Bizi Takip Edin

facebook twitter instagram

Menü

Güncellenme Tarihi: 02 Ocak 2019

2017-2018 ÖĞRETİM YILI MEZUNİYET TÖRENİ

Pamukkale Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunun 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı mezuniyet töreni, Çivril Şevkiye Özel Fen Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

 

Törene; Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Sami Gökhan Özkal, Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Dündar Kök başta olmak üzere ilçe protokol üyeleri, akademik ve idari personel, mezun olan öğrenciler ve aileleri katıldı.

Mezuniyet kütüğüne plaket çakan yüksekokul birincisi Mehtap AKKAYA mezun olan öğrenciler adına yaptığı konuşmasında, kendilerini yetiştiren ailelerine ve dört yıl boyunca kendilerine emek veren hocalarına teşekkür etti.

Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Sami Gökhan Özkal yaptıkları konuşmalarda, mezun olan öğrencilerin bu aşamaya gelmesinde katkıda bulunan öğrenci yakınlarına ve akademik personele teşekkür ettiler, mezun olan öğrencilerin bundan sonraki yaşamlarında da kendilerini her konuda geliştirmeye devam etmeleri gerektiğini vurgulayarak tavsiyelerde bulundular.

Dereceye giren öğrencilere ilçe protokolü tarafından başarı belgesi ve hediyelerin takdim edildiği tören yaklaşık 100 mezun öğrenciye öğretim üyeleri tarafında mezuniyet belgelerinin verilmesinden sonra mezun öğrencilerin kep atmasıyla coşkulu bir şekilde sonlandı.