Güncellenme Tarihi: 08 Mart 2020

Denizli Turizm Çalıştayı Yapıldı

Pamukkale Üniversitesi Turizm Fakültesi Olarak Denizli Turizm Çalıştayı'nda Yer Aldık

Denizli Turizm Çalıştayı; İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Pamukkale Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin katkılarıyla 5 Mart 2020’de Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Şehitlerimizin aziz ruhları için yapılan 1 dakikalık saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı’ndan sonra Vali Yardımcısı Sayın Halil CANAVAR, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sayın Ali DEĞİRMENCİ ve İl Kültür ve Turizm Müdürümü Sayın Turhan Veli AKYOL tarafından açılış konuşmaları yapıldı.

Pamukkale Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdinç Duru ve Turizm Fakültesi Prof. Dr. Kasım İnce'nin de katıldığı çalıştayın moderasyonu PAÜ Turizm Fakültesi'nden Doç. Dr. Murat BAYRAM ve Dr. Öğretim Üyesi Semih ARICI tarafından yapıldı. İlçe belediyeleri, devlet kurumları, STK’lar, dernekler ve sosyal medya içerik üreticileri arasından kültür ve turizm konusunda uzmanlaşmış ve bu alanlarda çalışmalar yürüten yaklaşık 150 katılımcının bir araya geldiği çalıştayda 9 farklı komisyon gün boyu çalışmalar yaptı ve verimli sonuçlar alındı.

Fakültemizin akademik personeli ve yüksek lisans öğrencilerimizin de katkı sunduğu bu sonuçların Denizlimize hayırlı olmasını diliyoruz.

Fotoğrafların devamına buradan ulaşabilirsiniz: https://www.facebook.com/pauturizm/posts/1845075628958734

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün sayfası için https://denizli.ktb.gov.tr/TR-257994/denizli-turizm-calistayi-yapildi.html tıklayanız.

Denizli Turizm Çalıştayı ile ilgili basında yer alan haberlere de buradan ulaşabilirsiniz .