DANIŞMAN LİSTESİ

Güncellenme Tarihi: 15 Ekim 2021

TIP FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI
DÖNEM 1 ÖĞRENCİ VE DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ LİSTESİ
SIRA NO SINIF ÖĞRENCİ NO ADI SOYADI
1 Dönem1    13270805 AHMAD KHEDER Prof.Dr. RIZA HAKAN ERBAY ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON
2 Dönem1    20270822 AHMED DELAL Prof.Dr. DOĞANGÜN YÜKSEL NÜKLEER TIP
3 Dönem1    21270168 AHMET EMRE ORÇAN Prof.Dr. SİBEL PEKCAN GÖĞÜS HASTALIKLARI
4 Dönem1    21270223 AHMET ŞİYAR KESEN Prof.Dr. ÖMER LEVENT TUNCAY ÜROLOJİ
5 Dönem1    21270049 AHMETCAN KARATEKE Prof.Dr. AKIN ÖZDEN GENEL CERRAHİ
6 Dönem1    21270126 ALİ ÇELİK Prof.Dr. ERGÜN ERDEM GENEL CERRAHİ
7 Dönem1   21270213 ALİ KOÇAK Prof.Dr. CÜNEYT ORHAN KARA KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI
8 Dönem1   21270143 ALİ KEMAL YURTSEVEN Prof.Dr. MUSTAFA YILMAZ İÇ HASTALIKLARI
9 Dönem1   21270048 ALİ UFUK OTCUM Prof.Dr. BÜLENT TOPUZ KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI
10 Dönem1   18270502 ALİ YURDACAN ÜLGEN Prof.Dr. KEMALETTİN ACAR ADLİ TIP
11 Dönem1   21270217 ALİYE KARAKAYA Prof.Dr. UĞUR SUNGURTEKİN GENEL CERRAHİ
12 Dönem1

 21270183

ALP BUĞRA BAYRAM Prof.Dr. DOLUNAY GÜRSES ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
13 Dönem1   20270091 ALPEREN DURAN Prof.Dr. MEHMET BABÜR KALELİ KADIN HASTALIKLARI DOĞUM
14 Dönem1   21270039 ALPEREN TURAL Prof.Dr. AHMET FAHİR DEMİRKAN ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ
15 Dönem1   21270813 ANORİN BARKAL Prof.Dr. FAZIL NECDET ARDIÇ KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI
16 Dönem1   21270060 ASYA AY Prof.Dr. SÜLEYMAN ERKAN ALATAŞ KADIN HASTALIKLARI DOĞUM
17 Dönem1   21270109 AYCAN TUNÇ Prof.Dr. İLKNUR KALELİ TIBBİ MİKROBİYOLOJİ
18 Dönem1   21270095 AYÇA BÖLÜKBAŞI
                        Prof.Dr.
FÜSUN ARDIÇ FİZİKSEL TIP REHABİLİTASYON
19 Dönem1   21270105 AYÇA ŞAHİN Prof.Dr. BAHRİYE İNCİ GÖKALAN KARA PLASTİK VE REKONSTRÜF CERRAHİ
20 Dönem1   21270090 AYSU MERÇ Prof.Dr. NALAN OĞUZHANOĞLU PSİKİYATRİ
21 Dönem1   21270236 AYŞE AHSEN EDİRNELİ Prof.Dr. HÜSEYİN TURGUT ENFEKSİYON HASTALIKLARI
22 Dönem1   21270166 AYŞEGÜL GEDİK Prof.Dr. ZAFER AYBEK ÜROLOJİ
23 Dönem1   21270029 AYŞEGÜL SELİN ABUL Prof.Dr. ERKAN TOMATIR ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON
24 Dönem1   21270073 AZİZE YILDIZ Prof.Dr. NEŞE DEMİRKAN TIBBİ PATOLOJİ
25 Dönem1   21270133 AZRA GÜĞÜL Prof.Dr. AHMET BALTALARLI KALP DAMAR CERRAHİ
26 Dönem1   21270203 BAHADIR YILMAZ DELİBAŞ Prof.Dr. MEHMET ERDAL COŞKUN BEYİN VE SİNİR CERRAHİ
27 Dönem1   21270230 BARTU EMİR YEŞİL Prof.Dr. HACER ERGİN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
28 Dönem1   21270187 BAYRAM DOĞAN Prof.Dr. BEYZA ŞAHİN BİYOİSTATİSTİK
29 Dönem1   21270164 BAYRAM FURKAN EROL Prof.Dr. SİMAY KARADUMAN ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON
30 Dönem1   21270233 BEDİA KASYA ALTUN Prof.Dr. İZZETTİN HATİP TIBBİ FARMAKOLOJİ
31 Dönem1   21270061 BEHZAT ÖZBEK Prof.Dr. OYA TOPUZ FİZİKSEL TIP REHABİLİTASYON
