Meslek Yüksekokulumuz Akademik Yönden Büyüyor

Güncellenme Tarihi: 13 Nisan 2023

Meslek Yüksekokulumuzun Yönetim ve Organizasyon Bölümü Acil Durum ve Afet Yönetimi Programına İktisat alanında uzmanlığı olan Dr. Öğretim Üyesi Nur AYDIN göreve başlamıştır. Hocamızın daha önce Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli Meslek Yüksekokulu ve Yenipazar Meslek Yüksekokulun’da 7 yıl sözleşmeli Öğretim Görevlisi olarak görev yapmıştır. Hali hazırda Makro İktisat, Uluslararası İktisat ve Ekonometri alanında bilimsel çalışmalar yürütmektedir.

Ayrıca Eylül ayında öğrenci alımı yapılması planlanan Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Bölümü Bıçakçılık ve El Aletleri Üretim Teknolojisi Programı’da; Demir- Çelik üretim sektörü, Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığına bağlı fabrika deneyimleri, makine kalıpçılığı üzerine özel sektörde yöneticilik yapmış Yüksek Mühendis statüsünde Öğretim Görevlisi Mikail HOCAOĞLU, Öğretim Görevlisi Fatih ILGIN ve Öğretim Görevlisi Erol BÜKER göreve başlamıştır.

Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Ali EKİNCİ Meslek Yüksekokulumuzun 3 program’da 2 Dr. Öğretim Üyesi 8 Öğretim Görevlisi ile toplam 10 öğretim elemanına, ayrıca 11 idari personel ile toplam 21 kişiye ulaştıklarını zaman içerisinde ilerleyen dönemlerde yeni akademik ve idari personellerin inşallah başlayacaklarını ifade ettiler. Önümüzdeki dönemlerde Meslek Yüksekokulumuzun alt yapı ve üst yapı ihtiyaçları giderildikçe yeni bölümler açma ve büyüme hedeflerinin olduğunu ifade ederek, İlçemizde yeni göreve başlayan bilim insanlarımızın ilçemize hayırlı olmasını temenni ederek görevlerinde başarılar diledi.   

   Dr. Öğr. Üyesi Nur AYDIN         Öğr. Gör. Fatih ILGIN                 Öğr. Gör.Erol BÜKER       Öğr. Gör.Mikail HOCAOĞLU