Denizli Büyükşehir Belediyesi ortaklığında “Gerçek için Planlama (PlannIngforreal-PFR)” Leonardo da Vinci ‘Hayat Boyu Öğrenme-Yenilik Transferi projesi bilgilendirme sunumu Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğretim üyesi Yrd.Doç.Dr. Ayşe Özdemir tarafından Mimarlık ve Şehir ve Bölge Planlama öğrencilerine gerçekleştirilmiştir. 23.02.2015

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin ortak olduğu “PlaningFor Real” (PFR) projesi kapsamında 25-26 Şubat 2015 ile 07 Mart 2015 tarihlerinde Sarayköy ilçesinde düzenlenecek olan etkinliklere katılmak üzere;

Projenin Türkiye Denizli ayağında  Sarayköy ilçesinde yapılacak uygulama çalışmasının  25.02-26.02.2015 tarihlerinde “Model Yapımı Etkinliği”ne Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğretim üyesi Yrd.Doç.Dr. Ayşe Özdemir ve Mimarlık öğrencileri katılım sağlamıştır. 

 

07.03.2015 tarihinde “Halkın Katılımı Etkinliği”ne Fakültemiz Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğretim üyesi Yrd.Doç.Dr. Ayşe Özdemir, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Başkanı Doç.Dr. Koray Özcan ve  Şehir ve Bölge Planlama Bölümü ve Mimarlık Bölümü öğrencileri aktif katılım göstermişlerdir. 

 

Gerçek için Planlama (Planning for real-PFR)

26.10.2015

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi ortaklığında “Gerçek için Planlama (Planning for real-PFR)” isimli Leonardo da Vinci ‘Hayat Boyu Öğrenme-Yenilik Transferi projesinin tamamlanması ile birlikte Denizli Büyükşehir Belediyesi adına Denizli Büyükşehir Belediyesi Etüt ve Projeler Daire Başkanı Halil İbrahim Kaşlıköse ile Faruk Tahal, Aysun Kuyumcu Er ve Berna Yılmaz'dan oluşan proje ekibi tarafından projeye Peyzaj Mimarlığı Bölümü öğretim üyesi Yrd.Doç.Dr.Ayşe ÖZDEMİR koordinatörlüğünde destekte bulunan Yrd.Doç.Dr.Ayşe ÖZDEMİR'e, Şehir ve Bölge Planlama Bölüm Başkanı Doç.Dr .Koray Özcan'a,  Şehir ve Bölge Planlama Bölümü ve Mimarlık Bölümü öğrencilerine teşekkür belgeleri takdim edilmiştir.

Fotoğraflara ulaşmak için resme tıklayınız...

Albümler

Gerçek İçin Planlama Projesi