32 Dönem1   21270160 BEKİR EREN SAG Prof.Dr. HÜLYA SUNGURTEKİN ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON
33 Dönem1   21270074 BERFİN DEMİR Prof.Dr. OSMAN İSMAİL ÖZDEL PSİKİYATRİ
34 Dönem1   21270084 BERFU GÜNGÖR Prof.Dr. AYŞE GAYE TOMATIR TIBBİ BİYOLOJİ
35 Dönem1   21270066 BERİL DAMGALI Prof.Dr. HAVANE ASUMAN KAFTAN TELLİOĞLU KARDİYOLOJİ
36 Dönem1   21270228 BERİL EKİN AYDOĞDU Prof.Dr. NAGİHAN YALÇIN TIBBİ PATOLOJİ
37 Dönem1   21270118 BERK DİŞCİOĞLU Prof.Dr. ESAT ADIGÜZEL ANATOMİ
38 Dönem1   21270120 BERKANT ŞİMŞEK Prof.Dr. TAHİR TURAN ÜROLOJİ
39 Dönem1   21270001 BERKAY NERGİZ Prof.Dr. SEVİN BAŞER ÖNCEL GÖĞÜS HASTALIKLARI
40 Dönem1   21270150 BERKE TOKCAN Prof.Dr. ARZU YAREN İÇ HASTALIKLARI
41 Dönem1   21270087 BERRA YAPICIOĞLU Prof.Dr. MELEK DEMİR TIBBİ MİKROBİYOLOJİ
42 Dönem1   21270070 BESTE KILIÇ Prof.Dr. LEVENT SİNAN BİR NÖROLOJİ
43 Dönem1   21270219 BEYTULLAH GÜNEŞ Prof.Dr. YAŞAR ENLİ TIBBİ BİYOKİMYA
44 Dönem1   21270186 BEYZA ELASLAN Prof.Dr. SÜLEYMAN DEMİR TIBBİ BİYOKİMYA
45 Dönem1   21270206 BEYZA KABAK Prof.Dr. BİLGİN EMRECAN KALP DAMAR CERRAHİ
46 Dönem1   21270185 BİLAL BAĞCI Prof.Dr. OLGA YAYLALI NÜKLEER TIP
47 Dönem1   21270085 BİLAL DİK Prof.Dr. HÜLYA ÇETİN HİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİ
48 Dönem1   21270192 BİRSEN GÜMEDAĞ Prof.Dr. PAPATYA BAHAR BALTALARLI RADYASYON ONKOLOJİ
49 Dönem1   21270188 BUĞRA GEYİK Prof.Dr. HALİL TANRIVERDİ KARDİYOLOJİ
50 Dönem1   21270129 BURAK İMAMOĞLU Prof.Dr. İBRAHİM AÇIKBAŞ TIBBİ BİYOLOJİ
51 Dönem1   21270003 BURHAN ÖZ Prof.Dr. GÜZİN FİDAN YAYLALI İÇ HASTALIKLARI
52 Dönem1   21270051 BUSE ÇAĞLAYAN Prof.Dr. GÜLFİZAR VARMA PSİKİYATRİ
53 Dönem1   21270142 BÜŞRA TOSUN Prof.Dr. ÖZMERT MUHAMMET ALİ ÖZDEMİR ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
54 Dönem1   21270033 CAFER KARATAŞ Prof.Dr. MEHMET BÜLENT ÖZDEMİR ANATOMİ
55 Dönem1   21270141 CANAN TİRYAKİ Prof.Dr. NİLAY ŞEN TÜRK TIBBİ PATOLOJİ
56 Dönem1   21270110 CEMİLE MISRA OZGAN Prof.Dr. EROL ÖMER ATALAY BİYOFİZİK
57 Dönem1   21270189 CENNET SELVİ Prof.Dr. İBRAHİM GÖKŞİN KALP DAMAR CERRAHİ
58 Dönem1   21270054 CEREN DURMAZ Prof.Dr. GÜLÇİN METE HİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİ
59 Dönem1   21270092 CEREN İLKİN Prof.Dr. AYFER ATALAY BİYOFİZİK
60 Dönem1   20270140 CEYLİN LAZ Prof.Dr. GÖKSEL ALTINIŞIK ERGUR GÖĞÜS HASTALIKLARI
61 Dönem1   21270043 ÇAĞIL SARI Prof.Dr. ŞENİZ DUYGULU DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLAR
62 Dönem1   18270001 ÇAĞLAR YEŞİLDAĞ Prof.Dr. VİLDAN CANER TIBBİ GENETİK
63 Dönem1   21270047 DAMLA HALAÇOĞLU Prof.Dr. VELİ ÇOBANKARA İÇ HASTALIKLARI
64 Dönem1   21270124 DENİZ ERÇELİK Prof.Dr. GÖKHAN ÖNEM KALP DAMAR CERRAHİ
65 Dönem1   21270226 DENİZ TÜRKEL Prof.Dr. ÇAĞRI ERGİN MİKROBİYOLOJİ
66 Dönem1   20270844 DUAA IBRAHIM MOHAMED Prof.Dr. AHMET BAKİ YAĞCI RADYOLOJİ
67 Dönem1   21270122 DURSUN YİĞİT ŞAHİN Prof.Dr. EYLEM DEĞİRMENCİ NÖROLOJİ
68 Dönem1   21270091 DUYGU GÜNDEY Prof.Dr. SELİM TÜMKAYA PSİKİYATRİ
69 Dönem1   21270221 EBRAR UYGUN Prof.Dr. NİDA KAÇAR DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLAR
