KOMİTELER (2021-2022)

1-) MULTİDİSİPLİNER UYGULAMALAR KURULU

a-) PDÖ Kursu ve Task Tanıtımı Komitesi

b-) İletişim Becerileri Kursu Komitesi

c-) Eğitim Becerileri Kursu Komitesi

Esat ADIGÜZEL

Nalan KALKAN OĞUZHANOĞLU

Melek DEMİR

Süleyman DEMİR

Osman İsmail ÖZDEL

Cüneyt Orhan KARA

Göksel ALTINIŞIK ERGUR

Gülfizar VARMA

Funda Fatma BÖLÜKBAŞI HATİP

İbrahim TÜRKÇÜER

Selim TÜMKAYA

Gülçin ABBAN METE

Gülfizar VARMA

Bengü YÜCENS

Duygu HEREK

Cüneyt Orhan KARA

Nergiz ERKİL AĞIRCAN (Memur)

Selçuk YÜKSEL

Osman İsmail ÖZDEL

Göksel ALTINIŞIK ERGUR

Birgül ARAS (Memur)

Müberra ERBAY (Memur)

d-) Ölçme Değerlendirme Kursu Komitesi

Cüneyt Orhan KARA

Gamze GÖKÖZ DOĞU

Nilay ŞEN TÜRK

Ayşe KURTULUŞ DERELİ

Gülçin ABBAN METE

Murat ÖZEN (Memur)

2-) KANITA DAYALI UYGULAMALAR, MESLEKSEL BECERİ KURULU

a-) Laboratuvar Uygulamaları Komitesi

b-) Kliniğe Giriş ve Meslek. Beceriler Komitesi

c-) Özel Çalışma Modülü Komitesi

Vural KÜÇÜKATAY

Gülin FINDIKOĞLU ERGİN

Aysun ÖZŞAHİN

Muhammed Fatih DOĞAN

Soner GÖK

Nilüfer EMRE

Esat ADIGÜZEL

Erdem MENGİ

Kemalettin ACAR

Emel KILIÇARSLAN

Tuğba GÜRSOY KOCA

Bengü YÜCENS

Ergun METE

Halil KOCAMAZ

Hülya CENK

Rukiye NAR

Atike Gökcen DEMİRAY

İlknur GİRİŞGEN

Onur TOKGÜN

Emrah EGEMEN

Gülşah GÜNDOĞDU

Saim ÖZDAMAR

Gülsüm AKGÜN ÇAĞLAYAN

Derya YÜZER (Hemşire )

Uğur YALÇINKAYA (Sağlık Memuru)

Cemile TURAN (Hemşire)

3-) TOPLUMA DAYALI TIP UYGULAMALARI KOMİSYONU

a-) Alan Çalışmaları Komitesi

b-) Tıpta İnsan Bilimleri Komitesi

Özgür SEVİNÇ

Sibel ÖNER YALÇIN

Bürge KABUKÇU BAŞAY

Papatya Bahar BALTALARLI

Nilüfer EMRE

Vildan CANER

Tuğçe TOKER UĞURLU

Çağatay Hilmi ÖNCEL

Ahmet ERGİN

Selçuk YÜKSEL

Aysun ÖZŞAHİN

Osman İsmail ÖZDEL

Murat SEYİT

 

Ekrem YETMEN (Memur)

Tülay BECERİR

Hüsniye ERDOĞAN (Memur)

4-) ÖLÇME DEĞERLENDİRME ve SORU İNCELEME KOMİSYONU

Mehmet YÜCENS

Hülya AYBEK

Adnan KÖKSAL

Gülçin ABBAN METE (Preklinik Sor.)

Gamze Gököz DOĞU (Klinik Sor.)

Ayfer ATALAY ( Dönem I )

Özmert Muhammet Ali ÖZDEMİR ( Dönem IV )

Vildan CANER ( Dönem I )

Burcu Yapar TAŞKÖYLÜ ( Dönem IV )

Emine KILIÇ TOPRAK ( Dönem II )

Selma TEKİN ( Dönem V )

Rukiye NAR ( Dönem II )

Emrah EGEMEN ( Dönem V )

Nilay ŞEN TÜRK ( Dönem III )

Cüneyt Orhan KARA ( Dönem VI )

Sedef Zeliha ÖNER ( Dönem III )

Murat SEYİT ( Dönem VI )

Murat ÖZEN ( Memur )

Abdi ÖZTÜRK ( Memur )

5-) PROGRAM DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

6-) STRATEJİK PLAN TAKİP KOMİSYONU

7-) SENARYO KOMİSYONU

Dekan Yard. (Mehmet YÜCENS )

Dekan Yard. (TUĞBA SARI )

Esat ADIGÜZEL

MÖEKK Başkanı ( Hülya AYBEK )

Dekan Yard. ( Mehmet YÜCENS )

Selda SAYIN KUTLU

Dönem I Koordinatörü ( Esin AVCI )

MÖEKK Başkanı ( Hülya AYBEK )

Ömer Tolga GÜLER

Dönem II Koordinatörü (Gülçin ABBAN METE )

Temel Tıp Bölüm Başkanı ( Esat ADIGÜZEL )

Gökhan Ozan ÇETİN

Dönem III Koordinatörü ( Nilay ŞEN TÜRK )

Dahili Tıp Bölüm Başkanı ( Veli COBANKARA )

Davut AKIN

Dönem IV Koordinatörü ( Özmert Mumammet Ali ÖZMERT )

Cerrahi Tıp Bölüm Başkanı ( Ebru Nevin ÇETİN )

Rukiye NAR

Dönem V Koordinatörü ( Selma TEKİN )

Fakülte Sekreteri ( Naife ADAK )

Emel KILIÇASLAN

Dönem VI Koordinatörü ( Gamze GÖKÖZ DOĞU )

Bengü YÜCENS

MÖÖK Temsilcisi

Vefa ÇAKMAK

Asistan Temsilcisi ( Temel Tıp, Dahili Tıp, Cerrahi Tıp )

Gülsüm AKGÜN ÇAĞLIYAN

Fakülte Öğrenci Temsilcisi

Olcay GÜNGÖR

Abdullah ULUDAĞ ( Memur )

Samet YILMAZ

Nilüfer EMRE

Ümit Akın DERE

Ramazan ESKİCİ (Memur)