Güncellenme Tarihi: 08 Mart 2021

Yüksekokul Müdürümüz Belediye Başkanını Ziyaret Etti

Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. Osman MUTLUEL ile Yüksekokul Sekreterimiz Hayati ÖZKURT Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin GEMİ’yi makamında ziyaret ettiler.

Doç. Dr. Osman MUTLUEL, Yüksekokul Müdürlüğüne atandıktan sonra ilk ziyaretlerini gerçekleştirdi. Yüksekokul Sekreteri V. Hayati ÖZKURT ile birlikte yeni yapılanmakta olan Meslek Yüksekokulumuz hakkında Belediye Başkanı Hüseyin GEMİ’ye bilgi verildi. Mevcut bölüm ve programımız ile yeni açılması teklif edilen bölüm ve programlarımız anlatıldı. Yeni açılması teklif edilen programlar, Üniversitemiz ve YÖK tarafından kabul edildiği taktirde yerleşecek olan öğrencilerimizin derslik ve barınma konusundaki ihtiyaçlarla, Yüksekokul Yerleşkemizin ilçe merkezinden 1.7 km. dışarıda olması nedeniyle yol güzergahı boyunca yeni yapılanmalara ihtiyaç duyulduğu ve Yüksekokul yolumuzun asfaltlanması veya parke taşıyla kaplanması hususu dile getirildi.

Yüksekokul Müdürümüz Başkan Hüseyin GEMİ’ye Yüksekokulumuza yaptıkları ve yapacakları desteklerden dolayı memnuniyetlerini ifade ederek teşekkür etti. Belediye Başkanı Hüseyin GEMİ’ de okul yolumuzun, yeni açılacak bölüm ve programlar için açılması gereken sınıflıkların yapılmasına bahar aylarında başlanacağını ve Serinhisar Belediyesinin Yüksekokulumuzun her türlü ihtiyaçlarını karşılama hususunda tüm imkanları ve yetkisini her zaman seferber ettiğini ve etmeye devam edeceğini dile getirdi. Karşılıklı iyi dilek ve temennilerin ardından ziyaret sona erdi.