70 Dönem1   21270023 EBRAR ŞURA ALYÜZ Prof.Dr. SEMİN MELAHAT FENKCİ İÇ HASTALIKLARI
71 Dönem1   21270013 EBRU YURDAKUL Prof.Dr. DURSUN DURSUNOĞLU KARDİYOLOJİ
72 Dönem1   21270169 ECE BEGÜM DURMAZ Prof.Dr. BURHAN KABAY GENEL CERRAHİ
73 Dönem1   21270216 EDA ŞENARABACI Prof.Dr. ALİ VEFA ÖZCAN KALP DAMAR CERRAHİ
74 Dönem1   21270004 EFE TÜREMEN Prof.Dr. YALIN TOLGA YAYLALI KARDİYOLOJİ
75 Dönem1   21270128 EGEMEN ASLAN Prof.Dr. NURAY AKKAYA FİZİKSEL TIP REHABİLİTASYON
76 Dönem1   21270180 ELBER CAN GÖZÜBÜYÜK Prof.Dr. FERDA BİR TIBBİ PATOLOJİ
77 Dönem1   21270036 ELİF EĞİLMEZ Prof.Dr. NURAN A.SABİR AKKOYUNLU RADYOLOJİ
78 Dönem1   21270111 ELİF KARAKUŞ Prof.Dr. AYŞE KURTULUŞ DERELİ ADLİ TIP
79 Dönem1   21270205 ELİF UZUN Prof.Dr. NEŞE DURSUNOĞLU GÖĞÜS HASTALIKLARI
80 Dönem1   21270222 ELİF BETÜL KARİP Prof.Dr. BÜLENT ERDUR ACİL TIP
81 Dönem1   21270079 ELİF NUR ASLANSOY Prof.Dr. ÇAĞDAŞ ERDOĞAN NÖROLOJİ
82 Dönem1   21270171 ELİFSU ÖZDİL Prof.Dr. HÜLYA AYBEK TIBBİ BİYOKİMYA
83 Dönem1   21270220 ELİFSU YENER Prof.Dr. FUNDA FATMA BÖLÜKBAŞI HATİP TIBBİ FARMAKOLOJİ
84 Dönem1   21270154 EMRE İRİ Prof.Dr. BORA BOZ ADLİ TIP
85 Dönem1   21270815 EMRE ÖZGÜR Prof.Dr. AHMET ERGİN HALK SAĞLIĞI
86 Dönem1   21270103 EMRE ÜZÜMCÜ Prof.Dr. BELDA DURSUN İÇ HASTALIKLARI
87 Dönem1   21270820 EMRE ÖZKAN Prof.Dr. HAKAN AKÇA TIBBİ GENETİK
88 Dönem1   21270165 ERDEM CEZAYERLİ Prof.Dr. VURAL KÜÇÜKATAY FİZYOLOJİ
89 Dönem1   21270100 EREN AVCU Prof.Dr. AYLİN KÖSELER BİYOFİZİK
90 Dönem1   21270045 EREN DİKKAYA Prof.Dr. İBRAHİM TÜRKÇÜER ACİL TIP
91 Dönem1   21270139 EREN SAYAR Prof.Dr. ÇAĞATAY HİLMİ ÖNCEL NÖROLOJİ
92 Dönem1   21270080 ERKİN SEVİNÇ Prof.Dr. GÖKSEMİN DEMİR NÖROLOJİ
93 Dönem1   21270162 ERSU DURAN Prof.Dr. NECMETTİN YILDIZ FİZİKSEL TIP REHABİLİTASYON
94 Dönem1   21270155 ESLEM ÖZDEMİR Prof.Dr. SELDA SAYIN KUTLU ENFEKSİYON
95 Dönem1   21270025 ESMA NUR ÖZTÜRK Prof.Dr. MURAT OTO ORTOPEDİ VE TRAVMATAOLOJİ
96 Dönem1   21270046 ESRA SARIÖZ Prof.Dr. GÜLSEREN BAĞCI TIBBİ BİYOLOJİ
97 Dönem1   21270075 ETHEM EGE GÜVEN Prof.Dr. EBRU NEVİN ÇETİN GÖZ HASTALIKLARI
98 Dönem1   21270016 FATMANUR GÜLİSTAN Prof.Dr. İBRAHİM VEYSEL FENKCİ KADIN HASTALIKLARI DOĞUM
99 Dönem1   21270082 FEYZANUR KİRAZ Prof.Dr. SELÇUK YÜKSEL ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
100 Dönem1   21270034 FURKAN KANDEMİR Prof.Dr. AVNİ MURAT AVUNDUK GÖZ HASTALIKLARI
101 Dönem1   21270131 FURKAN YEŞİL Prof.Dr. TAMER EDİRNE AİLE HEKİMLİĞİ
102 Dönem1   21270172 FURKAN BAYRAM GÖZEN Prof.Dr. ALİ ERSİN ZÜMRÜTBAŞ ÜROLOJİ
103 Dönem1   21270130 FURKAN SABRİ AKATA Prof.Dr. GAMZE GÖKÖZ DOĞU İÇ HASTALIKLARI
104 Dönem1   21270152 GAYE İLTER Prof.Dr. ÖMER TOLGA GÜLER KADIN HASTALIKLARI DOĞUM
105 Dönem1   21270198 GİZEM KILIÇ Prof.Dr. NİL GÜLER İÇ HASTALIKLARI
106 Dönem1   21270081 GÖKÇE KABACA Prof.Dr. OSMAN ÇİFTÇİ FARMAKOLOJİ
107 Dönem1    21270125 GÖKÇE SANDUVAÇ Prof.Dr. SAİM ÖZDAMAR HİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİ
