Gıda Mühendisliği

Güncellenme Tarihi: 14 Ekim 2020

Öğretim üyelerine eposta gönderme konusunda önemli bilgilendirme

Sevgili Öğrenciler;

Özellikle pandemi sürecinde, değişik nedenlerle, bölüm yönetimi ve danışmanlarınıza eposta ile ulaşmaya çalışıyorsunuz. Ancak, bu hususta oluşan sorunlardan dolayı aşağıdaki açıklamaları sizlerle paylaşmak istiyoruz. 
1. Sadece kurumsal eposta adresinizden eposta gönderebilirsiniz. Yani ...@posta.pau.edu.tr uzantılı adresininiz kullanınız. gmail, yahoo, hotmail ve benzeri adreslerden gelen epostalar resmi olmadığından kabul edilmemektedir. 
2. Hocalarımızın da sadece kurumsal eposta adreslerine eposta gönderiniz... Kurumsal eposta adreslerimiz sizin kullandıklarınızdan biraz farklıdır. Bölüm Web sayfasından ya da üniversite ana sayfasındaki rehber sayfasından hocamızın kurumsal eposta adresine ulaşabilirsiniz. Örneğin benim eposta adresim: “ytulek@pau.edu.tr”dir. Bunun dışındaki adreslerime eposta göndermeyiniz. (Dikkat: ....@posta.pau.edu.tr DEĞİL!!!) 
3. Aynı anda birden fazla eposta göndermeyiniz.  Makul süre sonunda gönderecekseniz de bir öncekine atıf yaparak hatırlatma yapınız. Talebinizi ve epostanızı tekrar gönderirseniz mükerrer işlem yapılmaktadır.
4. Yukarıda sadece kurumsal epostayı kullanın diye belirtmiştik. Garanti olsun diye bulabildiğiniz tüm eposta adreslerimizi eklemeyiniz. Yani sadece tek kurumsal adresimize tek eposta gönderiniz. Aynı mesajı birden fazla adresimize göndermeyiniz.
Başarılar, selam ve sevgiler...
Bölüm Başkanlığı