EGEKAF’24 Yaklaşıyor

Güncellenme Tarihi: 12 Şubat 2024

Sevgili Öğrencilerimiz;
Bildiğiniz gibi 21-22 Şubat tarihlerinde Ege Kariyer Fuarı üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleşecek. Ege bölgesindeki 15 üniversitenin öğrencileri Denizli'de olacak. 300’e yakın firmanın stant açacak olması, sizlerin staj ve iş olanakları açısından çok önemli fırsatlar yakalamanızı sağlayacak. Ayrıca birçok önemli konuşmacının ve firma temsilcisinin katılacağı söyleşiler, paneller, atölye çalışmaları, mülakat simülasyonları, dans gösterileri, konserler, oyunlar, role play etkinlikleri ve çok sayıda yarışma EGEKAF24’te sizleri bekliyor olacak.
Bu nedenle tüm öğrencilerimizin kariyer yolculuğuna katkı sağlayacak bu önemli fırsatlardan yararlanmasını istiyoruz.  Ege Kariyer Fuarı’na katılabilmeniz için sizlere gönderdiğimiz görseldeki adımları izleyerek EGEKAF'24 başvurusu yapmanız ve QR kodunuzu oluşturmanız gerekiyor. Ayrıca bu fuara katıldığınızda katılım bilginiz, sizlere yurt dışında iş ve eğitim alanlarında farklı avantajlar sağlayacak diploma ekinize de kaydedilecek. 
Şu linkten Yetenek Kapısı’na ulaşabilirsiniz. 
https://www.yetenekkapisi.org/ 
Ayrıca Ege Kariyer Fuarı web sitesi: https://www.egekariyerfuari.org/ 
Ve sosyal medya hesabından: @egekariyerfuari 
bilgi edinebilir, etkinlikleri ve yarışmaları takip edebilirsiniz.
21-22 Şubat’ta, Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek Ege Kariyer Fuarı’nda görüşmek üzere.

Menü