108 Dönem1   21270119 GÜL SENA ALICI Prof.Dr. İSMAİL DOĞU KILIÇ KARDİYOLOJİ
109 Dönem1   21270231 GÜL SUDE DUMAN Prof.Dr. MURAT ÖZBAN GENEL CERRAHİ
110 Dönem1   21270212 GÜLCAN ÖZKAN Prof.Dr. HAKAN ALKAN FİZİKSEL TIP REHABİLİTASYON
111 Dönem1   21270138 GÜLİZAR AYDINALP Prof.Dr. AYSUN ÖZŞAHİN AİLE HEKİMLİĞİ
112 Dönem1   21270102 GÜLSE DEMİRKOL Doç.Dr. HABİP ATALAY ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON
113 Dönem1   21270067 GÜLSÜM KOÇ Doç.Dr. NAZAN KESKİN HİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİ
114 Dönem1   21270195 HACER BÖBREK Doç.Dr. NURHAN MEYDAN ACIMIŞ HALK SAĞLIĞI
115 Dönem1   20270843 HADIA HALIMA Doç.Dr. AYŞE SARSAN FİZİKSEL TIP REHABİLİTASYON
116 Dönem1   21270015 HAKAN ÇAYIR Doç.Dr. GÖKHAN OZAN ÇETİN TIBBİ GENETİK
117 Dönem1   18270501 HALİL SAĞLIK Doç.Dr. SİBEL HACIOĞLU İÇ HASTALIKLARI
118 Dönem1   21270077 HANDE ÖZCAN Doç.Dr. DUYGU HEREK RADYOLOJİ
119 Dönem1   21270068 HANDE SÜMEYYE MERT Doç.Dr. ŞAHİKA PINAR AKYER ANATOMİ
120 Dönem1   21270010 HASAN YANAR Doç.Dr. SERKAN DEĞİRMENCİOĞLU İÇ HASTALIKLARI
121 Dönem1   21270056 HASAN SEYHAN GÜLPINAR Doç.Dr. İBRAHİM TOPRAK GÖZ HASTALIKLARI
122 Dönem1   21270021 HASİBE ÖZEN Doç.Dr. ERHAN UĞURLU GÖĞÜS HASTALIKLARI
123 Dönem1   21270112 HATİCE BAŞÇI Doç.Dr. NUSRET ÖK ORTOPEDİ VE TRAVMATAOLOJİ
124 Dönem1   21270146 HATİCE BENGİSU İNAN Doç.Dr. ÖZGÜR SEVİNÇ HALK SAĞLIĞI
125 Dönem1   21270071 HELİN AKYILDIZ Doç.Dr. ÖZER ÖZTEKİN KADIN HASTALIKLARI DOĞUM
126 Dönem1   21270014 HELİN GÜNDOĞDU Doç.Dr. AYŞE NUR İNCİ KENAR PSİKİYATRİ
127 Dönem1   21270158 HÜMEYRA ÖZMEN Doç.Dr. ALİ ÇAĞDAŞ YÖRÜKOĞLU ORTOPEDİ VE TRAVMATAOLOJİ
128 Dönem1   20270501 HÜSEYİN KAYNAR Doç.Dr. YAVUZ DODURGA TIBBİ BİYOLOJİ
129 Dönem1   21270030 HÜSEYİN BARAN SAK Doç.Dr. EMİNE KILIÇ TOPRAK FİZYOLOJİ
130 Dönem1   21270209 İBRAHİM DÖNMEZ Doç.Dr. GÜLİN FINDIKOĞLU ERGİN FİZİKSEL TIP REHABİLİTASYON
131 Dönem1   20270101 İBRAHİM FURKAN ÖNÜR Doç.Dr. GÜLŞEN ÜNLÜ ÇOCUK ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
132 Dönem1   21270044 İCLAL AKKUŞ Doç.Dr. ATAKAN YILMAZ ACİL TIP
133 Dönem1   21270224 İLAYDA ARMAĞAN Doç.Dr. ONUR BİRSEN GENEL CERRAHİ
134 Dönem1   21270096 İLAYDA SÜLEMİŞ Doç.Dr. ESİN AVCI TIBBİ BİYOKİMYA
135 Dönem1   21270050 İLKNUR YÜCEDAĞ Doç.Dr. GÜLŞAH GÜNDOĞDU FİZYOLOJİ
136 Dönem1   21270149 İREM DUMAN Doç.Dr. MURAT KUTLU ENFEKSİYON HASTALIKLARI
137 Dönem1   21270113 İSMAİL ÖZDEMİR Doç.Dr. FURKAN UFUK RADYOLOJİ
138 Dönem1   21270196 KADİR MİRAN ÖZDEMİR Doç.Dr. GÖKHAN PEKEL GÖZ HASTALIKLARI
139 Dönem1   21270006 KAMURAN AZRA AKBAŞ Doç.Dr. BAYRAM ÖZHAN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
140 Dönem1   21270810 KAZIM ÖZDEMİR Doç.Dr. HARUN REŞİT GÜNGÖR ORTOPEDİ VE TRAVMATAOLOJİ
141 Dönem1   21270106 KEMAL LATİF YETİŞKİN Doç.Dr. ÜMİT AYDOĞMUŞ GÖĞÜS CERRAHİ
142 Dönem1   21270201 KEVSER TEKE Doç.Dr. MEVLÜT ÇERİ İÇ HASTALIKLARI
143 Dönem1   20270805 KHALED KHATAB Doç.Dr. MUSTAFA ÇELİK İÇ HASTALIKLARI
144 Dönem1   20270849 KİNANA HARDAN Doç.Dr. TARIK ŞENGÖZ NÜKLEER TIP
145 Dönem1   21270101 KÜBRA KÜÇÜK
                        Doç.Dr.
