EĞİTİM FAKÜLTESİ

Duyurular

Tümünü Gör

 

HİZMETİÇİ EĞİTİMLER

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi akademik ve idari personeline iletişim, kişisel gelişim, ingilizce, resim ve fotoğrafçılık kursları verildi. Eğitimlerin periyodik şekilde devam etmesi planlanıyor.

 

İletişim ve Kişisel Gelişim Eğitimleri

2016-2017 Eğitim - Öğretim Yılı içerisinde idari ve yardımcı hizmetlerde çalışan personele yönelik hizmetiçi eğitim programları başladı.

Katılımcıların iletişim tarzını fark etmeleri, kendilerini geliştirmeleri ve olumlu yönde değişmelerini sağlamayı amaçlayan eğitimler kapsamında “Kişisel Gelişim” ve “İletişim Becerileri Eğitimi” verildi.

Prof. Dr. Hülya Şahin Baltacı öncülüğünde yapılan eğitimlere Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi eğitmenleri destek verdi.

 

İngilizce Kursu

Eğitim Fakültesi idari personeline İngiliz Dili Eğitimi ABD öğrencileri tarafından İngilizce Kursu verildi. 2016-2017 Eğitim - Öğretim Yılında başlayan kurs Topluma Hizmet Eğitimi Dersi kapsamında gerçekleşmeye devam ediyor.

 

Resim ve Fotoğrafçılık Kursu

2016-2017 Eğitim - Öğretim Yılı içerisinde akademik ve idari personele Öğr. Gör. Serdal Yerli ve Öğr. Gör. Barış Bozok tarafından resim kursu verildi.  Dr. Öğr. Üyesi Bekir İnce ise fotoğrafçılık kursu verdi.