TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ VE EVLİLİK ÖNCESİ EĞİTİM

Güncellenme Tarihi: 24 Kasım 2022

Denizli Valiliği Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nce Denizli Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Eylem Planı (2021-2025) çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Komisyonu toplantısında alınan karar doğrultusunda ilçelerimiz vatandaşlarına ve öğrencilerine yönelik olarak kadına yönelik şiddetle mücadele konusunda eğitimler verilmesi kararlaştırılmıştır.

Bu kapsamda okulumuz Sıdıka-Bekir Sıtkı ÖZSOY konferans salonunda öğrencilerimiz, akademik ve idari personellerimizin katılımı ile yapılan etkinlikte ilk olarak Pamukkale Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Türkan ERDOĞAN tarafından “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, Flört Şiddeti” konulu eğitimi verilmiş ardından Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Eğitimcisi Gamze ÖZTÜRK PEKER tarafından “Evlilik Öncesi Eğitim” gerçekleştirilmiştir.  

Söz konusu eğitimi gerçekleştiren değerli hocalarımıza, katılım sağlayan öğrencilerimize ve destek sağlayan tüm personelimize teşekkür ederiz.  

      

 

      

 

Menü