YILMAZ AY ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
146 Dönem1   21270058 MAHİRCAN GÜLER Doç.Dr. EBRU ARIK YILMAZ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
147 Dönem1   21270038 MAHMUT KARAKOÇ Doç.Dr. SAMET YILMAZ KARDİYOLOJİ
148 Dönem1   21270145 MAHMUT CAN ÇETİN Doç.Dr. SELDA AYÇA ALTINCIK ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
149 Dönem1   21270181 MEHMET GÜLTEKİN Doç.Dr. UĞUR YILMAZ GÖZ HASTALIKLARI
150 Dönem1   21270161 MEHMET SARISU Doç.Dr. MUHAMMET ARSLAN RADYOLOJİ
151 Dönem1   21270022 MEHMET EMRE ÇELİK Doç.Dr. GÖKAY NAR KARDİYOLOJİ
152 Dönem1   21270040 MEHMET KAAN ŞAHAN Doç.Dr. MEHMET YÜCENS ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ
153 Dönem1   21270197 MEHMET NAZ ÇINAR Doç.Dr. AHMET NADİR AYDEMİR ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ
154 Dönem1   21270173 MEHMET NURİ ACAR Doç.Dr. İLKNUR GİRİŞGEN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
155 Dönem1   21270114 MEHMET TAHA ESEROĞLU Doç.Dr. BARIŞ ÖZGÜR DÖNMEZ ANATOMİ
156 Dönem1   21270163 MELEK DOĞU Doç.Dr. TUĞBA SARI ENFEKSİYON HASTALIKLARI
157 Dönem1   21270020 MELEK KUNCU Doç.Dr. SELDA ŞİMŞEK TIBBİ BİYOLOJİ
158 Dönem1   21270121 MELİH ŞİŞMAN Doç.Dr. AYŞEGÜL ÇÖRT DÖNMEZ TIBBİ BİYOKİMYA
159 Dönem1   20270846 MELİKE NUREVŞAN TEMELLİ Doç.Dr. OLCAY GÜNGÖR ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
160 Dönem1   21270018 MELİSA HELVACI Doç.Dr. RUKİYE NAR TIBBİ BİYOKİMYA
161 Dönem1   21270182 MERT ALBAYRAK Doç.Dr. GÜLAY GÜNGÖR RADYOLOJİ
162 Dönem1   21270027 MERT ÖZYURT Doç.Dr. AHMET ÇALIŞKAN TIBBİ MİKROBİYOLOJİ
163 Dönem1   21270108 MERT HALİL YILDIRIM Doç.Dr. TUĞBA KOCA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
164 Dönem1   21270134 MERVE ADAR Doç.Dr. DAVUT AKIN İÇ HASTALIKLARI
165 Dönem1   21270235 MERYEM ÇELİK Doç.Dr. KADRİ KARAER TIBBİ GENETİK
166 Dönem1   21270200 METEHAN ÖZDEMİR Doç.Dr. ŞENAY TOPSAKAL İÇ HASTALIKLARI
167 Dönem1   21270083 MEVLÜDE DÖKE Doç.Dr. FİKRİ SELÇUK ŞİMŞEK NÜKLEER TIP
168 Dönem1   21270179 MİRAY GÜRDAL Doç.Dr. UFUK KUTLUANA İÇ HASTALIKLARI
169 Dönem1   21270803 MOHAMMAD ZAHEDIPOUR SHESHGELANI Doç.Dr. BENGÜ YÜCENS PSİKİYATRİ
170 Dönem1   21270064 MUHAMMED ALKAN Doç.Dr. ERGİN SAĞTAŞ RADYOLOJİ
171 Dönem1   21270175 MUHAMMED MUSTAFA TÜRKMEN Doç.Dr. ALP AKMAN ORTOPEDİ VE TRAVMATAOLOJİ
172 Dönem1   21270153 MUHAMMED SALİH DEVECİ Doç.Dr. BÜRGE KABUKÇU BAŞAY ÇOCUK ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
173 Dönem1   21270215 MUHAMMET EMRE BAKIR Doç.Dr. AZİZ GÜLTEKİN NÜKLEER TIP
174 Dönem1   21270147 MURAT ERDOĞAN Doç.Dr. YUSUF ÖZLÜLERDEN ÜROLOJİ
175 Dönem1   21270002 MUSTAFA AKINCI Doç.Dr. SİNAN ÇELEN ÜROLOJİ
176 Dönem1   21270078 MUSTAFA DEDEOĞLU Doç.Dr. MURAT SEYİT ACİL TIP
177 Dönem1   21270818 MUSTAFA ARDA SAÇAR Doç.Dr. DERYA KILIÇ KADIN HASTALIKLARI DOĞUM
178 Dönem1   21270088 MUSTAFA BARIŞ GÜNGÖR Doç.Dr. Ergin SAĞTAŞ RADYOLOJİ
