Güncellenme Tarihi: 28 Eylül 2021

CEVRİYE ESEN YÜKSEKOKULUMUZU ZİYARET ETTİ

Kuşadası Ephesia Resort Hoteller ve Esen Turizm İşletmeciliği ve Ticaret A.Ş. sahibi ve Yüksekokulumuzun yapımında büyük maddi ve manevi destekleri olan, Cevriye ESEN Hanımefendi Yüksekokulumuzu ziyaret etti.

Abisi Kemal EKİZ ve kardeşi Nizamettin EKİZ ile birlikte 25.09.2021 Cumartesi günü Yüksekokulumuzu ziyaret eden Cevriye ESEN Hanımefendi, bu sene ilk defa öğrenci kabul eden Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü, Sosyal Güvenlik Programı ile 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılının hayırlı ve uğurlu olması temennilerinde bulundu. Yapımı yeni tamamlanan derslikleri gezerek; “Yüksekokulumuz hızla ve emin adımlarla ilerlemesini sürdürüyor. Yapılan yenilikler, yeni açılan bölümlerle büyümeye devam ediyor. İnşaallah okulumuzun diğer inşaat alanları da zamanla tamamlanacaktır. Yüksekokulumuza katkı sağlayan hayırseverleri, büyük aşk ve heyecanla çalışan Yüksekokulumuz idarecilerini kutluyorum. Kısa sürede birçok ihtiyaç giderilmiş. Her geldiğimde Yüksekokulumuzda mutlaka başka yenilikler görmek beni çok mutlu ediyor. Burada iyi ve gayretli çalışmaların olduğunu gösteriyor. Bu açıdan çok şanslıyız. Çok memnun kaldım. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum” dedi.

Ziyaretten oldukça memnun olarak ayrılan Cevriye ESEN Hanımefendiye Yüksekokulumuza yaptığı katkılar ve ziyaretten dolayı Yüksekokulumuz Müdürlüğü olarak çok teşekkür ediyoruz.