Yetenek Kapısı Platformu

Güncellenme Tarihi: 15 Ekim 2022

Değerli Öğrencilerimiz, 

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı, öğrenci ve mezunların nitelikli istihdamına katkı sağlamak amacıyla bir internet platformu olan ‘Yetenek Kapısı’nı üniversitelerin hizmetine sunmuştur. Kariyer Merkezleri’nin ihtiyaçlarına göre hazırlanan ‘Yetenek Kapısı’ platformu gençler ve işverenlerin zamandan ve mekândan bağımsız şekilde sürekli iletişimde kalabilmelerini sağlamaktadır. Öğrenciler ve mezunlar, ‘Yetenek Kapısı’nda profil oluşturarak, kariyer ağına ilk adımı atabilecek; oluşturulan profil aracılığıyla, kariyer fuarları, etkinlikler ve eğitimler incelenebilecek ve ayrıca ‘Yetenek Kapısı’ işverenler için de doğru ve hızlı insan kaynağına ulaşmayı kolaylaştıracaktır.

Bu kapsamda, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinesinde Üniversitemiz ev sahipliğinde 24-25 Şubat 2023 tarihlerinde Ege Bölgesel Kariyer Fuarı düzenlenecektir.

Öğrencilerimiz fuara giriş kayıtlarını ve fuarda gerçekleştirilecek tüm etkinliklere Yetenek Kapısı platformu üzerinden başvuru yaparak katılım sağlayacaktır.

Kayıt işlemlerine aşağıdaki linke tıklayarak başlayabilirsiniz.

https://www.yetenekkapisi.org/

Menü