Uygulamalı Metot Validasyonu ve Belirsizlik Hesaplamaları Kursu

Menü

ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR:

* Ön kayıt için “Kurs Başvuru Formu” doldurularak 3 Haziran 2016 tarihine kadar web adresinden online kayıt yapılmalıdır.

* Kurs ücretsiz olup, düzenlenecek olan etkinliğe katılacak araştırmacıların yol, iaşe ve konaklama giderleri için TÜBİTAK'ın 2229 - Bilimsel Eğitim Etkinliklerini Destekleme Programı'na başvuru yapılacaktır. Destek verilmesi halinde Düzenleme Kurulu tarafından yapılmış olan destek başvuruları değerlendirilecektir.

* Kesin katılımcı listesi TÜBİTAK’tan destek alınması kesinleştikten sonra http://validasyon.pau.edu.tr web sayfası üzerinden ilan edilecektir.

* Kontenjan 20 kişi ile sınırlı olup, başvurular değerlendirilirken aşağıdaki şartlar dikkate alınacaktır;

23-25 Ağustos 2016 Tarihinde yapılacak olan “Uygulamalı Metot Validasyonu ve Belirsizlik Hesaplamaları Kursu” na katılımcıların seçimi,

  • Online başvuru sistemi üzerinden başvuru yapmış olan katılımcılar arasından,

 

  • Kimya, çevre, tekstil, gıda, ziraat, malzeme ve biyomedikal mühendislik bölümleri, eczazılık ve tıp fakültesi, teknolojik bilimler ile temel bilimleri (kimya, biyokimya ve biyoloji) kapsayan fen bilimleri alanlarında üniversitemizde ve diğer üniversitelerde yüksek lisans ya da doktora yapan lisansüstü öğrenci olan 35 yaşını aşmamış genç araştırmacılar,

 

  • Başvuru formunda bulunan sorulara verilen cevaplar çerçevesinde; Katılımcıların %15’i Pamukkale Üniversitesinden, kalan % 85’lik kısmı diğer farklı şehirlerdeki üniversitelerimizin farklı disiplinlerinden homojen olacak şekilde,

 

Düzenleme Kurulu tarafından 20 kişi seçilerek, hem web sayfası aracılığıyla, hem de katılımcıların mail adreslerine kabul edildiklerine dair bilgilendirme yapılacaktır.

* Projede görev alan bütün iştirakçiler (koordinatör/yürütücü, eğitmen ve yararlanıcılar) TÜBİTAK tarafından öngörülen yükümlülükleri kabul eder.

* Kurs dokümanları tarafımızdan sağlanacaktır.

* Başvuruda bulunmak için tıklayınız.

Duyurular Tümünü Gör