179 Dönem1   21270052 MUSTAFA ÇAĞRI KIRMIZI Doç.Dr. MERT ÖZEN ACİL TIP
180 Dönem1   21270202 MUSTAFA EMRE ÇAĞLITÜTÜNCİGİL Doç.Dr. ENVER ARPACI PLASTİK VE REKONSTRÜKTİF CERRAHİ
181 Dönem1   21270214 MUSTAFA GALİP TEKE Doç.Dr. YELİZ ARMAN KARAKAYA TIBBİ PATOLOJİ
182 Dönem1   21270086 MUSTAFA KAAN KOZAL Doç. Dr. CİHAN KABUKÇU KADIN HASTALIKLARI DOĞUM
183 Dönem1   21270062 MUSTAFA UTKU İPEK Dr.Öğr.Üyesi NEDİM KARAGENÇ TIBBİ GENETİK
184 Dönem1   21270136 NADİR YİĞİT Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA ŞENGÜL TIBBİ MİKROBİYOLOJİ
185 Dönem1   21270811 NAMIQ MEMMEDZADE Dr.Öğr.Üyesi AYDIN DEMİRAY TIBBİ GENETİK
186 Dönem1   21270127 NAZLI ÇELİK Dr.Öğr.Üyesi ERGÜN METE TIBBİ MİKROBİYOLOJİ
187 Dönem1   21270190 NESLİHAN GÜNEŞ Dr.Öğr.Üyesi FUNDA TÜMKAYA KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI
188 Dönem1   21270167 NEVRA İREM ATACAK Dr.Öğr.Üyesi SEVDA YILMAZ GENEL CERRAHİ
189 Dönem1   21270072 NEVVAL TANRIVERDİ Dr.Öğr.Üyesi İPEK BÜBER KARDİYOLOJİ
190 Dönem1   21270193 NİSANUR GÖKKAYA Dr.Öğr.Üyesi TÜLAY BECERİR ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
191 Dönem1   21270059 NUH BATUHAN BAYRAKTAR Dr.Öğr.Üyesi PINAR ÇAKMAK RADYOLOJİ
192 Dönem1   21270137 NURETTİN SELMAN ALTIN Dr.Öğr.Üyesi UĞUR KARASU İÇ HASTALIKLARI
193 Dönem1   21270012 OĞUZHAN YAKAR Dr.Öğr.Üyesi VEFA ÇAKMAK RADYOLOJİ
194 Dönem1   21270177 OKTAY KOÇAK Dr.Öğr.Üyesi BURCU YAPAR TAŞKÖYLÜ İÇ HASTALIKLARI
195 Dönem1   21270191 ONUR KOLAK Dr.Öğr.Üyesi TUĞÇE TOKER UĞURLU PSİKİYATRİ
196 Dönem1   21270210 ORHAN DEMİR Dr.Öğr.Üyesi ATİKE GÖKÇEN DEMİRAY İÇ HASTALIKLARI
197 Dönem1   21270208 OZAN BERKE KARAMAN Dr.Öğr.Üyesi GÜLSÜM AKGÜN ÇAĞLIYAN İÇ HASTALIKLARI
198 Dönem1   21270009 ÖMER AKTAŞ Dr.Öğr.Üyesi RAMAZAN HAKAN ÖZCAN PLASTİK VE REKONSTRÜKTİF CERRAHİ
199 Dönem1   21270041 ÖMER ERÇELEBİ Dr.Öğr.Üyesi ŞULE ONUR ANATOMİ
200 Dönem1   21270063 ÖMER ÖZKAN Dr.Öğr.Üyesi ASLI METE ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON
201 Dönem1   21270057 ÖMER FARUK ATAY Dr.Öğr.Üyesi ÜMİT ÇABUŞ KADIN HASTALIKLARI DOĞUM
202 Dönem1   21270065 ÖZGE ÇAKMAK Dr.Öğr.Üyesi SELMA TEKİN NÖROLOJİ
203 Dönem1   21270069 ÖZGÜR AĞÇALI Dr.Öğr.Üyesi MURAT SERKANT ÜNAL HİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİ
204 Dönem1   17270063 ÖZGÜR CAN Dr.Öğr.Üyesi GÖKHAN ÖZTÜRK GÖĞÜS CERRAHİ
205 Dönem1   21270104 ÖZLEM YILDIRIM Dr.Öğr.Üyesi NAZLI ÇİL HİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİ
206 Dönem1   21270817 PARIA GHANINEZHADI AHARI Dr.Öğr.Üyesi MOHAMMAD ALŞALALDEH KALP DAMAR CERRAHİ
207 Dönem1   21270178 PERÜZE EDANUR YAŞAR Dr.Öğr.Üyesi AHMET BÜBER ÇOCUK ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
208 Dönem1   21270174 RABİA TURHAN Dr.Öğr.Üyesi MUHAMMED RAŞİD AYKOTA GENEL CERRAHİ
209 Dönem1   21270098 RABİYE ÇAM Dr.Öğr.Üyesi SONER GÖK KADIN HASTALIKLARI DOĞUM
