Bizi Takip Edin

facebook twitter
Birim adı

GÖREV

SÜRESİ 

Komis.Görevi  Ünvanı Adı ve Soyadı   Görevi
 FAKÜLTE KURULU
 3 YIL
Üye (Dekan) Prof.Dr.Koray ÖZCAN
 07/08/2017 - 07/08/2020
Üye Prof.Temsilci Üyesi Prof.Dr.Bilal SÖĞÜT
 15/08/2017 - 15/08/2020
Üye Prof.Temsilci Üyesi Prof.Dr.Abdullah Cem KOÇ
 13.10.2017 - 13.10.2020
Üye Prof.Temsilci Üyesi-Bölüm Başk. Prof.Dr.Murat ZENGİN  03.12.2019 - 03.12.2022
Üye Bölüm Başkanı Prof.Dr.Koray ÖZCAN
 27.01.2017 - 27.01.2020 
Üye Doç.Temsilci Üyesi  Doç.Dr.Oğuz ÖZBEK  26.12.2017 - 26.12.2020 
Üye Doç.Temsilci Üyesi ve Bölüm Başk. Doç.Dr.Ayşe ÖZDEMİR
 03.12.2019 - 03.12.2022 
Üye Bölüm Başkanı Doç. Dr. Işıl UÇMAN ALTINIŞIK
 08.11.2019 - 08/11/2022
Üye Bölüm Başkanı Doç.Dr.Murat Burak ALTINIŞIK
 26/11/2017 - 26/11/2020
Üye Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Görkem GÜLHAN
 26/11/2017 - 26/11/2020
Üye Öğretim Üyesi Dr.Temsilci Üyesi  Dr. Öğr. Üyesi Duygu DOĞAN  03.12.2019 - 03.12.2022