Personel Daire Başkanlığı

Menü

Güncellenme Tarihi: 26 Haziran 2020

4/d Sürekli İşçi Alımı Noter Çekilişi Hakkında Duyuru

Kura çekilişi, ilgili noterlikçe belirlenen yöntemle gerçekleştirilecektir. Tüm başvuru sahipleri arasından, açık iş sayısı kadar asıl ve asıl sayı kadar da yedek adaylar belirlenecektir. Kura İşlemleri noter tarafından 29/06/2020 tarihinde saat 14:00 de Pamukkale Üniversitesi Turizm Fakültesi Tripolis İnteraktif Salonunda yapılacaktır. COVİD-19 salgınının Ülkemizde yayılımına ilişkin tedbirler kapsamında kura çekimine katılımcı kabul edilmeyecek olup, kura çekim işlemleri -Üniversitemizin web sayfasında (http://www.pau.edu.tr/) canlı olarak yayımlanacaktır.

 

-Noter çekilişine İŞKUR'a başvuru yapmış tüm adaylar katılacak fakat ilan şartlarına aykırı olarak başvuru yapmış adaylar, çekilişle işçi olmaya hak kazansa dahi, belge inceleme safhasında elenecek, yerlerine yedek adaylardan alım yapılacaktır. Bu kişiler, herhangi bir hak iddia edemeyeceklerdir.

 

Kura sonucu belirlenen adaylar, Pamukkale Üniversitesi resmi web sayfasında (http://www.pau.edu.tr/personel) yayımlanacaktır. Ayrıca yazılı vb. tebligatta bulunulmayacaktır.

 

 

TEMİZLİK PERSONELİ İŞKUR tarafından gönderilen Aday Listesi İçin Tıklayınız…

GÜVENLİK PERSONELİ/KADIN İŞKUR tarafından gönderilen Aday Listesi İçin Tıklayınız…

GÜVENLİK PERSONELİ/ERKEK İŞKUR tarafından gönderilen Aday Listesi İçin Tıklayınız…

HASTA BAKIMI VE TEMİZLİĞİ PERSONELİ İŞKUR tarafından gönderilen Aday Listesi İçin Tıklayınız…

Duyurular Tümünü Gör