210 Dönem1   20270840 RAHAF OSMAN MOHAMMED ALI Dr.Öğr.Üyesi HÜSEYİN KAYA GÖZ HASTALIKLARI
211 Dönem1   20270829 RAMA ALOMAR Dr.Öğr.Üyesi NİLÜFER EMRE AİLE HEKİMLİĞİ
212 Dönem1   21270007 RAMAZAN AKSU Dr.Öğr.Üyesi HANDE ŞENOL BİYOİSTATİSTİK
213 Dönem1   21270055 RAMAZAN TAYYİP AKHAN Dr.Öğr.Üyesi ONUR TOKGÜN TIBBİ GENETİK
214 Dönem1   19270803 ROAA ALOMAR Dr.Öğr.Üyesi İSMAİL HAKKI AKBUDAK İÇ HASTALIKLARI
215 Dönem1   21270053 ROJİN KAYRAN Dr.Öğr.Üyesi OSMAN ZÜLKİF TOPAK PSİKİYATRİ
216 Dönem1   21270211 RUMEYSA NUR ÖZENT Dr.Öğr.Üyesi SELİN YAKARIŞIK ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
217 Dönem1   21270037 SABIR ÇAKIR Dr.Öğr.Üyesi ÖMER BAŞAY ÇOCUK ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
218 Dönem1   21270099 SALİH YILMAZCAN Dr.Öğr.Üyesi HALİL KOCAMAZ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
219 Dönem1   21270116 SAMED BELENKÖYLÜ Dr.Öğr.Üyesi ERDEM MENGİ KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI
220 Dönem1   21270135 SAMET ALEMDAR Dr.Öğr.Üyesi ŞULE GÖKŞİN DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLAR
221 Dönem1   21270804 SARA ASLAN Dr.Öğr.Üyesi OSMAN UZUNLU ÇOCUK CERRAHİ
222 Dönem1   21270204 SARE ÜNLÜ Dr.Öğr.Üyesi EMRAH EGEMEN BEYİN VE SİNİR CERRAHİ
223 Dönem1   21270026 SAYGIN GİZİR Dr.Öğr.Üyesi EMİNE ŞEKER ÜN GÖZ HASTALIKLARI
224 Dönem1   21270093 SELİN GÜRKAN Dr.Öğr.Üyesi İLKER KİRAZ BEYİN VE SİNİR CERRAHİ
225 Dönem1   21270170 SELİN ÖZOCAKCIOĞLU Dr.Öğr.Üyesi ÖZLEM KOŞAR CAN KADIN HASTALIKLARI DOĞUM
226 Dönem1   21270132 SELİN ÖZTÜRK Dr.Öğr.Üyesi MEHMET KORAY ADALI KARDİYOLOJİ
227 Dönem1   21270028 SELİN GÜL ARDA Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA ÇAĞDAŞ ÇAYIR KALP DAMAR CERRAHİ
228 Dönem1   21270089 SEMİHA BOYACI Dr.Öğr.Üyesi İLKNUR HATİCE AKBUDAK ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON
229 Dönem1   21270019 SENAGÜL GÜRBÜZ Dr.Öğr.Üyesi MÜNEVVER YILMAZ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
230 Dönem1   21270819 SEYED SEPEHR SAJADI ZAKERI Dr.Öğr.Üyesi BAŞAK ÜNVER KOLUMAN İÇ HASTALIKLARI
231 Dönem1   21270229 SEZİN ARMAĞAN Dr.Öğr.Üyesi SİBEL ÖNER YALÇIN TIP TARİHİ VE DEONTOLOJİ
232 Dönem1   21270144 SILA SU MIHLI Dr.Öğr.Üyesi SUNA SEÇİL ÖZTÜRK DENİZ ENFEKSİYON HASTALIKLARI
233 Dönem1   21270097 SİMGE ÖZMEN Dr.Öğr.Üyesi EMEL KILIÇARSLAN TIBBİ PATOLOJİ
234 Dönem1   21270225 SONER ELİK Dr.Öğr.Üyesi HALİL SERDAR ASLAN RADYOLOJİ
235 Dönem1   21270035 SUDE AKKAYA Dr.Öğr.Üyesi MUHAMMED FATİH DOĞAN TIBBİ FARMAKOLOJİ
236 Dönem1   21270234 SUDE GÖKÇE ULUDAĞ Dr.Öğr.Üyesi GÜRBÜZ AKÇAY ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
237 Dönem1   21270117 SUDE MİRAY AVCI Dr.Öğr.Üyesi FATİH YAKAR BEYİN VE SİNİR CERRAHİ
238 Dönem1   21270076 SUDE NUR KALKAN Dr.Öğr.Üyesi ÜMİT AKIN DERE BEYİN VE SİNİR CERRAHİ
239 Dönem1   21270017 SUDENAZ YILMAZ Dr.Öğr.Üyesi MEHMET ALPUA İÇ HASTALIKLARI
