Menü

Duyurular

Tümünü Gör

Etkinlik Takvimi

<Nisan 2020>
PztSalÇarPerCumCmtPaz
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910
Tümünü Gör

MATEMATİK EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

2019-2020 GÜZ DÖNEMİ

DERS PROGRAMI

 
MATEMATİK EĞİTİMİ ANABİLİM DALI 2019-2020 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI
     Saatler   1.SINIF 2. SINIF 3. SINIF 4. SINIF
P A Z A R T E S İ
08:00 – 08:45        
08:55 – 09:40 ALGORİTMA VE PROGRAMLAMA (A Şubesi) K2-24    
09:50 – 10:35   EĞİTİMDE DRAMA (Z-55)
10:45 – 11:30 ALGORİTMA VE PROGRAMLAMA        (B Şubesi) K2-24   
11:40 – 12:25  
12:35 – 13:20        
13:30 – 14:15 MATEMATİĞİN TEMELLERİ (B Şubesi) K3-30 MATEMATİK ÖĞRETİMİNDE OKUL DIŞI ÖRENME ORTAMLARI K2-17 ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ  (A Şubesi) K2-24  
14:25 – 15:10  
15:20 – 16:05 MATEMATİĞİN TEMELLERİ (A Şubesi) K3- 30    ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ (B Şubesi) K2-24  
16:15 – 17:00   ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ   (B Şubesi) K2-24  
             
S A L I 08:00 – 08:45        
08:55 – 09:40     GEOMETRİ ÖĞRETİMİ(B Şubesi) K2-24  
09:50 – 10:35     Öğretmenlik Uygulaması (Prof. Dr. Asuman Duatepe Paksu) K2-17
10:45 – 11:30   EĞİTİMDE ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ K3-30 GEOMETRİ ÖĞRETİMİ (A Şubesi) K2-24  Öğretmenlik Uygulaması (Prof. Dr. Asuman Duatepe Paksu) K2-17 /Doç. Dr. Necdet Güner K2-63
11:40 – 12:25   GEOMETRİ ÖĞRETİMİ (A Şubesi), THU(Prof. Dr.Asuman Duatepe Paksu) K2-17 Öğretmenlik Uygulaması (Doç. Dr. Necdet Güner) K2- 63
12:35 – 13:20     ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME K4-16
13:30 – 14:15   LİNEER CEBİR (B Şubesi) K2-17 OLASILIK (A Şubesi) K2-24 ETKİLİ ÖĞRENME K3-30
14:25 – 15:10  
15:20 – 16:05   LİNEER CEBİR (A Şubesi) K2-17 OLASILIK (B Şubesi) K2-24
16:15 – 17:00    
             
Ç A R Ş A M B A 08:00 – 08:45        
08:55 – 09:40 ANALİZ-II K2-17 ORTAOKUL MATEMATİK ÖĞRETİM PROGRAMLARI K2-24 DİFERANSİYEL DENKLEMLER K3-30  
09:50 – 10:35
 
10:45 – 11:30 SOYUT MATEMATİK K2-17 MATEMATİK EĞİTİNDE ÖZDÜZENLEME K2-24 Öğretmenlik Uygulaması (Öğr. Gör. Ebru Mutlu) K2-8
11:40 – 12:25
12:35 – 13:20     THU (Doç. Dr.Necdet Güner K2-63)(Doç. Dr. Çağlar Naci Hıdıroğlu K2-24) MATEMATİK FEL. K2-17
13:30 – 14:15   OMB SEÇMELİ K3-30 ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ (A Şubesi) K2-24
14:25 – 15:10   SANAT VE ESTETİKK2-17
15:20 – 16:05   GKD SEÇMELİ K3-30 ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ (B Şubesi) K2-24
16:15 – 17:00  
             
P E R Ş E M B E 08:00 – 08:45        
08:55 – 09:40       TÜRK EĞİTİM SİSTEMİ  K3-30
09:50 – 10:35   THU (Dr. Öğretim Üyesi Emine Gaye Çontay) K2-24  
10:45 – 11:30   TÜRK EĞİTİM TARİHİ K3-30 GEOMETRİ ÖĞRETİMİ (B Şubesi) K2-24 Öğretmenlik Uygulaması (Doç. Dr. Çağlar Naci Hıdıroğlu K2-17)/ (Dr.Öğretim Üyesi Sibel Kazak K2-63)
11:40 – 12:25  
12:35 – 13:20        
13:30 – 14:15     GEOMETRİ ÖĞRETİMİ (A Şubesi) K2- 24  
14:25 – 15:10      
15:20 – 16:05 EĞİTİM PSİKOJİSİ K2-17   İNSAN HAKLARI VE DEMOKRASİ K3-30 Öğretmenlik Uygulaması ( Doç. Dr. İsmet Ayhan K2-63)/ (Dr. Öğretim Üyesi Emine Gaye Çontay K2-13)
16:15 – 17:00  
             
C U M A 08:00 – 08:45        
08:55 – 09:40     ANALİTİK GEOMETRİ K3- 30  
09:50 – 10:35   THU (Öğr. Gör. Ebru Mutlu K2-63)  
10:45 – 11:30 EĞİTİM FELSEFESİ K2-17    
  11:40 – 12:25 THU (Doç.Dr. İsmet Ayhan K2-63)     
  12:35 – 13:20        
  13:30 – 14:15        
14:25 – 15:10        
15:20 – 16:05      
16:15 – 17:00        
 TÜRK DİLİ-2 PAZARTESİ 13:30-16:05  A.İ.İ.T.-2 CUMA 11:40-13:20  İNGİLİZCE-2 PERŞEMBE             13:30-15:10