Fen Edebiyat Fakültesi

Menü

  

Türker Tayfundağı

Tel: 0258 296 3579

E-posta: turker@pau.edu.tr

 

-Üniversitemiz Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından kullanıcılara teslim edilen veya proje kapsamında satın alınan faturalı ve demirbaş kayıtlı bilgisayarlara yazılım ve donanım desteği verilmektedir. Bunların dışında kalan kişisel bilgisayarlar hizmet kapsamına alınmamaktadır. Bu tür cihazlara yalnızca kampüs içi kablosuz internet bağlantımız Eduroam için kurulum desteği sağlanabilir.

-Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından temin edilen yasal lisanslı yazılım kurulumları yapılmaktadır. Orijinal olmayan sahte, korsan vb. yazılımlar, kullanıcı tarafından sağlansa bile kesinlikle yüklenmemektedir.  

-Yazıcı ve bilgisayar arasında gerekli bağlantı ve kurulum işlemleri dışında yazıcı cihazlarına bakım ve onarım yapılmamaktadır. Yazıcı mekanik işlemleri ayrı bir teknik uzmanlık eğitimi ve bilgisi gerektirmektedir. Bu konuda ilgili teknik birim veya servislere başvurulmalıdır.

-Masaüstü hoparlör ve kulaklık gibi kişisel kullanıma yönelik multimedya ekipmanları fakültemiz tarafından temin edilmemektedir.