Sanat Merkezi Fen Bilimleri Öğretmeni
24 Hikmet ERDOĞAN Dörtdivan Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu -Bolu Fen Bilgisi Öğrermeni
25 Fatma Demirel Turunçova Şehit Nurettin Tek Ortaokulu ve Finike / Antalya Fen Bilimleri Öğretmeni
26 Aylin KIYAK Çubuklu Ortaokulu / Van Fen Bilgisi Öğrermeni
27 Hilal FİDAN Doğa Koleji /Bolu Fen Bilimleri Öğretmeni
28 Tayyibe YÜCEL ŞEN Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi /Afyonkarahisar Fen Bilimleri Öğretmeni
29 Yeter Nehir DÜZ Şehit Osman Yılmaz Anadolu İmam Hatip Lisesi /İstanbul Fen Bilimleri Öğretmeni
30 Melsa KARATEPE TED Diyarbakır Koleji Fen Bilimleri Öğretmeni
31 Adem ALBAYRAK ATATÜRK ORTAOKULU TRABZON Fen Bilgisi Öğrermeni
32 Zülfü ALIMTERİN Turan Ilkokulu /Şanlıurfa Sınıf Öğretmeni
33 Cihangir SABAH Kurudere İlkokulu / Sakarya Sınıf Öğretmeni
34 Kadir Alper ÇETİN Ülker Yörükoğlu Bilim ve Sanat Merkezi /Denizli Sınıf Öğretmeni
35 Yaşar DEMİR Yunus Emre IMKB ilkokulu / Şanlıurfa Sınıf Öğretmeni
36 Seda ALTAY Doğankent Celil Çavuşoğlu İlkokulu, / Yüreğir- Adana Sınıf Öğretmeni
37 Tulay VURAL Dr.M.Hilmi Guler Bilim Sanat Merkezi / Ordu Sosyal Bilgiler
38 Ayşe TÜRK Üçler Ortaokulu / Denizli Sosyal Bilgiler
39 Yalçın AY Tevfik Fikret Kaya Ortaokulu / Denizli Sosyal Bilgiler
40 Mediha SEYHAN Akdeniz Üniversitesi Cografya Öğretmeni
YEDEK LİSTE
Esra Yazgan Karşıyaka Aydoğan Yağcı bilim ve sanat merkezi Coğrafya Öğretmeni
Esra Yılmaz Antalya Barosu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Coğrafya Öğretmeni
Cafer Elitoğ TEV İNANÇ TÜRKEŞ ÖZEL LİSESİ / KOCAELİ Coğrafya Öğretmeni
Cem Doğan 7/24 Online Eğitim - İstanbul Coğrafya Öğretmeni
Hülya ÖZKAN Özel Bireysel Akademi Kurumu /İstanbul Cografya Öğretmeni
Hasibe VATANSEVER Saranel Sağlık Koleji / İzmir Cografya Öğretmeni
Aynur AYDIN Kampüs Etüt Merkezi / Samsun Cografya Öğretmeni
Halil Mesut Baylak Konya Selçuklu Yüksel Bahadır Alaylı Bilim ve Sanat Merkezi Coğrafya Öğretmeni
Neiman Öztürk Yenimahalle Gazi Anadolu Lisesi Ankara Coğrafya Öğretmeni
Nergis TEMEL Oğuzkaan Koleji /İstanbul Coğrafya Öğretmeni
Zeynep Feyza Uyanık Yağızlar ortaokulu ADANA Fen Bilgisi Öğrermeni
Ezgi Alvar Özel Çamlık Pek Koleji Denizli Fen Bilgisi Öğrermeni
Mustafa DENİZ SALİHA ONBAŞI ORTAOKULU/KONYA Fen Bilgisi Öğrermeni
Semiha Maçça Mahmut Celalettin Ökten İ.H.O. BURSA Fen Bilgisi Öğrermeni
Pınar DEMİRCİ Osmangazi imam hatip ortaokulu / Kocaeli Fen Bilimleri Öğretmeni
Emine KAYA Yeşilyalı İmam Hatip Ortaokulu / Trabzon Fen Bilimleri Öğretmeni
Emine IŞIK BEYOĞLU CİHANGİR MÜNİR ÖZKUL ORTAOKULU/ İSTANBUL Fen Bilgisi Öğrermeni
Aliye Hande Koca iskenderu Namık Kemal Ortaokulu Hatay Fen Bilgisi Öğrermeni
Kübra Şahin TOPÇU Aşık Şenlık Ortaokulu /İstanbul Fen Bilimleri Öğretmeni
Veysel DEMİR PREVEZE İLKOKULU-İSTANBUL Sınııf Öğretmeni
Çiğdem Benzer Esenyurt Bilim ve Sanat Merkezi Sınııf Öğretmeni
Gülpınar Arslan Develi İlkokulu-Denizli Sınııf Öğretmeni
Hatice Karaçam Mümtaz Turhan İlkokulu ERZURUM/HORASAN Sınııf Öğretmeni
Serkan KULGİ Bakırköy Mimar Sinan İlkokulu /İstanbul Sınıf Öğretmenliği
Tuba AYTAR Osmangazi İHO Kocaeli Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Salihan AYDIN Aksaray Sosyal Bilgiler Öğretmeni
GÜNER KUTAL DÜZCE BILIM VE SANAT MERKEZI Sosyal Bilgiler Öğretmeni


Duyurular Tümünü Gör