240 Dönem1   21270107 SULTAN AKDAĞ Dr.Öğr.Üyesi AYTEN ERAYDIN İÇ HASTALIKLARI
241 Dönem1   21270031 ŞAHİN İRİS Dr.Öğr.Üyesi SITKI ÜN ÜROLOJİ
242 Dönem1   21270232 ŞEHNAZ İNCEOĞLU Dr.Öğr.Üyesi ALTEN OSKAY ACİL TIP
243 Dönem1   21270005 ŞEVVAL ÖLMEZ Dr.Öğr.Üyesi MERVE AKTAŞ TERZİOĞLU ÇOCUK ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
244 Dönem1   21270123 ŞEVVAL SU DEMİRASLAN Dr.Öğr.Üyesi ERDEM ÇOMUT TIBBİ PATOLOJİ
245 Dönem1    21270807 ŞİRAZ ELMAHAMİD Dr.Öğr.Üyesi TANER DURAK TIBBİ GENETİK
246 Dönem1   21270094 ŞÜHEDA ÇAVDAR Dr.Öğr.Üyesi HALİL SAĞINÇ RADYASYON ONKOLOJİSİ
247 Dönem1   21270501 TAYYAR MEHMETALİ ÜSTÜNER Dr.Öğr.Üyesi HÜLYA CENK DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLAR
248 Dönem1   21270008 TUANA GİÇ Dr.Öğr.Üyesi SEHER İLHAN ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON
249 Dönem1   21270227 TUĞÇE ORHAN Dr.Öğr.Üyesi UTKU ÖZGEN GENEL CERRAHİ
250 Dönem1   21270115 ULAŞ MERT DEMİR Dr.Öğr.Üyesi NESRİN ERGİN NÖROLOJİ
251 Dönem1   21270024 UMUT ÖZARSLAN Dr.Öğr.Üyesi KÜRŞAT KAYA TIBBİ BİYOKİMYA
252 Dönem1   21270032 UTKU VURAL Dr.Öğr.Üyesi SULTAN ÇAĞIRICI NÖROLOJİ
253 Dönem1   21270184 UTKU BUĞRA DEMİR Dr.Öğr.Üyesi DERYA KARAER TIBBİ GENETİK
254 Dönem1   21270218 ÜNZİLE NUR GÜNEŞ Dr.Öğr.Üyesi İNCİNUR GENİŞOL ÇOCUK CERRAHİ
255 Dönem1   21270151 YAĞMUR KARABENLİ Dr.Öğr.Üyesi NEVİN ALAYVAZ ASLAN İÇ HASTALIKLARI
256 Dönem1   21270042 YAĞMUR UĞUR Dr.Öğr.Üyesi SERKAN CİVLAN BEYİN VE SİNİR CERRAHİ
257 Dönem1   21270194 YAĞMUR İREM TEKİNŞEN Dr.Öğr.Üyesi ÖZGE SEVİL KARSTARLI BAKAY DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI
258 Dönem1   20270037 YAHYA MERT İMAL Dr.Öğr.Üyesi MURAT YİĞİT İÇ HASTALIKLARI
259 Dönem1   20270832 YAZAN LATA Dr.Öğr.Üyesi GÜLSÜN GÜLTEN TIBBİ PATOLOJİ
260 Dönem1   21270148 YİĞİT EKİZ
                    Dr.Öğr.Üyesi
ABDURRAHMAN KUZHAN RADYASYON ONKOLOJİSİ
261 Dönem1     21270157    
                          YUNUS
                AKBAŞ
Dr.Öğr.Üyesi BESTE KİPÇAK YÜZBAŞI ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
262 Dönem1   21270809 YUSUF GOYCHAYSKI Dr.Öğr.Üyesi MEHMET ARSLAN AİLE HEKİMLİĞİ
263 Dönem1   21270176 YUSUF DEĞER Dr.Öğr.Üyesi DİCLE ŞENER OKUR ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
264 Dönem1   21270156 YUSUF DİNKE Dr.Öğr.Üyesi SEDEF ZELİHA ÖNER TIBBİ MİKROBİYOLOJİ
265 Dönem1   21270199 ZEHRA NUR AKBOYA Dr.Öğr.Üyesi TÜRKAN TÜZÜN ENFEKSİYON HASTALIKLARI
266 Dönem1   21270140 ZELAL DURAN Dr.Öğr.Üyesi ARGÜN KIŞ GÖĞÜS CERRAHİ
267 Dönem1   21270207 ZEYNEP ÇAVGA Dr.Öğr.Üyesi OSMAN ZÜLKİF TOPAK PSİKİYATRİ
268 Dönem1   21270011 ZEYNEP ÖZBOLAT Dr.Öğr.Üyesi ŞULE ONUR ANATOMİ
269 Dönem1   21270159 ZEYNEP BİLGE SARICA Doç.Dr. BÜRGE KABUKÇU BAŞAY ÇOCUK ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
270 Dönem1   20270845 ZHILLA MAQSODY Doç.Dr. ESİN AVCI TIBBİ BİYOKİMYA