Güncellenme Tarihi: 20 Eylül 2019

Rektör Prof.Dr. Hüseyin Bağ, Serinhisar Meslek Yüksekokulunda İncelemelerde Bulundu (11.09.2019)

Serinhisar ilçesine ziyarette bulunan Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Çiftçi Serinhisar Kaymakamı Oğuz Şenlik’i makamında ziyaret etti. Bir süre sohbet eden Rektör Bağ ve Kaymakam Şenlik daha sonra Serinhisar Belediyesi’nde Belediye Başkanı Hüseyin Gemi ve mülki yetkililer ile eğitim öğretim yılı öncesi Serinhisar Meslek Yüksekokulu’na gelecek öğrencilerin ulaşım, barınma ve güvenlik konularında alınan önemler ve yapılacak çalışmaları konuşmak üzere bir araya geldi.

Görüşmenin sonunda öğrenciler için yurt olarak tahsis edilen binayı gezen heyet yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Serinhisar MYO ile devam eden incelemelere,  Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Serinhisar Kaymakamı Oğuz Şenlik, Rektör Yardımcısı Osman Çiftçi, Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, Serinhisar MYO Müdürü Doç. Dr. Kemal Göz, öğretim elemanları ve idari yöneticiler katıldı. Derslikler, idari ofisler, öğretim üyesi odaları ve kantin olarak tahsis edilen alanı gezen heyet daha sonra Serinhisar MYO öğretim elemanları ile bir süre sohbet etti.

Pamukkale Üniversitesi Serinhisar Cevriye Esen Meslek Yüksekokulu, Acil Durum ve Afet Yönetimi Programı ile bu yıl ilk kez öğrenci kabul ederek eğitim öğretim hayatına başlıyor.