PROF. DR. HÜSEYİN YILMAZ KONGRE KÜLTÜR MERKEZİ

 

 

Üniversitemiz Kınıklı Yerleşkesinde bulunan Kongre Kültür Merkezinde iki katlı binada 616 kişi kapasiteli 1 büyük yanında, toplam 1120 kişi kapasiteli 11 adet küçük salon bulunmaktadır. Salonlarda Üniversitemizce ve Denizli Halkınca konferans, sempozyum, panel, görsel ve işitsel tüm etkinlikler düzenlenmektedir. Ayrıca; Bina içersinde fotoğraf ve resim sergi salonu,  kafeterya, her iki katta da sergi alanları bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Üniversitemiz Kınıklı Yerleşkesinde bulunan Hasan Kasapoğlu Kültür Merkezi toplam 550 koltuk kapasiteli tiyatro, konser, opera, müzikal ve bütün dans gösterilerinin sergilenebileceği dünya standartlarında bir gösteri merkezidir. Akustik, elektronik, mekanik ve sahne teknolojisi ile ülkemizin en iyi sahnelerinin başında gelmektedir. Sofito kulesi, orkestra çukuru, yan sahnesi, dekor girişi, prova salonu ve kulisleri sahnenin en özellikli alanlarıdır. Salon akustik ve elektro akustik değerleri Dünya standartlarındadır.

 

 

 

 

 

Salonlarımız 350 ve 150 kişilik koltuk kapasiteli olup Üniversitemizde düzenlenen sosyal ve kültürel faaliyetlerin kullanımına açık olan salonda birçok panel , konferans ve seminer düzenlenmektedir.

 

 

 

 

 

 


 


 

  200 kişilik salonumuzda birçok konferans , seminer vb. etkinlikler düzenlenmektedir.

 

 


 

 

 

 

 

 

Salonumuz 200 kişilik olup birçok konferans ve etkinlik düzenlenmektedir.

 

 

 

 


 

 

 

 

Tıp Fakültesi Konferans Salonumuz 150-200 kişiliktir. Salonumuzda birçok konferans ve seminer düzenlenmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu binası içerisinde yer alan salonumuz  230 kişi kapasitelidir.