Personel Daire Başkanlığı

Menü

Güncellenme Tarihi: 28 Ağustos 2020

4/D SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI 2. YEDEK LİSTE İLANI

Pamukkale Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğünde/Üniversite Hastanelerinde çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/D maddesi, 4857 sayılı İş Kanunu, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden alımı gerçekleştirilmiş olan 145 adet Sürekli İşçiden asıl olarak atanmaya hak kazanan adayların başvuru süreci tamamlanmıştır.

Ataması yapıldığı halde göreve başlamayan, belirtilen süre içerisinde belge teslim etmeyen/feragat eden veya başvuru şartlarını taşımadığı tespit edilenlerin yerine, kura sırasına göre çağrılacak olan 2. yedek adayların listesi ekte yayımlanmıştır.

GÜVENLİK PERSONELİ/KADIN 2. Yedek Aday Listesi İçin Tıklayınız…

GÜVENLİK PERSONELİ/ERKEK 2. Yedek Aday Listesi İçin Tıklayınız…

HASTA BAKIMI VE TEMİZLİĞİ PERSONELİ 2. Yedek Aday Listesi İçin Tıklayınız…

2. Yedek Adaylardan Atanmaya Hak Kazananlardan İstenilen Belgeler İçin TIKLAYINIZ…

 

Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde/Üniversite Hastanelerinde görev yapmak üzere 4/D Sürekli İşçi Olarak Atanmaya Hak Kazanan Adayların istenilen belgeler ile birlikte 31.08.2020-09.09.2020 tarihleri arasında mesai saatleri (08:00-12:00, 13:00-17:00) içerisinde, Pamukkale Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. 

 

 

Önemli Duyuru

 

1. Belirtilen süre içerisinde şartları taşımadığı anlaşılan yedek adaylar ile eksik belge veren veya verilen süre içerisinde belgeleri teslim etmeyen aday feragat etmiş sayılacak olup, yerine yedek aday kura listesinden kura sırasına göre aday çağrılacaktır.

 

2. Listede ismi olup, askerlik hizmetine devam eden adaylar durumlarını içeren dilekçe ile birlikte Askerlik Durum Belgesi ekleyerek, Personel Daire Başkanlığına Fax yoluyla (Dilekçenin aslını ve ekini posta yolu) ulaştırmaları gerekmektedir. Askerlik hizmetleri sone erinceye kadar hakları saklı tutulacaktır.

 

Bu ilan tebliğ yerine geçer. Başvuru sahiplerine ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

 

İlgililere ilanen tebliğ olunur.   27.08.2020

Duyurular Tümünü Gör